Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Napište nám

O nás

Naší snahou je vytvořit marketingový nástroj s možností širokého cílení a použitelností pro větší množství inzerentů. Zároveň si plně uvědomujeme důležitost prezentovat informace o firmách a produktech v souladu s jejich firemními hodnotami. Proto na jakékoliv podněty a návrhy ihned reagujeme a je naším zájmem najít řešení vyhovující především našim partnerům. V případě nabídky konkrétní spolupráce nebo jakéhokoli jiného podnětu navštivte prosím podstránku - Partneři - možnosti spolupráce.

O webu

Webové stránky, které aktuálně zobrazujete, mají za funkci poskytovat finanční řešení, nabídnout alternativy a zajistit profesionální servis každému klientovi, který z jakéhokoli důvodu žádá o finance. Dále jsme chtěli umožnit rychlou a pohodlnou možnost další volby k bankovním úvěrům, přečerpání kreditních karet nebo neobvyklým situacím vyžadujícím okamžité online zafinancování.

Obsah webu je z větší části tvořen texty popisujícími všechny kroky úvěrového řetězce a v tomto směru se budeme do budoucna snažit přinášet žádoucí informace na základě zákaznické zkušenosti. Paralelně s tím se soustředíme na kvalitu tohoto obsahu na webu a zákaznickou péči.

mobilní web

Mobilní web

K dispozici je mobilní verze webu, kterou můžete využít kdykoliv odkudkoliv. Je možné zadat poptávku po finančních produktech přímo z vašeho mobilu a jen vyčkat na kontaktování operátorem.

Novinky - blog

Zde naleznete novinky a informace z finančního sektoru a dalších souvisejících témat. Připravujeme pro vás více internetových kanálů, které bude možné sledovat a to především blog, zabývající se pouze užitečnými informacemi spojenými s finanční sférou. Aktuálně seznam novinek a zpráv chronologicky najdete přímo na zdi našeho Facebooku vzhledem k možnosti pro uživatele populárního sdílení aktualizací, o které byste se chtěli podělit s ostatními.


 
Další informace