Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Nejvyhledávanější peer-to-peer financování u nás
  • Pobočky již v několika krajských městech a Praze
Výhody
  • Źádost je možné vyřídit kompletně online
  • Při splnění kritérií se jedná o nejlevnější půjčku na auto
Doklady
  • 2 doklady totožnosti
  • Výpis z účtu
O produktu

Půjčka na auto

Půjčka na auto Půjčka na auto 1 Půjčka na auto 2 Půjčka na auto 3 Půjčka na auto 4 Půjčka na auto 5 spotřebitelský úvěr na auto 6 úvěr na auto 7

Půjčky rozlišujeme podle formy poskytnutí a splácení. Typy poskytnutí pak mají dvě podkategorie a to účelové a neúčelové úvěry. Účelovým úvěrem se myslí takový úvěr, u kterého je konkrétně vymezeno, na co bude úvěr spotřebován. Může se jednat například o úvěr na vybavení podnikatelské provozovny nebo rekonstrukci bytu. Dalším typem je pak půjčka na auto.

S financováním na nový automobil se nejčastěji setkáváme ve spojení s operativním leasingem, to ovšem neznamená, že je tou nejlevnější nebo nejvhodnější možností pro všechny situace. Alternativou je účelový úvěr na pořízení vozidla od banky. Ale existuje i jiná eventualita? Ano, díky progresivitě společnosti Home Credit na trhu vznikl nový typ financování. Jedná se o peer-to-peer službu Zonky, která mimo jiné umožňuje získat výhodný úrok u žádosti o tento typ půjčky.

Půjčka na auto - úvěr na auto od Zonky

O platformě se dozvíte více v jiné části tohoto webu a to zde - Zonky. Aukční služba má výhodu v tom, že při uvádění informací můžete doplnit k parametrům žádosti o úvěr také popisek. Krátký text, který vašim potenciálním věřitelům lépe pomůže pochopit, proč o půjčku žádáte. Speciální sekce auto-moto potom na platformě přímo agreguje poptávky po financování, které se týká motorových vozidel.

A protože bankéři nebo leasingové společnosti jsou subjekty konzervativně řídící rizika, tak pouze na p2p službě se u vaší žádosti může přihlédnout ke konkrétním detailům toho, proč auto nebo jiný typ vozidla potřebujete a finance poskytnout. Ve spojení s vaší bezchybnou kreditní historií, máte šanci dosáhnout i na roční úrok 2,99%. Celou tuto půjčku na auto je možné vyřídit online a sjednat si i doplňkové pojištění.

Půjčka na auto - operativní leasing nebo úvěr?

Našli jste během procesu poptávky na internetu více typů financování pro získání automobilu a pravděpodobně ve vás rezonuje nejčastější otázka - operativní leasing nebo úvěr? Zde je několik zásadních rozdílů pro vaší lepší představu o tom, na jaké parametry se zaměřit během vašeho rozhodovacího procesu. Začněme hlavními nevýhodami operativního leasingu. Auto nevlastníte, dokud leasing není kompletně doplacen. V případě, že auto vracíte, musí být zcela v pořádku, jakékoliv změny doplácíte. V naprostě většině smluv je omezen počet kilometrů, které můžete s autem najezdit, při překročení zase doplácíte.

Existují typy smluv, u kterých se nepočítá s vašimi aktuálními pojišťovacími bonusy. A závěrem typicky největší nevýhodou je skutečnost, že předem neznáte odkupní cenu, kterou vám poskytovatel nabídne před koncem leasingu. Půjčka na auto ani jedno z výše zmíněných rizik nezahrnuje, ale také existují určité nevýhody. Může se stát, že zkrátka nesplníte podmínky pro získání úvěru. Dále ve většině případů je nevýhodou fakt, že splátky při úvěru na auto jsou výrazně vyšší než u operativního leasingu. Jako poslední zmiňme servis auta. Během leasingu je v ceně, při úvěrovém financování ho zákazník hradí sám.

Půjčka na auto - refinancování

Refinancování auto-úvěru může být správný krok z několika důvodů. I když jste byly se svým současným úvěrem spokojeni, stojí za zvážení, zda můžete ušetřit peníze na úrocích. Má to smysl za těchto okolností. Pokles úrokových sazeb. Ty klesají z různých důvodů. Měnící se ekonomické klima, zvýšená konkurence v bankovním sektoru, dokonce i regulační změny ovlivňují jejich výši.

Pokud jsou úrokové sazby nyní nižší, než když jste poprvé dostali úvěr, refinancování pravděpodobně sníží vaši cenu a pomůže vám splatit celé auto dříve. Nebo vám pomůže rozložit dobu trvání do více splátek. Trvá jen několik minut, než požádáte o refinancování online a zjistíte, zda vám nový věřitel v podobě banky, nabídne výhodnější podmínky. Další informace naleznete na podstránce Equa bank a prokliknutí z banneru na web banky. Půjčka na auto se tak může stát levnější během doby jejího trvání.

Půjčka na auto - náklady

Vezměte v úvahu všechny výdaje spojené s řízením vozidla. Půjčka na auto je pouze počátek řetězce. Palivo, opravy a náhradní díly jako jsou pneumatiky nebo specifický interiér vyžadující speciální péči. To všechno jsou nezbytné náklady spojené s řízením automobilu a u některých je vždy časem nutná výměna. Když nakupujete vozidlo, ujistěte se, že rozumíte tomu, jaké faktory ovlivňují kilometrový výkon pneumatik, jaké jsou náklady na nezbytnou údržbu, jako je výměna oleje a další, které mohou ovlivnit váš rozpočet.

Pokud je vozidlo vybaveno prodlouženou zárukou, zjistěte, zda musíte dodržet předem stanovený plán údržby u prodejce. Zeptejte se, kolik stojí obvyklá oprava vozidla daného modelu a daného roku výroby. Mějte na paměti, že některá vozidla je prostě dražší řídit. Například luxusní automobily mohou vyžadovat dražší výměnu oleje, nadstandardní výbavy interiéru nebo speciálních pneumatik. Servis běžného vozidla může být méně nákladný, protože díly jsou snadno dostupné.

Další informace