Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyřiďte si konsolidaci   →
Parametry
  • Sloučení všech typů finančních půjček
  • Konsolidace od Homecredit
Výhody
  • Nižší úroková sazba
  • Výhodnější podmínky
Doklady
  • Doklady totožnosti
  • Úvěrové smlouvy
O produktu

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček Konsolidace půjček 1 Konsolidace úvěrů Konsolidace půjček 2 Konsolidace půjček 3 Konsolidace půjček 4 Konsolidace půjček 5 Konsolidace půjček 6

Konsolidace půjček je ve své podstatě sloučení všech vašich půjček do jedné. Tuto službu nenabízí každá společnost, ale povětšinou firmy, které mají dlouhou provozní historii, jsou schopni pro klienty dojednat převzetí stávajících úvěrů od jiných organizací a realizovat celý průběh až do poslední splátky. Konsolidovat je možné jak půjčky, tak třeba také vyčerpaný limit kontokorentu, kreditní kartu a další. Instituce vám nabídne službu a je jen na vás abyste poptali, které všechny produkty lze konsolidovat, vysvětlili jaký je váš důvod pro sjednocení a dojednali jste zbylou administrativu podle vašich požadavků.

Konsolidace půjček - popis produktu

Konsolidace půjček společnosti Homecredit vám může ušetřit měsíčně zajímavou částku. Sloučením úvěrů využijete velice nízkou úvěrovou sazbu nabízenou jednou z nejstabilnějších firem v tomto finančním segmentu, která na trhu v České republice působí přes 20 let. Homecredit skrz svojí službu nabízí možnost sloučit všechny typy finančních půjček od spotřebitelských úvěrů, přes nebankovní půjčky, kontokorent, kreditní karty až do výše 600.000 Kč.

Konsolidace půjček - její výhody

Konsolidace půjček může být ve vícero případech pragmatickým řešením. Situací je několik, ale nejčastější příčinou proč lidé konsolidují všechny své dluhy je, že veškeré splátky nebo jakékoli administrativní činnosti dále konzultují již pouze s jednou společností. Což v důsledku přináší výhodu jak v absolutní přehlednosti vašich peněžních prostředků, tak i ve smyslu ušetření času a zjednodušení zbývajících procesů splácení.

Obvykle při nastavení nové smlouvy je výhodou ujednání nových splátek a termínů, čímž je možné ušetřit finance a přizpůsobit si parametry k vaší momentální situaci. Ušetřit můžete kromě celkového RPSN také na souhrnu poplatků, které jste platili u více firem například za vedení účtů spojených s finančními produkty.

Konsolidace půjček - jak moc velký je můj deficit?

Konsolidace půjček by vám v další řadě měla pomoci vyhnout se omylu nebo nepřehlednosti ve vašich finančních tocích. V dnešním světě vysoko rychlostních technologií a častých změn může být přehlednost důležitou podmínkou pro lepší práci s vaším časem a penězi. Čím lepší uspořádání, tím blíže reálnému zhodnocení situace. Konsolidace vám pomůže lépe vyhodnotit, jak velký je váš celkový deficit a přizpůsobit tomu výši splátky. Také vám konsolidace umožní upravit dobu splácení vzhledem k vašim aktuálním výdajům a nákladům.

Konsolidace půjček - bankovní nebo nebankovní?

Banky mají především schopnost zlepšit informační asymetrii mezi ní a dlužníky. Dále také velmi efektivně pracují v oblasti řízení rizik. To je základem pro profitabilní operace banky. Tyto procesy jsou nedílnou součástí bankovního systému a mají zásadní vliv na manažerské pobídky k sestavení služby na míru. Proto pokud žádáte o jakýkoli produkt u banky, vždy bude vaše poptávka procházet velice přísnými kritérii. U nebankovních společností, platí všeobecně podobné paradigma pro vyhodnocení rizik, ale finální schvalovací rozhodnutí mohou být benevolentnější.

Konsolidace půjček - sjednání služby

Konsolidace půjček může proběhnout velmi rychle. Instituce u které o ní žádáte, totiž tvoří své rozhodnutí na základě již vašich existujících smluv o úvěrech a také z faktu, že jste půjčky již nějakou dobu spláceli. Odpadá tak dlouhá administrativa a vy se stejně jako třeba u produktů typu Kamali půjčka, dozvíte rozhodnutí v krátkém časovém úseku. Doporučení ohledně sjednávání nových závazků je zůstat prozíravý a vždy si nechat dostatek času na pročtení navrhovaných smluv nebo využít možnosti konzultovat vše s odborníkem.

Konsolidace půjček - dotazy

Každý druhý zákazník banky a finančních institucí má menší znalosti finanční gramotnosti než by doopravdy chtěl mít. Znalost cash flow a efektivní kontrola vlastních financí je jedním z důležitých aspektů pro život. Pro komplexní vyřešení tohoto problému doporučujeme objasnit si všechny klíčové pojmy, s kterými se jako klient finančních institucí nebo občan státu a součást jeho systému dostáváte do styku. Jako informační výpomoc vám mohou posloužit naše podstránky nejčastější dotazy nebo slovník. V případě, že máte jiné specifické požadavky na tento produkt navštivte na našem webu (Rychlá půjčka ihned) stránku Konsolidace, kde naleznete produkt České spořitelny.


Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

konsolidace
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube