Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Sloučení na cokoliv a bez zajištění
  • Konsolidace od České spořitelny
Výhody
  • Individuálně až do 2,5 mil. Kč
  • Pro zaměstnance i podnikatele
Doklady
  • Doklady totožnosti
  • Úvěrové smlouvy
O produktu

Konsolidace

Konsolidace Konsolidace 1 Konsolidace online Konsolidace 2 Konsolidace 3 Konsolidace 4 Konsolidace 5 Konsolidace 6

Konsolidace znamená sloučení více půjček do jednoho samostatného úvěru. Tuto službu nemůžete využít u všech finančních institucí, ale nabízí jí pouze firmy nebo banky s dlouhodobým působením v oboru, stabilní provozuschopností a dalšími důležitými aspekty. Společnost převezme od ostatních poskytovatelů vaše úvěry a sjedná s vámi nové podmínky termínu a výše splátek. Podmínky je ve většině případů možné sjednat individuálně tak, aby vyhovovaly klientově aktuální situaci, další výhodou je pak lepší přehlednost o vašich financích. Konsolidace online je v poslední době stále více vyhledávaným produktem.

Konsolidace od České spořitelny – jak získat půjčku

Díky výše uvedeným formulářům můžete online zažádat o konsolidaci u vámi vybrané společnosti. Odeslání kteréhokoliv formuláře, je nezávazné a zdarma. Vzorově vyplněný formulář můžete vidět na videu, které se nachází pod tímto odstavcem.

Konsolidace – video

Konsolidace - produkt České spořitelny

Konsolidace uzavřená u České spořitelny vám dodá jistotu spolehlivého partnera. Banka působí na našem trhu dlouhou dobu a dokáže tak dobře definovat potřeby tuzemských klientů a vývoj rizik spojených s finančními produkty. Až 2 500 000 Kč je částka, kterou je možné sloučit. Dalšími parametry jsou volby splátek na maximální dobu 96 měsíců, není podmínkou mít zaměstnanecký poměr a také nemusíte zajistit ručitele. Celou službu lze navíc kompletně vyřídit online a do 60 dnů od podepsání máte možnost od smlouvy odstoupit. Jedinými požadavky je vlastnit bankovní účet, prokázat se občanským průkazem a doložit všechny smlouvy od vašich úvěrů, které žádáte zkonsolidovat.

Konsolidace - sjednání služby

Konsolidace a její vyřízení není zdlouhavý proces jako například sjednání hypotéky. Vše proběhne velice rychle a to z toho důvodu, že banky nebo instituce, u kterých o ní žádáte, tvoří své rozhodnutí na základě již existujících smluv. Dále také z faktu, že jste vaše půjčky nějakou dobu spláceli a proto mají již předem kladný náhled na vaši bonitu. Proces tak není zatížen o dlouhotrvající administrativu a posuzování rizik spojené s vyřizováním nového úvěru.

Konsolidace - konsolidace s benefity

Dříve než přistoupíte na podmínky smlouvy a ke konsolidaci, stejně jako u jakýchkoli jiných finančních produktů zvažte její výhody a nevýhody. Položte si důležité otázky a bez okolků si na ně odpovězte. Jen tak budete držet nad svými financemi plnou kontrolu. Pokud tedy realisticky zhodnotíte jejich vývoj a rizika.

Zde jsou některé důležité dotazy, na které se ptejte, před podáním žádosti o konsolidaci půjček. Jaká je úroková sazba? Má úvěr poplatek proměnný nebo pevnou úrokovou sazbu? Ušetří mi konsolidace peníze? Pokud ano, kolik? Konsolidace má smysl pouze v případě, že klientovi sníží deficit a on je tak schopný uhradit svoje dluhy výhodněji nebo mu pomůže v dlouhodobém horizontu snížit jeho měsíční výdaje. Proto konsolidujte pouze v případě, že pro vás má tento produkt dostatečné benefity.

Konsolidace - dotazy

Pokud vaše dluhy narůstají a nejste si jisti, jestli dokážete vaší situaci stále ještě efektivně řešit, nebojte se požádat o pomoc odborníky. Konsolidace může být řešením, ale stejně tak konzultace se specialisty, kteří dané problematice rozumí a mají zkušenosti z obdobných případů. Ti vám pak mohou argumentovat proč půjčky nebo konsolidace úvěrů využívat, ale také kdy je jejich využití pro vás riskantní. Na tomto webu najdete podstránky věnované nejčastějším dotazům, slovník nebo užitečné odkazy, které by vám měli pomoci, co nejlépe zhodnotit celkovou situaci.

Konsolidace - ocenění

Na internetu uživatelé před finálním rozhodnutím vyhledávají několik zdrojů informací. Jedním z těch nejspolehlivějších jsou ankety přímo ovlivněné tisícovkami spotřebitelů. V oblasti financí je jednou z nejznámějších žebříček na doméně finparada.cz. Zde se v sekci konsolidace produkt České spořitelny pravidelně umísťuje mezi třemi nejlepšími. Česká spořitelna obsluhuje na tuzemském trhu miliony klientů a díky svojí provozní historii, obrovskému množství dat o jejich zákaznících a jejich efektivní analýze, dokáže dodávat svoje produkty v takové kvalitě, na kterou klienti cílí.

Konsolidace - web

Konsolidace není jediným produktem, který naleznete na těchto webových stránkách. Možností financování je tu široká škála a snažíme se je neustále rozšiřovat. Sdílíme, kromě poměrně přísně vybraných firem, také aktuality a chceme šířit obecné informace o finančním sektoru pro lepší přehlednost o trhu. Ať se na bankovnictví nebo finanční instituce nahlíží jakkoli, naším názorem je, že podnikat v jakémkoli oboru perspektivně je možné, pokud není ignorována možnost přístupu potencionálních zákazníkům k informacím. V případě, že máte jiné specifické požadavky na tuto službu navštivte na našem webu (Rychlá půjčka ihned) stránku Konsolidace online, kde naleznete všechny společnosti, které konsolidaci úvěrů poskytují.

Další informace