Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Home Credit půjčka Kamali půjčka Ostatní Přehled půjček Hromadná žádost o úvěr Půjčka
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt

Jak získat půjčku

Tyto webové stránky aktuálně umožňují dvě varianty, jak můžete vy jako zájemce o úvěr, zažádat o půjčku.

 1. Skrz individuální žádost směřovanou ke konkrétní společnosti.
  Jak získat půjčku
   
 2. Skrz škálovanou žádost, kdy po vyplnění formuláře, odešleme vaši poptávku mezi více společností a vy tak můžete získat více nabídek. Jak získat půjčku1

Po vyplnění formuláře žádosti o úvěr proces zkompletujete kliknutím na tlačítko ODESLAT. Připravte si potřebné doklady a jen vyčkejte na spojení s operátorem. Většina firem má zákaznická centra v provozu i o víkendech.

Objevily se během vašeho výběru dotazy? Obraťte se na naši podporu: online chat, sociální sítě, e-mail nebo telefonický kontakt.

Podmínky pro schválení úvěru

Každá firma nebo banka, kterou na webu naleznete, má vlastní specifické podmínky pro schválení úvěru nebo získání jiného finančního produktu.

Obecně u všech společností platí, že zákazník, který nemá žádné pohledávky, má stálý příjem doložitelný smlouvou nebo daňovým přiznáním, je starší 18 let a je občanem České republiky úvěr získá.

Zde je seznam těch nejčastějších podmínek vedoucí ke schválení, bankovní nebo nebankovní půjčky:

 • Občan ČR
 • Věk 18 let +
 • Doložitelný příjem
 • Bezdlužnost
 • Pokud dlužíte formou půjčky, hypotéky nebo jiné tak jejich včasné hrazení
 • Platnost vašich dokladů
 • Trvalé bydliště mimo úřad

Storno žádosti nebo vrácení úvěru během jeho čerpání

Na webu je naší snahou zprostředkovat vám firmy, které jsou na trhu etablované a zákazníci mají dlouhodobou zkušenost s profesionalitou jejich služeb. Storno vaší žádosti nebo vrácení jistiny úvěru během jeho čerpání, je tak u produktů z webu možné.

Pokud se rozhodnete úvěr nebo žádost stornovat, předem si zjistěte za jakých podmínek je možné od smlouvy odstoupit a kdy.

Předejdete tím jakýmkoliv nedorozuměním a svojí žádost můžete považovat za co nejvíce bezpečnou. Vyhledejte si vždy tuto volbu ve vaší smlouvě a ujistěte se, že rozumíte všem formulacím.

Na závěr vás chceme upozornit, že rušení smlouvy a následné odstoupení, které by bylo opakované, firmy registrují jako vaší snahu o zneužití této možnosti. Další úvěry vám tak pravděpodobně nebudou poskytnuty bez detailního přezkoumání žádosti.

Platební neschopnost a důsledky nesplácení

Všechny společnosti, které vám úvěry budou poskytovat, byly vybrány na základě našich velmi detailně zpracovaných kritérií. Proto je pro vás z jejich strany srozumitelné a férové jednání samozřejmostí i ve fázi, kdy nejste schopni splatit úvěr k předem smluvenému datu.

Možnosti při platební neschopnosti:

 • Prodloužení stávajícího data splatnosti
 • Nastavení splátkového kalendáře
 • Kontaktování operátora a hledání jiného řešení

V případě, že nedisponujete finančními prostředky, splatnost si prodloužit zapomenete a nebudete reagovat na výzvy, váš případ se zpravidla ještě nějakou dobu firma snaží řešit na vlastní náklady. Poté bude vaše pohledávka předána kanceláři, která se zabývá mimosoudním vymáháním.

Přesto, že nyní znáte dopady vaší platební neschopnosti, věříme, že nikdy nebudete žádat o úvěr ve chvíli, kdy dopředu víte, že nebudete schopni splácet včas. A mějte na paměti, že pozdní splácení bude znamenat dodatečné náklady a může mít vliv na váš kreditní rating, který bude ovlivňovat jakékoli vaše budoucí žádosti o finanční produkty.

Další informace