Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Nejlépe hodnocená společnost na našem trhu v oblasti půjček
  • Firma s dlouholetou historií a s ryze českými majiteli
Výhody
  • Odměna za věrnost Homecredit vrací až 20 splátek - informujte se u operátora
  • Homecredit má vlastního ombudsmana pro vás jako zákazníky, který vám pomůže řešit jakékoli potíže
Doklady
  • Dva doklady totožnosti
  • Údaje o zaměstnavateli
O produktu

Homecredit

Home Credit půjčka 4.7/5 - 1616 hlasů Homecredit Homecredit půjčky Homecredit 1 Homecredit 2 Homecredit 3 Homecredit 4 Homecredit 5 Homecredit 6

Nenechte se stresovat menšími nečekanými výdaji. Máte stabilní zaměstnání, netrápí vás dluhy nebo platíte svoje závazky vždy včas? Není důvod, abyste museli složitě řešit krátkodobé financování. Společnost Homecredit s více než 20 letou působností na tuzemském trhu vám dokáže dodat variabilní škálu finančních produktů. Jako záruku jejího zodpovědného půjčování pak můžete brát například spoluúčast u zrodu sdružení Solus, které provozuje registr klientských informací, nebo úvěry srovnatelné s bankovními půjčkami a k tomu úměrné podmínky pro žadatele.

Homecredit – jak získat úvěr

K odeslání žádosti o úvěr využíjte formulář uvedený v úvodu stránky. Odeslání formuláře je nezávazné, snadné a zcela zdarma. Vzorově vyplněný formulář můžete vidět na přiloženém videu níže.

Homecredit – video

Homecredit - možnosti financování

V dnešním on-line světě již není otázkou jak, ale kde. Vyhledat na internetu poptávaný produkt nebo službu se stalo velmi intuitivní a jednoduché. Společnost Homecredit vám přináší většinu druhů financování, s kterými se můžete setkat. Nebankovní půjčka je jedním z nich. Dalšími jsou například Kamali půjčka, konsolidace půjček, spotřebitelské úvěry při nákupu na splátky, karty, auto na splátky a další odvislé služby. Samozřejmostí u této firmy je profesionální přístup a maximální orientace na zákazníka.

Homecredit - výhody

Nebankovní půjčka byla poprvé uvedena na trh právě společností Homecredit. Vzhledem k dlouholeté provozuschopnosti firmy je zřejmé, že zákazníci produkty firmy poptávají dlouhodobě. To znamená v jejich případě také to, že těží z výhod, které se firma dlouhodobě snaží uplatňovat. Ať jsou to vrácené úroky při včasném splácení nebo třeba možnost využití ombudsmana pro zákazníky. Toho můžete využít vždy, když vám přijde, že firma nedodržela některou ze svých zásad nebo ustanovení. A váš požadavek se může týkat opravdu čehokoliv, od rychlosti komunikace až po pomoc při splácení.

Homecredit - zásady

Ceny společnosti Homecredit jsou vždy transparentní a neměnné. Během zpracování vaší žádosti a poté při nahlédnutí do smlouvy, uvidíte přesně kolik a za co zaplatíte. Vaše žádost bude posouzena v souladu s bezpečným úvěrováním, to znamená, že projdete kritérii, aby se minimalizovalo riziko vaší neschopnosti splácet. Nebankovní půjčky se tím stávají bezpečnějšími pro obě strany. Dále nebudete muset na Homecredit volat nikdy více než jednou, operátor vám vždy zavolá s návrhem řešení a při úvěru vám nabídne i služby, které vám pomohou řešit neschopnost včas splácet.

Homecredit - převod prostředků

V momentě, kdy vám bude úvěr vyřízen a administrativa dokončena, peníze jsou ihned připraveny k transakci. Homecredit a jeho firemní kultura je mimo jiné založena na vysoké orientaci na zákazníka a s tím spojená kvalita služeb, a proto finance obdržíte během 24 hodin. Zažádáte-li si tedy například o úvěr ve výši 50 000 Kč dopoledne, již další den ráno můžou být prostředky na vašem účtu. A to je velmi rychlé ne?

Homecredit - správce financí

Správce financí Homecredit je uživatelské prostředí pro správu vašich úvěrů. Po vyřízení a schválení je Homecredit půjčka převedena na váš účet a průběh splátek můžete kontrolovat ve webové aplikaci přímo na internetu. Vše je zde přehledně popsáno a zobrazeno a v případě dotazů je vám k dispozici zákaznická podpora společnosti.

Homecredit - příležitost pro úvěr

Chceme vám, jako na mnoha stranách našeho webu Rychlá půjčka, také připomenout, že vaše zafinancováni skrz soukromou firmu není řešení s perspektivou pro lepší kontrolu vašeho rozpočtu. Homecredit půjčka, leasing nebo jiný produkt byste měli využívat příležitostně a vždy s naprostým přehledem o dalším vývoji. Nikdy byste neměli úvěry používat pro spravování již existujícího dluhu. Proto držte plnou kontrolu nad vašimi financemi a směřujte vždy k dlouhodobé stabilitě.

Homecredit - prodloužení splatnosti

Homecredit půjčka v tuzemsku je variabilní produkt. Vše co potřebujete udělat, je vybrat částku, kterou chcete půjčit a na jak dlouho. Poté se rozhodnout, jestli zaplatit vše ihned nebo na splátky. Také existuje možnost splatit úvěr zdarma předčasně, prodloužit si datum splatnosti nebo úvěr navýšit. To vše jsou flexibilní služby spojené s financováním, dodávající vám žádaný servis.

Homecredit - užitečné webové stránky

V segmentu půjčování financí působí velké množství firem. S tímto odvětvím je spojeno také spousta dalších subjektů. Pro vás jako potencionální klienty je dozajista prozíravé zjistit co nejvíce informací o celém tomto soukolí. Modelová situace, při které si člověk o úvěr žádá, je ale většinou paralelní s nějakým faktorem, který na zákazníka vyvíjí tlak. Například nečekaný výdaj nebo ztráta zaměstnání.

Proto si lidé často nezajistí dostatek poznatků, které by jim pomohli celý postup bezproblémově realizovat. Tomu je celkem snadné rozumět, a proto jsme zde na webu shromáždili podle nás nejdůležitější domény, které jsou s půjčkami spojené. V sekci Zákaznická péče naleznete přímo odkazy na webové stránky jednotlivých institucí a subjektů.

Homecredit - text ve zvukové formě

Další informace
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube