Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyřiďte si online půjčku   →
Parametry
  • Firma se specializuje na zprostředkování půjček mezi lidmi a díky tomu získáte výhodnější úrok
  • Zonky vlastní společnost Homecredit a na její činnost dohlíží Česká národní banka
Výhody
  • Pracovníci ze Zonky vám během celého procesu půjčky se vším pomohou
  • Minimální požadavky pro schválení
Doklady
  • Bankovní účet
  • E-mail
O produktu

Zonky

Zonky půjčky Zonky půjčky 1 Zonky Zonky půjčky 2 Zonky půjčky 3 Zonky půjčky 4 Zonky půjčky 5 Zonky půjčky 6

Prohledáváte na internetu všechny možnosti jak získat nejlevnější půjčku? Hledáte informace o formě aukční půjčky nebo také takzvané půjčky od lidí? Na tomto webu a konkrétně v následujícím obsahu vám budeme srozumitelně popisovat co to půjčka od lidí je, jaké jsou její výhody a nevýhody, jak můžete ovlivnit výši poplatku za tuto půjčku nebo na jaké detaily se zaměřit ve smlouvě. Zonky půjčku pak můžete ihned získat kliknutím na banner po pravé straně tohoto textu.

Zonky - co je to, jak funguje tato půjčka?

Zonky půjčka je úvěr poskytnutý přes web od kohokoliv jiného na internetu, kdo uvidí vaši poptávku a rozhodne se vám půjčit za podmínek, které si mezi sebou vzájemně ujednáte. Vaším úkolem je tak pouze vyplnit formulář a není pro vás nutné splňovat podmínky pro poskytnutí.

Pro snadnější pochopení jak celý systém funguje, si představte Zonky web spíše jako nástěnku, na kterou umístíte lístek se vzkazem, na kterém stojí, že potřebujete získat finance a další lidé, kteří tuto nástěnku také vidí, se rozhodnou, jestli vám půjčit chtějí. Zonky a tím myslíme konkrétně webovou službu, vám nepůjčuje žádné vlastní peníze. Je to pro vás pouze nástroj k tomu, abyste ukázali lidem, kteří vám už peníze půjčí, kolik byste si půjčit chtěli.

Zonky - výhody

Z toho jasně vyplývá největší výhoda půjčky od lidí. Na vaši poptávku reaguje velké množství investorů, kteří by vám mohli půjčit a vy tak máte velkou šanci úvěr získat. Další vaší možností pro ovlivnění následujících událostí je také to, že k vaší poptávce připojujete i popisek proč momentálně půjčku potřebujete. Ten se díky vaší kreativitě může přetvořit třeba do fáze mikro příběhu, který co nejpoutavěji vystihne, proč si chcete půjčit a proč by vám lidé měli půjčit. A to je opravdu zajímavá možnost ovlivnění získání půjčky nebo ne?

Zonky - kolik zaplatím?

Zonky půjčku stejně jako i jakýkoliv jiný úvěr ovlivňuje vaše úvěrová historie. Na platformě je větší šance získat půjčku z toho důvodu, že se soukromá osoba může rozhodnout vyhodnotit riziko vám půjčit jinak než například banka. Mějte na paměti, že všechny vaše půjčky jsou uloženy v registrech. Pokud máte problémy se splácením jiného stávajícího úvěru nebo byly zaznamenány pozdní splátky u jiných dřívějších půjček a podobně, to všechno v registrech poskytovatelé úvěru uvidí. Podmínky, které vám poté budou od Zonky předloženy, musí odpovídat těmto rizikovým faktorům.

Zonky - zákon a smlouva

Na úvod je třeba vědět, že půjčka získaná v aukci není v České republice považovaná za spotřebitelský úvěr a proto se na ní zákon o spotřebitelském úvěru nevztahuje. Hlavním parametrem, který firma Zonky jako podnikatelský subjekt musela splnit, bylo získání licence od České národní banky jako poskytovatel platební služby. Pro vás, uživatele tohoto systému je nejdůležitější se řídit smlouvou o hotovostním úvěru a následujícími úvěrovými podmínkami.

Ve smlouvě se zaměřte především na odstavec definující s čím souhlasíte, pokud smlouvu podepíšete, a co následuje, pokud byste nebyli schopni splácet svoje závazky. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte ihned kontaktovat zákaznickou podporu. Kompletní informace úvěrových podmínek a smlouvu k nahlédnutí naleznete na webu Zonky úplně dole v sekci Chci si půjčit - právní dokumenty.

Zonky - zamítnutí

Na Zonky tržišti můžete shledat výhodu také v tom, že po koncovém vyhodnocení vaší poptávky po půjčce uvidíte argumenty nebo překážky, proč jste nakonec sumu neobdrželi. Jistě víte, že existují situace, kdy je vám prezentováno pouze zamítavé stanovisko například ve formě oficiálního emailu nebo telefonátu. Zonky vám vysvětlí příčiny, proč úvěr není možné zprostředkovat, a vy máte možnost se odvolat. V případě, že i přesto půjčku nezískáte, budete vědět alespoň o reálných důvodech, proč tomu tak bylo.

Zonky - levnější půjčka díky technologiím

Aukční systém Zonky je důkazem technologické transformace zprostředkování půjčky odpovídající možnostem 21. století. A také využití všech komponentů od serveru až po software s výsledným snížením ceny úvěru pro vás jako zákazníka. Přestože banky disponují podobným nebo dokonalejším technickým know-how, v případě služby Zonky je finální cena úvěru nižší. Jak je to možné? Kratší provozní historii nebo nižší kapitálovou strukturu pomáhá službě kompenzovat přenesení některých rizik na investora půjčky.

Zonky půjčka
 
 
Zonky půjčky
 
 
Zonky půjčka 2   Zonky půjčka online
Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Zonky
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube