Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyřiďte si konsolidaci   →
Parametry
  • Sloučení na cokoliv a bez zajištění
  • Konsolidace od České spořitelny
Výhody
  • Individuálně až do 2,5 mil. Kč
  • Pro zaměstnance i podnikatele
Doklady
  • Doklady totožnosti
  • Úvěrové smlouvy
O produktu

Konsolidace

Konsolidace Konsolidace 1 Konsolidace online Konsolidace 2 Konsolidace 3 Konsolidace 4 Konsolidace 5 Konsolidace 6

Konsolidace znamená sloučení více půjček do jednoho samostatného úvěru. Tuto službu nemůžete využít u všech finančních institucí, ale nabízí jí pouze firmy nebo banky s dlouhodobým působením v oboru, stabilní provozuschopností a dalšími důležitými aspekty. Společnost převezme od ostatních poskytovatelů vaše úvěry a sjedná s vámi nové podmínky termínu a výše splátek. Podmínky je ve většině případů možné sjednat individuálně tak, aby vyhovovali klientově aktuální situaci, další výhodou je pak lepší přehlednost o vašich financích.

Konsolidace - produkt České spořitelny

Konsolidace uzavřená u České spořitelny vám dodá jistotu spolehlivého partnera. Banka působí na našem trhu dlouhou dobu a dokáže tak dobře definovat potřeby tuzemských klientů a vývoj rizik spojených s finančními produkty. Až 2 500 000 Kč je částka, kterou je možné sloučit. Dalšími parametry jsou volby splátek na maximální dobu 96 měsíců, není podmínkou mít zaměstnanecký poměr a také nemusíte zajistit ručitele. Celou službu lze navíc kompletně vyřídit online a do 60 dnů od podepsání máte možnost od smlouvy odstoupit. Jedinými požadavky je vlastnit bankovní účet, prokázat se občanským průkazem a doložit všechny smlouvy od vašich úvěrů, které žádáte zkonsolidovat.

Konsolidace - sjednání služby

Konsolidace a její vyřízení není zdlouhavý proces jako například sjednání hypotéky. Vše proběhne velice rychle a to z toho důvodu, že banky nebo instituce, u kterých o ní žádáte, tvoří své rozhodnutí na základě již existujících smluv. Dále také z faktu, že jste vaše půjčky nějakou dobu spláceli a proto mají již předem kladný náhled na vaši bonitu. Proces tak není zatížen o dlouhotrvající administrativu a posuzování rizik spojené s vyřizováním nového úvěru.

Konsolidace - konsolidace s benefity

Dříve než přistoupíte na podmínky smlouvy a ke konsolidaci, stejně jako u jakýchkoli jiných finančních produktů zvažte její výhody a nevýhody. Položte si důležité otázky a bez okolků si na ně odpovězte. Jen tak budete držet nad svými financemi plnou kontrolu. Pokud tedy realisticky zhodnotíte jejich vývoj a rizika.

Zde jsou některé důležité dotazy, na které se ptejte, před podáním žádosti o konsolidaci půjček. Jaká je úroková sazba? Má úvěr poplatek proměnný nebo pevnou úrokovou sazbu? Ušetří mi konsolidace peníze? Pokud ano, kolik? Konsolidace má smysl pouze v případě, že klientovi sníží deficit a on je tak schopný uhradit svoje dluhy výhodněji nebo mu pomůže v dlouhodobém horizontu snížit jeho měsíční výdaje. Proto konsolidujte pouze v případě, že pro vás má tento produkt dostatečné benefity.

Konsolidace - dotazy

Pokud vaše dluhy narůstají a nejste si jisti, jestli dokážete vaší situaci stále ještě efektivně řešit, nebojte se požádat o pomoc odborníky. Konsolidace může být řešením, ale stejně tak konzultace se specialisty, kteří dané problematice rozumí a mají zkušenosti z obdobných případů. Ti vám pak mohou argumentovat proč půjčky nebo konsolidace využívat, ale také kdy je jejich využití pro vás riskantní. Na tomto webu najdete podstránky věnované nejčastějším dotazům, slovník nebo užitečné odkazy, které by vám měli pomoci co nejlépe zhodnotit celkovou situaci.

Konsolidace - ocenění

Na internetu uživatelé před finálním rozhodnutím vyhledávají několik zdrojů informací. Jedním z těch nejspolehlivějších jsou ankety přímo ovlivněné tisícovkami spotřebitelů. V oblasti financí je jednou z nejznámějších žebříček na doméně finparada.cz. Zde se v sekci konsolidace produkt České spořitelny pravidelně umísťuje mezi třemi nejlepšími. Česká spořitelna obsluhuje na tuzemském trhu miliony klientů a díky svojí provozní historii, obrovskému množství dat o jejich zákaznících a jejích efektivní analýze, dokáže dodávat svoje produkty v takové kvalitě, na kterou klienti cílí.

Konsolidace - web

Konsolidace není jediným produktem, který naleznete na těchto webových stránkách. Možností financování je tu široká škála a snažíme se je neustále rozšiřovat. Sdílíme, kromě poměrně přísně vybraných firem také aktuality a chceme šířit obecné informace o finančním sektoru pro lepší přehlednost o trhu. Ať se na bankovnictví nebo finanční instituce nahlíží jakkoli, naším názorem je, že podnikat v jakémkoli oboru perspektivně je možné, pokud není ignorována možnost přístupu potencionálních zákazníkům k informacím. V případě, že máte jiné specifické požadavky na tento produkt navštivte na našem webu (Rychlá půjčka ihned) stránku Konsolidace půjček, kde naleznete produkt společnosti Homecredit.


Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

konsolidace
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube