Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyřiďte si online půjčku   →
Parametry
  • Nejvýhodnější mikropůjčka na trhu
  • Firma spadá pod známou českou společnost Homecredit
Výhody
  • Možnost až 10 odkladů splátky za malý poplatek
  • Při splacení první půjčky do 14 dnů je ZDARMA
Doklady
  • Občanský průkaz
  • Číslo bankovního účtu
  • E-mail
O produktu

Kamali půjčka

Kamali půjčka Kamali půjčka 1 Kamali půjčky Kamali půjčka 2 Kamali půjčka 3 Kamali půjčka 4 Kamali půjčka 5 Kamali půjčka 6

Kamali půjčka je produkt společnosti Homecredit, která je v Česku dobře známá a působí zde přes 20 let. Z toho pro potencionální klienty plyne jistota, že jim půjčku vyřizuje stabilní a ve finančním sektoru dlouhodobě zavedená firma. Kamali půjčka má celou škálu benefitů a v následujícím odstavci vám představíme některé z nich. Hlavní informace definující tento typ úvěru je, že se jedná o klasický mikro úvěr. Půjčku zajištující menší finanční obnos s krátkým obdobím splatnosti.

Kamali půjčka - benefity

Celkově jsou parametry této kreditní služby nastaveny velice příznivě. Kamali půjčka má termín splatnosti vždy pouze v pracovní den. Další výhody jsou: možnost rozložení až na 10 měsíčních splátek, zastropované sankce, sídlo společnosti v České republice a smlouva podle českého právního řádu, sjednání splátkového kalendáře bez poplatků a infolinka zdarma.

Kamali půjčka - průběh

Ubezpečte se sami, že zažádání a následné schválení nemusí trvat dlouho. Vyplňte žádost a klikněte na tlačítko odeslat. Připravte si občanský průkaz, číslo bankovního účtu a mobilní telefon. Po ověření vaší identity operátorem, je vám zaslán návrh smlouvy a máte 7 dní na to, abyste smlouvu podepsali a zaslali zpět. Poté společnost zkontroluje vámi zaslané podklady. Pokud je vše v pořádku, nic nebrání převodu financí na váš bankovní účet. V rozhraní na webu pak uvidíte přehledně všechny informace ohledně splatnosti. Pro lepší informovanost jsou vám pak zasílány sms s připomenutím splátek.

Kamali půjčka - bez doložení příjmu

Kamali půjčka po vás nežádá doložit váš příjem. Pokud jste na mateřské dovolené, student nebo důchodce, tak může být žádání o finance u firem mírně ztížené. Toho si je společnost Homecredit vědoma a proto se snaží schválení žádosti neposuzovat na základě dokládání příjmu. Podmínky jsou na stejné úrovni pro všechny žadatele.

Kamali půjčka - právo zákazníka

Rozhodčí doložky vás od konce roku 2016 ve smlouvách již nemusí zajímat, protože tam díky změně zákona být nesmí. Přesto si smlouvu o úvěru dobře prostudujte, zaměřte se na jasnou definici smluvních stran a to především z hlediska identifikačních údajů. Ve smlouvě hledejte také předmět smlouvy, práva a povinnosti zákazníka, formu a způsob splácení. V případě jakýchkoli nejasností se ihned obraťte na zákaznickou podporu, která vám ráda zodpoví konkrétní dotaz. Kamali půjčka může být vyřízena bez zbytečných průtahů, pokud vyplníte pravdivě požadované údaje a odešlete podklady s půjčkou spojené co nejdříve.

Kamali půjčka - věrnostní služby

U velkého množství firem z bankovnictví a oblasti financování mají klienti k dispozici vlastní klientskou zónu a podmínky, z kterých do budoucna mohou těžit. Kamali půjčka je produkt společnosti Homecredit, to jste se mohli dočíst již v úvodním odstavci této stránky. Tato firma je pro zákaznicky orientovaná a neustále nabízí různé akce. Jak pro nové, tak především pro dlouhodobé klienty. Velice často se můžete setkat například s akcí zaměřenou na odpouštění úroků. Pokud si budete brát úvěr opakovaně, nezapomeňte se informovat o těchto vašich výhodách.

Kamali půjčka - ověřování klienta

Půjčky online jsou a budou v každém podniku úsek, který vyžaduje vysokou schopnost správně zvolit strategii a technologie k ověření klientů. Díky tomu pak firma dokáže poskytovat flexibilní a nákladově efektivní vyřízení úvěru. Tato transformační cesta, kdy se z žádosti stane klient, musí být v souladu s každou fází úvěrového hodnotového řetězce.

Může se vám tedy někdy zdát, že firma, u které si o půjčku žádáte, celý proces zbytečně zesložiťuje. Věřte, že tomu tak není. Pro nebankovní společnosti je půjčování financí značně nejistý podnik, protože si nikdy nemohou být stoprocentně jistí, kdo se nachází na druhé straně počítače nebo telefonu. Pokud chcete proces schválení podstoupit co nejrychleji, snažte se proto o naprosto exaktní vyplnění žádosti. Kamali půjčka pak bude opravdu rychlá.

Kamali půjčka - garance

Garantujeme, že to co vidíte, je i to co zaplatíte za půjčky, které najdete na našem webu Rychlá půjčka. Částka zahrnuje výpočet nákladů na úvěr, včetně například zajištění firem proti nesolventním klientům. Nenarazíte na žádné skryté poplatky. Můžete jednoduše vše vyřídit, stejně tak lehce zaplatit. Je ve společném zájmu firem i klientů jednat vzájemně profesionálně. Kamali půjčka je navíc při první žádosti a splacení do 14 dnů zdarma.


Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Kamali půjčka
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube