Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Ferratum je oficiálně bankou specializující se i na malé půjčky
  • Je jednou z prvních společností, která uvedla na trh mikroúvěry
Výhody
  • Půjčka je bez ručitele, bez dokazování příjmů i bez osobní schůzky
  • Bez náhledu do registru dlužníků
Doklady
  • Bankovní účet
  • Mobil
O produktu

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka 4.3/5 - 2239 hlasů Ferratum půjčka Ferratum půjčka 1 Ferratum Ferratum půjčka 2 Ferratum půjčka 3 Ferratum půjčka 4 Ferratum půjčka 5 Ferratum půjčka 6

Ferratum půjčka je součástí nabídky produktů společnosti Ferratum bank. Tato firma působí na trhu u nás několik let a v zemích Evropy již více než deset let. Jedná se o firmu, která se specializuje na financování individuálních klientů. Čím déle společnost fungovala, tím více i rostla poptávka po jejich službách a z toho logicky přišlo i rozšíření její nabídky. Ferratum aktuálně nabízí několik druhů úvěrů a především se stala bankou, která si zachovala variabilitu financování jejich zákazníků. Ferratum nabízí rychlé půjčky i vyšší nebankovní půjčky.

Ferratum půjčka – jak získat úvěr

Pomocí formuláře, který je uvedený v horní částí webu, lze snadno zažádat o úvěr u vámi vybrané společnosti nebo rozeslat vaší poptávku o půjčce mezi více společností, a tak zvýšit vaše šance na získání úvěru. Odeslání formuláře je nezávazné a zcela zdarma. Vzorově vyplněný formulář můžete vidět na uvedeném videu níže.

Ferratum půjčka – video

Ferratum půjčka - rychlá půjčka

Mezi hlavní produkty, které v portfoliu můžete najít, je mikro úvěr. Mikro úvěr funguje jako služba, kdy klient zažádá o menší částku se splatností řádově okolo jednoho měsíce. Ferratum vás pak ihned kontaktuje a finance poskytne velice rychle. Tato Ferratum půjčka je extrémně rychlá a můžete jí vyřídit i z vašeho domova. Vedle textu, který právě pročítáte, naleznete formulář žádosti o půjčku. Stačí jej vyplnit a počkat na kontaktování operátorem, s kterým vyřídíte zbytek podrobností.

Ferratum půjčka - jak podat žádost o půjčku

Vše je velmi jednoduché a celý proces provedete ve třech krocích. Jako první krok je nutné vyplnění formuláře. Poté formulář potvrdíte kliknutím na tlačítko odeslat. Vaše žádost bude ihned přeposlána operátorovi, který vás obratem kontaktuje, aby ověřil správnost zadaných údajů. Pokud bude vše v pořádku, zbývá odsouhlasit úvěrovou smlouvu a vaše Ferratum půjčka bude v tom okamžiku převedena na váš bankovní účet.

Ferratum půjčka - podmínky pro schválení úvěru

Ferratum půjčka má svoje vlastní kritéria pro poskytnutí. Pokud si chcete úvěr vyřídit, zde je seznam důležitých podmínek, které musíte splňovat. Váš věk musí být 21 let a více. Musíte se prokázat platným občanským průkazem. Musíte mít splacenou jakoukoli jinou půjčku u Ferratum bank. Další podmínky jsou individuální, ale v případě, že jste hradili vždy svoje závazky včas, nemělo by poskytnutí nic bránit.

Ferratum půjčka - průběh půjčky

Zaslání peněz proběhne okamžitě a pokud máte účet u stejné banky jako vlastní bankovní účty společnost Ferratum, může díky tomu následně celý přesun proběhnout v jeden den. Splacení půjčky probíhá také převodem, platební údaje naleznete na faktuře, která vám je zaslána na váš email. Při placení je nutné zadat i variabilní symbol. Pokud se stane, že z jakéhokoliv důvodu nemůžete uhradit finance včas, je zde možnost prodloužení splatnosti.

Ferratum půjčka - časté dotazy

Ferratum půjčka je mikro půjčka a Ferratum bank se na ní specializuje již několik let, proto jakékoliv vaše jiné zkušenosti s půjčkami nemusí platit i pro Ferratum půjčku. Úvěr je možné splatit kdykoli předčasně bez jakýchkoli poplatků. Splatnost půjčky je možné také dvakrát prodloužit. Není možné mít u Ferratum bank zřízeno více půjček najednou. Zažádat mohou zaměstnanci i podnikatelé.

Ferratum půjčka - akceptace smlouvy

Jsme přesvědčeni, že řízení vaší finanční pomoci na základě potřeby samotné má zásadní význam pro zajištění toho, aby všichni klienti byly spokojeni. Před zápůjčkou peněz je přesto nutné mít v povědomí tento fakt. Zájemce o úvěr by se měl po obdržení předsmluvních informací s nimi důkladně seznámit a kvalifikovaně rozhodnout, zda bude nabízené podmínky akceptovat, či nikoliv. Za žádných okolností by svůj úvěr neměl sjednávat, pokud dopředu ví, že nebude schopný jej splatit.

Ferratum půjčka - smlouva

Po zaslání žádosti je vám předložen návrh smlouvy a máte několik dní na to, abyste smlouvu podepsali a zaslali zpět, poté se vaše žádost zruší a vše budete muset vyřídit úplně od začátku. Jsou náležitosti, které smlouva musí obsahovat. Rozhodně si prověřte, že vaše smlouva jasně definuje smluvní strany. Dále jaký je předmět smlouvy. Vy se podpisem smlouvy zavazujete, že půjčku splatíte podle podmínek, které jste svým podpisem smlouvy odsouhlasily. Další informace, které nesmí chybět, jsou práva a povinnosti smluvních stran, výše úroků, forma a způsob splácení nebo závěrečná ustanovení.

Ferratum půjčka - sociální sítě

Od svého vzniku v roce 2004 Facebook změnil způsob jakým komunikujeme s ostatními a svět jako celek. Exploze sociálních médií vytvořila obrovské a dynamické pole příležitostí pro ty, kteří s vizí, kreativitou a technickými dovednostmi využijí sílu této nové formy komunikace. Ferratum bank, stejně jako tento web (Rychlá půjčka), je na sociálních sítích. Najděte nás, sledujte nás a využijte šance komunikovat a nacházet nové pro vás užitečné informace nebo třeba soutěže. Stejně tak můžete na profilech hledat diskuze a vyměňovat si zkušenosti s lidmi, řešící stejné situace jako právě teď vy. Spojení se s okolním světem nebylo nikdy tak snadné.

Ferratum půjčka - text ve zvukové formě

Další informace
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube