Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt

Jak získat půjčku

Žádost o úvěr, jiný finanční produkt nebo službu na tomto webu (Rychlá půjčka) podáte pomocí formuláře, který naleznete vždy ve vrchní části www stránky. U žádosti o specifický typ půjčky online je na výběr ze dvou možností. Můžete využít individuální žádost směřovanou ke konkrétní společnosti nebo hromadnou žádost, kdy odešleme vaši poptávku mezi více společností.

Začněte vybráním formuláře

Skrz individuální žádost směřovanou ke konkrétní společnosti. Jak získat půjčku
 
Skrz škálovanou žádost, kdy po vyplnění formuláře, odešleme vaši poptávku mezi více společností. Jak získat půjčku 1

Po vyplnění formuláře žádosti o úvěr proces zkompletujete kliknutím na tlačítko ODESLAT. Připravte si potřebné doklady a jen vyčkejte na spojení s operátorem. Většina firem má zákaznická centra v provozu i o víkendech.

Vzorově vyplněný formulář

Jak získat půjčku 2

Vyčkejte na spojení s operátorem

Jak získat půjčku 3

Informace vztahující se k finančním produktům a službám

Podmínky pro schválení úvěru

Všechny firmy nebo banky, které na webu naleznete, mají vlastní specifické podmínky vedoucí ke schválení žádosti o finanční produkt nebo službu. Obecně platí, že zákazník, který nemá žádné pohledávky, má stálý příjem doložitelný smlouvou nebo výpisem z účtu, má platné doklady totožnosti, je starší 18 let a je občanem České republiky, splňuje všechny náležitosti nutné ke schválení poptávky.

Storno žádosti nebo vrácení úvěru během jeho čerpání

Na webu je naší snahou zprostředkovat vám firmy, které jsou na trhu etablované a zákazníci mají dlouhodobou pozitivní zkušenost s profesionalitou jejich služeb. Jakoukoliv žádost je možné do momentu podpisu smlouvy stornovat. Pokud se rozhodnete úvěr zrušit během jeho čerpání, na což máte ze zákona právo, předem si zjistěte, za jakých podmínek je možné od smlouvy odstoupit.

Předejdete tím jakýmkoliv nedorozuměním a svojí žádost můžete považovat za maximálně bezpečnou. Vyhledejte si vždy tuto variantu ve vaší smlouvě a ujistěte se, že rozumíte všem formulacím. Na závěr vás chceme upozornit, že odstoupení od smlouvy, které by bylo opakované, firmy i banky registrují jako vaší snahu o zneužití této možnosti. Další úvěry vám tak pravděpodobně nebudou poskytnuty nebo tato skutečnost povede k detailnímu přezkoumání vašich budoucích požadavků.

Platební neschopnost a důsledky nesplácení

Všechny společnosti a banky na webu, byly vybrány na základě našich detailně vyhodnocených kritérií. Proto můžete očekávat srozumitelné a profesionální jednání i ve fázi, kdy nejste schopni splácet k předem smluvenému datu.

Možnosti při platební neschopnosti:

  • Prodloužení stávajícího data splatnosti
  • Nastavení splátkového kalendáře
  • Kontaktování operátora a hledání jiného řešení

V případě, že nedisponujete finančními prostředky, splatnost si prodloužit zapomenete a nebudete reagovat na výzvy, situaci se zpravidla ještě po určitou dobu firma snaží řešit na vlastní náklady.

Přesto, že nyní znáte dopady vaší platební neschopnosti, věříme, že nikdy nebudete žádat o úvěr ve chvíli, kdy dopředu víte, že nebudete schopni splácet včas. A mějte na paměti, že pozdní splácení bude znamenat dodatečné úroky a může mít vliv na váš kreditní rating, který bude ovlivňovat jakékoliv vaše budoucí žádosti o finanční produkty.

Další informace