Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyberte si online půjčku   →

Jak získat půjčku

Tyto webové stránky aktuálně umožňují dvě varianty, jak můžete vy jako zájemce o úvěr, zažádat o půjčku.

 1. Skrz individuální žádost směřovanou ke konkrétní společnosti.

   
 2. Skrz škálovanou žádost, kdy po vyplnění formuláře, odešleme vaši poptávku mezi více společností a vy tak můžete získat více nabídek.

Po vyplnění formuláře žádosti o úvěr proces zkompletujete kliknutím na tlačítko ODESLAT. Připravte si potřebné doklady a jen vyčkejte na spojení s operátorem. Většina firem má zákaznická centra v provozu i o víkendech.

Objevily se během vašeho výběru dotazy? Obraťte se na naši podporu: online chat, sociální sítě, e-mail nebo telefonický kontakt.

Podmínky pro schválení úvěru

Každá firma nebo banka, kterou na webu naleznete, má vlastní specifické podmínky pro schválení úvěru nebo získání jiného finančního produktu.

Obecně u všech společností platí, že zákazník, který nemá žádné pohledávky, má stálý příjem doložitelný smlouvou nebo daňovým přiznáním, je starší 18 let a je občanem České republiky úvěr získá.

Zde je seznam těch nejčastějších podmínek vedoucí ke schválení, bankovní nebo nebankovní půjčky:

 • Občan ČR
 • Věk 18 let +
 • Doložitelný příjem
 • Bezdlužnost
 • Pokud dlužíte formou půjčky, hypotéky nebo jiné tak jejich včasné hrazení
 • Platnost vašich dokladů
 • Trvalé bydliště mimo úřad

Storno žádosti nebo vrácení úvěru během jeho čerpání

Na webu je naší snahou zprostředkovat vám firmy, které jsou na trhu etablované a zákazníci mají dlouhodobou zkušenost s profesionalitou jejich služeb. Storno vaší žádosti nebo vrácení jistiny úvěru během jeho čerpání, je tak u produktů z webu možné.

Pokud se rozhodnete úvěr nebo žádost stornovat, předem si zjistěte za jakých podmínek je možné od smlouvy odstoupit a kdy.

Předejdete tím jakýmkoliv nedorozuměním a svojí žádost můžete považovat za co nejvíce bezpečnou. Vyhledejte si vždy tuto volbu ve vaší smlouvě a ujistěte se, že rozumíte všem formulacím.

Na závěr vás chceme upozornit, že rušení smlouvy a následné odstoupení, které by bylo opakované, firmy registrují jako vaší snahu o zneužití této možnosti. Další úvěry vám tak pravděpodobně nebudou poskytnuty bez detailního přezkoumání žádosti.

Platební neschopnost a důsledky nesplácení

Všechny společnosti, které vám úvěry budou poskytovat, byly vybrány na základě našich velmi detailně zpracovaných kritérií. Proto je pro vás z jejich strany srozumitelné a férové jednání samozřejmostí i ve fázi, kdy nejste schopni splatit úvěr k předem smluvenému datu.

Možnosti při platební neschopnosti:

 • Prodloužení stávajícího data splatnosti
 • Nastavení splátkového kalendáře
 • Kontaktování operátora a hledání jiného řešení

V případě, že nedisponujete finančními prostředky, splatnost si prodloužit zapomenete a nebudete reagovat na výzvy, váš případ se zpravidla ještě nějakou dobu firma snaží řešit na vlastní náklady. Poté bude vaše pohledávka předána kanceláři, která se zabývá mimosoudním vymáháním.

Přesto, že nyní znáte dopady vaší platební neschopnosti, věříme, že nikdy nebudete žádat o úvěr ve chvíli, kdy dopředu víte, že nebudete schopni splácet včas. A mějte na paměti, že pozdní splácení bude znamenat dodatečné náklady a může mít vliv na váš kreditní rating, který bude ovlivňovat jakékoli vaše budoucí žádosti o finanční produkty.

Vyberte společnost

Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Jak získat půjčku
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube