Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyberte si online půjčku   →

Partneři - banky, finanční instituce

Skrze marketingové platformy spolupracujeme s předními bankami a finančními institucemi z tuzemského trhu. V případě zájmu o navázání přímé spolupráce nebo otázek ohledně dalších možností propagace nás kontaktujte na emailovou adresu financnisluzbyonline@gmail.com. Jsme schopni vám vytvořit produktovou stránku se souvisejícím obsahem, připojit váš iframe formulář nebo banner mezi námi inzerované subjekty a další možnosti.

Partneři - reklama

Oslovte kvalifikované potencionální zákazníky z oblasti financí na trhu v České republice. Nabízíme různé formáty pro reklamu a vy můžete vybrat ten, který odpovídá vašim potřebám.

Bannerová reklama - Banner velikosti 300x250 nebo 300x600 pixelů na našich vnitřních stránkách. Umístěte svou reklamu do prostředí zaměřujícího se na finance pro vyšší konverzi vašeho webu.

Sociální média - Vytvoříme o vás produktový nebo informační článek, který budeme sdílet na našich sociálních sítích a dostane se tak k širšímu publiku ze segmentu financí.

Partnerské weby - microsite

Webová stránka, na které se nacházíte, slouží jako centrální informační nástroj poskytující komplexní řešení pro vyřízení žádosti o úvěr, další finanční služby a obecnou informovanost o finančním segmentu. Dále skrz námi vlastněné domény provozujeme další webová řešení zaměřená přímo na konkrétní finanční produkty:

Nebankovní půjčka online
Rychlá půjčka před výplatou

Partneři - Linkbuilding

Zde naleznete seznam našich partnerů, s kterými spolupracujeme při výměně odkazů. Jakékoliv navázání spolupráce v této oblasti s jinými weby chceme dále realizovat, pro kontaktování nejlépe využijte naší emailovou adresu - financnisluzbyonline@gmail.com.

Vyberte společnost

Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Partneři
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube