Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • První půjčka do 8000 Kč zdarma
  • Zaplo je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ)
Výhody
  • Pro osoby bez příjmu
  • Minimum administrativy
Doklady
  • Občanský průkaz
  • Číslo bankovního účtu
  • E-mail
O produktu

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka 3.99/5 - 2104 hlasů zaplo půjčka zaplo půjčka 1 zaplo zaplo půjčka 2 zaplo 1 zaplo půjčka 4 zaplo půjčka 3 zaplo 2

Zaplo je nebankovní společnost specializující se na financování individuálních klientů, především formou poskytování mikropůjček. Vzhledem k tomu, že jsou tyto půjčky stále na trhu ještě poměrně novým produktem, tak nejdříve v krátkosti shrneme jejich vývoj. Netradiční věřitelé jako jsou nebankovní firmy, od roku 2012 zažily zvýšenou poptávku po jejich nezajištěných úvěrech. Jednalo se o firmy s kratší provozní historií, některé parametry jejich produktů a služeb museli projít jistou transformací, aby si získali zákazníky na svou stranu.

Klienti se například těžko identifikovali se všemi podmínkami ve smlouvách nebo nechápali náležitosti spojené s převodem financí. Vše vedlo k mnoha podnětům, potřebě zjednodušení a větší transparentnosti. Tu přinesl v roce 2016 nový zákon o spotřebitelských úvěrech, který posílil pozici zákazníka.

Firmy, které vám zprostředkují jakýkoli úvěr, nyní musí vlastnit licenci od České národní banky a také složit kapitál ve výši 20 milionů korun. Ve smlouvách je zrušena rozhodčí doložka, což znamená, že v případě jakéhokoli sporu nebo porušení podmínek již nebude rozhodovat rozhodce. Vše přebírají výhradně soudy. Díky těmto změnám jsou nebankovní firmy momentálně pro potencionální zákazníky plnohodnotnou alternativou banky.

Zaplo půjčka - o webu

Na této webové stránce vám jsou k dispozici nebankovní i bankovní půjčky, konsolidace, bankovní účet a také stránky s často vyhledávanými frázemi jako je třeba půjčka bez doložení příjmu nebo půjčka ihned.

Zaplo - text ve zvukové formě

Zaplo – jak získat úvěr

Pomocí formuláře, který je uvedený v horní částí webu, lze snadno zažádat o úvěr u vámi vybrané společnosti nebo rozeslat vaší poptávku o půjčce mezi více společností, a tak zvýšit vaše šance na získání úvěru. Odeslání formuláře je nezávazné a zcela zdarma. Vzorově vyplněný formulář můžete vidět na uvedeném videu níže.

Zaplo – video

Zaplo - půjčka

Nebankovní půjčky jsou tak více bezpečné a je možné se zaměřit výhradně na výběr toho nejlepšího věřitele. Zaplo je v tomto oboru aktivní již několik let a tak může poskytnout vícero výhod. Tou hlavní je první Zaplo půjčka zdarma. Jedná se o částku až 8000 Kč na 30 dní bez poplatku. Dále je tato společnost zakládajícím členem asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Tento subjekt si klade za cíl maximalizaci profesionálních služeb v prostředí úvěrů a skrz něj se o to snaží několik firem. Společnosti zde publikují vlastní etický kodex, naleznete tu jejich seznam a iniciují nové možnosti v oblasti. Dalším benefitem při žádosti u firmy je v podstatě nulové administrativní zatížení. Pro vyřízení vám z dokladů stačí kopie občanského průkazu. Jako poslední zmiňme možnost navýšení půjčky v průběhu čerpání.

Zaplo - přihlášení

Zaplo nabízí i vlastní klientskou sekci, kde můžete spravovat vaše finance. Pro potencionální dlouhodobé klienty je tak optimalizováno vyplňování formulářů a další náležitosti. S každým dalším čerpáním a dřívějším bezproblémovým hrazením se vám také navyšuje částka, kterou vám společnost může poskytnout a v klientské sekci vše uvidíte. Zaplo má svůj web velmi jednoduše postavený, a proto je jeho načítání nebo Zaplo přihlášení poměrně dost rychlé.

Zaplo - bankovní nebo nebankovní půjčka?

Nevýhodou u nebankovních firem jsou u některých subjektů vyšší poplatky. Důvody není tak těžké pojmenovat. Ziskovost obchodních věřitelů zůstává pod tlakem hlavně z hlediska vnitřních provozních problémů spojených s procesem verifikace potencionálních zákazníků, stejně jako k tomu může přispět řada rušivých tržních a regulačních sil. Zaplo i přesto nabízí svou první půjčku zdarma.

V některých zemích se snaží domovské asociace jakkoliv povzbudit a pobídnout velké banky, aby se vložili do segmentu rychlých půjček. Většina bank však nevidí mikropůjčky jako příliš ziskový segment, ale spíše jako komunitní službu a základní kámen pro prodej dalších výhodnějších produktů. Proto je produkt Rychlá půjčka ve většině bank prozatím spíše ve fázi testování na zákaznících a získávání zpětné vazby.

Zaplo - převod půjčky

Použijete-li on-line formulář, čas vyplnění trvá okolo tří minut. Žádost odešlete, kontaktuje vás operátor, a pokud bude vše v pořádku a je dodána potřebná dokumentace, peníze jsou převedeny na váš účet. Banky nepřevádí peníze o víkendech, ale během pracovního týdne může být interval, od začátku podání žádosti až po příchod peněz na váš účet v rámci jednoho dne. Někdy je od vás potřeba více informací, než se bude moci Zaplo půjčka schválit. Pokud to bude váš případ, operátor si od vás vyžádá například kopie některých dokladů. Učinění rozhodnutí pak závisí na tom, jak rychle podklady zašlete.

Zaplo - ověřování klienta

End-to-end funkce, které pomáhají firmám transformovat jejich operace, zvýšit tak výkonnost podniku a bezpečnost poskytnutí úvěru, jsou v této oblasti klíčové. Potencionální žadatele proto čeká postup, který díky vysoké sofistikovanosti dokáže separovat skutečné zákazníky. Po vyplnění formuláře a kontaktování operátorkou, proto očekávejte vyžádání kopie vašeho dokladu totožnosti. Přesto zpravidla vše nebude trvat déle než několik minut a Zaplo půjčka může směřovat k vám na účet.

Další informace