Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Odložené platby v kamenných prodejnách, v e-shopech a za služby
  • Alternativa k spotřebitelských úvěrům
Výhody
  • Základní tarif Twisto Online kompletně zdarma
  • Spárování s Apple Pay a další technologické služby
Doklady
  • Kontaktní údaje
  • Občanský průkaz
O produktu

Twisto - odložte svou platbu

twisto twisto 2 twisto recenze twisto účet twisto 3 twisto odložená platba twisto recenze 1 twisto 4

Twisto je tuzemský start-up, který jako první představil službu odložené platby. Dále si v tomto specifickém segmentu drží roli leadera trhu, neustále inovuje a přidává další služby logicky navázané na segment online plateb. Za společností stojí kapitálová struktura venture fondů a společně s vykazovaným růstem společnosti jsou tyto faktory zárukou, že se nejedná o krátkodobý podnikatelský experiment. Počet zákazníků, kteří alespoň jednou vyzkoušeli službu přesahuje číslo 400 000.

Firmy z oblasti fintech jako je Twisto, působí v segmentu financí, který u nás i ve světě prochází transformací a neustále se zvětšuje jak objem utracených peněz, tak počet nových podnikatelských projektů, které v něm úspěšně fungují. V uživatelských recenzích a ze zpětné vazby klientů je služba odložených plateb hodnocena spotřebiteli jako nejlepší řešení před nutností vzít si spotřebitelský úvěr na nákup zboží.

Stejně tak je alternativou využití nebankovní půjčky nebo bankovního financování, v dnešní době jsou i tyto typy půjčky extrémně rychle k vyřízení, ale tento platební systém má specifické výhody přímo související s nakupováním.

Twisto - jak funguje odložená platba?

Odložená platba je typ platby, kdy skrze službu Twisto můžete kartou společnosti, smartphonem nebo online na internetu zaplatit za zboží nebo službu v prodloužené lhůtě až po jeho převzetí. Obchodní podmínky vztahující se na odloženou platbu jsou ustanoveny přímo mezi daným prodejcem a službou Twisto, proto po zaregistrování a využívání odložených plateb nemusí klient při nákupu vždy nastavovat novou specifickou smlouvu.

Za odložení se neplatí žádné poplatky a je možnost posunout úhradu až o 30 dní. Vždy 15. den dalšího měsíce je vyúčtování a splatnost předchozích transakcí. V základním tarifu, který je zdarma, je k dispozici dále mobilní aplikace, cashback z online nákupů a Twisto Snap. Snap je fotografický scan údajů složenek nebo faktur, aplikace automaticky přečte platební údaje, zaplatí a transakci přidá do vašeho měsíčního souhrnu.

Twisto - kde a kdy použít Twisto?

Twisto lze využít v kamenných prodejnách, může pomoci při hrazení faktur a složenek nebo při placení v e-shopech a za služby. Seznam všech e-shopů a dalších internetových obchodníků naleznete přímo na webu Twisto.cz v zápatí webu. Tuto platební modifikaci lze použít jak v klasickém retailovém e-obchodě například se sortimentem z automotive, tak na slevovém portále nebo při objednání delivery služby typu Dámejídlo.

Za jakých okolností variantu placení touto metodou uplatnit? Celá technologie byla vytvořena především jako alternativa k spotřebitelským úvěrům. Rozdíl v nákupu přes Twisto je v tom, že zákazník po prodloužené lhůtě zaplatí přímo této společnosti, nikoli obchodu. Zákazník musí projít schvalovacím procesem, který ovšem probíhá výhradně online a několik minut. Poté je informován, jestli bude zájemci odložená platba poskytnuta. Z toho vyplývá, že typická situace, kdy uplatnit metodu je, pokud vám nebyl poskytnut spotřebitelský úvěr nebo když do 30 dní od nákupu budete mít finance k dispozici.

Twisto - propojení s Apple Pay a další technologie

Twisto a jeho obchodní model nabízí tři tarify, které je možné první tři měsíce vyzkoušet zdarma.

Twisto Online

Základní tarif nazvaný Twisto Online je zdarma po celou dobu a tedy i po uplynutí tří měsíců. Twisto Online umožňuje online platby, stažení mobilní aplikace, Snap funkci pro scanování faktur, cashback z online nákupů a odložení splatnosti o měsíc.

Twisto Standard

O stupeň výše je tarif Twisto Standard. Zahrnuje vše jako tarif Twisto Online, ale má navíc k dispozici několik dalších technologií. Jedná se o Twisto Kartu, s kterou se klasickým způsobem platí přes terminál. Dále spárování s Apple Pay a používání tak obou metod podle potřeby. Převody se poté realizují skrze Mac, IPhone nebo Apple Watch. Twisto Split, která má za funkci rozdělit se o útratu s přáteli. A jako poslední možnost využívat cashback s programem MasterCard Priceless Specials. Twisto Standard stojí 49 Kč měsíčně.

Twisto Premium

Jako poslední je pak alternativou Twisto Premium. Zahrnuje znovu vše jako předchozí dva tarify, ale navíc je pro použití vytvořeno specifické cestovní pojištění pro celou rodinu. A transakce v zahraniční měně zlevněné o 5%. Premium je zpoplatněno cenou 99 Kč měsíčně.

Twisto - platební metody

Twisto nabízí několik způsobů, jak zaplatit. Každý uživatel je jiný a každý má vlastní požadavky, co je pro něj pohodlné a rychlé. Bez ohledu na to jaký tarif si klient zvolí, zde popíšeme všechny platební metody. Prvním je klasická online platba z prohlížeče vašeho počítače nebo notebooku.

Maximální flexibilitu zaručuje placení skrze mobilní aplikaci. Bezkontaktně u terminálu je možné platit nákup třemi variantami. Pro majitele Apple zařízení skrze Apple Pay spárovaným s Twisto Kartou a potvrzením pomocí Touch ID nebo Face ID. Dále samostatně pouze touto platební kartou. A poslední technologií zprostředkující elektronický převod je platební náramek, který je voděodolný a není potřeba ho nabíjet, proto je vhodný pro placení především ve sportovních areálech.

Twisto - zajímavé odkazy

Na našem webu Rychlá půjčka ihned dále naleznete nebankovní a bankovní půjčky, konsolidace, bankovní účty, Zonky a stránky s často žádanými parametry jako je třeba Půjčka bez doložení příjmu.

Další informace