Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyřiďte si online půjčku   →
Parametry
  • Firma na našem trhu od roku 1994 a s ryze českými majiteli
  • Dlouhodobá půjčka až do 166 000 Kč do 24 hodin na Vašem bankovním účtu
Výhody
  • Firma nabízí neustále různé akce za řádné splácení - informujte se u operátora
  • Možnost jak osobní tak firemní půjčky
Doklady
  • Občanský průkaz
  • Povtrzení o výši příjmu
  • Kopie kontaktního dokladu
O produktu

Profi Credit

Proficredit Proficredit 1 Proficredit půjčka Proficredit 2 Proficredit 3 Proficredit 4 Proficredit 5 Proficredit 6

Proficredit je jednoduché komplexní financování vašich potřeb. Společnosti se zkušenostmi a působností v mnoha státech Evropy , které na webu naleznete, jsou zárukou profesionálního jednání. Je tomu tak i u nebankovní půjčky společnosti Proficredit, která má ryze české kořeny. Na trhu funguje přes 20 let a to by mohlo být pro vás jako potencionální zákazníky indikátorem, který poukazuje na stabilitu firmy. Nezáleží, jestli žádáte o minimální částku nebo vyšší obnos, ze strany firmy garantujeme podmínky ve smlouvě, které jsou neměnné. Vyřízení bez zbytečných průtahů je samozřejmostí.

Proficredit - nebankovní půjčka

Proces žádosti o půjčky online je navržen tak, aby vás propojil s věřitelem z naší sítě, který vám poskytne půjčku. Pokud jste si nebankovní úvěr zatím nikdy nebrali, zde demonstrujeme některé parametry, který tento specifický produkt má. Nebankovní půjčka není úvěr zprostředkovaný bankou, což její název dost exaktně napovídá. Přesto se firmy, které vám nebankovní půjčky poskytují, musí řídit zákonem o spotřebitelském úvěru. Jejich činnost od roku 2016 dozoruje také Česká národní banka a to se vztahuje i na zde inzerovanou společnost Proficredit.

ČNB jim vydává licenci a dohlíží na dodržování nařízení vyplývajících ze zákona. Největší výhodou nebankovní půjčky je díky nepoměrně kratší historii firem, oproti velkým bankám jejich zaměření na získání vás jako dlouhodobého klienta. Pro splnění si tohoto vytyčeného cíle, se firmy snaží vám nabídnout výhodnější nebo benevolentnější podmínky pro získání úvěru.

Proficredit - Jak získat půjčku

Přijměte skutečnost, že ne vždy od firem na trhu dostanete to, na co podle vlastního uvážení máte nárok. Naprosto exaktní příklad je vztah klient - úvěrová instituce. Oba subjekty jsou poháněni potřebou, ale stejně tak si musí umět dobře stanovit priority. Banky i nebankovní společnosti pracují s obrovským množstvím žádostí o úvěry a jejich správná škálovatelnost je pro ně klíčová. Firmy musí separovat ty rizikovější žádosti a pak je dále vyhodnocovat.

Na druhé straně obchodního vztahu jste vy jako klient a můžete zjednodušit tyto situace, jestliže budete dodržovat několika zásad. V případě nejistoty o tom, jaká je vaše celoživotní platební historie, se podívejte do registru Solus nebo Credit Bureau. Za poplatek vám oba subjekty vystaví výpis a vy se uvidíte tak, jak na vás bude následně nahlížet firma poskytující úvěr.

Proficredit - Proficredit egate

Proficredit egate je klientský portál vytvořený na míru klientům firmy, kteří chtějí služby využívat v plné výši a dlouhodobě. Uvidíte zde všechny potřebné záznamy vcelku na jednom místě a můžete se obsluhovat odkudkoliv na světě jen s pomocí notebooku. Zejména když víte, že je pravděpodobné, že služby firmy využijete i v budoucnu, je tato webová aplikace pro vás nástrojem pro vyřízení všeho potřebného.

Proficredit - web

Neúčtujeme žádný poplatek nebo náklady za zaslání žádosti o půjčku z webu, na kterém se nacházíte (Rychlá půjčka ihned). Všechny žádosti včetně této jsou nezávazné. Aktuální úrok půjčky závisí na výši úvěru a požadovaném termínu, stejně jako na vaší úvěrové historii. Pokud si vyberete půjčku a bude vám předložena kompletní nabídka, budete mít možnost si prohlédnout finální podmínky a rozhodnout se, zda ji přijmout a podepsat smlouvu o půjčce uzavřenou přímo mezi vámi a věřitelem.

Proficredit - zamítnutí žádosti

Přestože si i třeba jako dlouhodobý klient banky nebo zaměstnanec ve finančním sektoru můžete myslet, že vás nic nepřekvapí, tržní mechanismy jsou někdy nepředvídatelné. Chceme upozornit na situace, které se mohou stát jak člověku beroucímu si první půjčku, tak třeba vysoce postavenému managerovi pracujícímu v ekonomické sféře. Naprosto běžné je, že si člověk zažádá o více půjček najednou. Například z důvodu porovnání nabídek. Banky vaše žádosti vidí v registrech a tak se může stát, že bude vaše žádost pozastavena nebo dokonce zamítnuta. U velké nebankovní instituce typu Proficredit to může být obdobné.

Překlopená situace je, že vám naopak vaše žádosti schválí více firem najednou a vystaví vás tak nadměrnému zadlužení. Předejít této situaci je možné tím, že se při prvním kontaktu s operátorem seznámíte důkladně s časovým horizontem týkajícím se schválení půjčky a následné informovanosti vás o této skutečnosti. Další možný scénář je ten, že vaše žádost bude zamítnutá z důvodu zadlužení, o kterém si nejste vědomi. To se může týkat i povoleného přečerpávání účtu nebo kreditní karty. V těchto případech může být řešením jejich zrušení.


Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Profi Credit
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube