Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyřiďte si online půjčku   →
Parametry
  • Na našem trhu poměrně nová banka(od roku 2011) stihla už získat několik prestižních ocenění
  • Banka se snaží o moderní bankovnictví s jedněmi z nejvýhodnějších podmínek na trhu
Výhody
  • Možnost změny data splátky
  • Zdarma možnost snížení splátek
  • Minimum dokladů pro schvální
Doklady
  • Občanský průkaz
  • Bankovní účet
O produktu

Equa bank

Equa bank Equa bank 1 Equa bank půjčka Equa bank půjčka 1 Equa bank 2 Equa bank 3 Equa bank půjčka 2 Equa bank 4

Minutová půjčka je bankovní produkt Equa bank přímo pokrývající obvyklou poptávku, kterou potencionální klienti směřují k bankovním institucím. Spotřebitelé jsou u tohoto typu produktu především znepokojeni skrytými poplatky. Equa bank půjčka nemá žádné skryté poplatky. Půjčku s vámi personalizovaně vyřídí přímo zaměstnanec Equa bank a nemusíte se obávat žádných automatizovaných nástrojů. Celý proces včetně scoringu proběhne online a vy pouze dodáte váš offline podpis. Nemusíte se bát frustrace z nemožnosti změnit datum nebo výši splátky, obojí je během průběhu splácení úvěru možné upravit.

Equa bank - vývoj trhu

Sektor půjčování od roku 2012 zažívá oživení. Malé nebankovní společnosti se silnou podporou private-equity fondů a s nasazením high-tech technologií, získali na novém trhu online úvěrů dominantní postavení. Metodika kompletního průběhu byla velmi jednoduchá a zpřísnění úvěrové regulace nastalo až v roce 2016. Při jejich nevelké provozní nákladovosti a správném nastavení průběhu celého procesu bylo výsledkem, že objemy poskytnutých úvěrů rychle rostly a firmy sklidili atraktivní výnosy. Aktuálně již i tradiční bankovní domy poskytují expresní online službu, kdy můžete získat finance prakticky na klik. Equa bank svojí službu rychlé online půjčky nabízí přesně touto formu financování.

Equa bank - ověření údajů

Ověření pravosti dokladů a s tím spojená správná identifikace klienta, je nejdůležitějším faktorem pro poskytnutí úvěru. Metod pro ověření je několik, ve všech případech však bude vždy nutnost přiložit kopii platného občanského průkazu a méně frekventovaně pak druhého dokladu. Verifikace pravosti a digitálních změn na doložené fotografii, jsou pro firmy alfou a omegou, pokud by se jim nedařilo zachytávat podvodné žádosti, jejich provozuschopnost by to prakticky odsoudilo k zániku.

Minutová půjčka od Equa bank je specifická svojí rychlostí, jak tedy skloubit rychlost a přesnost? To už je know-how bankovních domů. Doporučujeme zkontrolovat platnost dokladů a řídit se přesnými pokyny pro kladné vyřízení žádosti. Finanční služba pak může být rychlá tak, jak očekáváte.

Equa bank - převod financí

Při dnešním standardizovaném vysokorychlostním internetu je výpočetní výkon a s tím spojená rychlost transakcí větší než kdy dřív. Pohodlnost pro zákazníka už není aktuálně kritériem, jako spíš příjemnou normou. Proto ve chvíli, kdy vám bude financování schváleno, je otázkou několika minut, než je příkaz zadán, potvrzen a suma odeslána. Celý průběh od návštěvy našeho webu Rychlá půjčka ihned až po otevření vašeho navýšeného účtu, nemusí překročit více než 24 hodin.

Equa bank - kreditní skóre

Pro mnoho zájemců o úvěr je jeho dosažení vzhledem k negativní úvěrové historii často bludný cyklus. Nemůžete získat půjčku bez dobrého kreditního skóre, ale zároveň nemůžete vystavět dobré kreditní skóre bez dalšího úvěru. Ve chvíli, kdy je vaše úvěrová historie naopak dlouhodobě v pořádku, můžete z tohoto schématu profitovat.

Jak již bylo zmíněno v odstavci výše, nebankovní firmy především po finanční krizi ještě více narušili paradigmata finančího trhu a získali z koláče zákazníků svůj zásadní podíl. Banky reagovali zdokonalením služeb, ale také nízkými úrokovými sazbami. Equa bank je od vstupu na trh v tuzemsku v podvědomí vedena jako prozákaznicky nastavená banka a máte-li zmíněné kreditní skóre bez anomálie, můžete získat u Equa bank bankovní půjčku s jedněmi z nejnižších úrokových sazeb na trhu.

Equa bank - bankovnictví

V předchozích odstavcích jsou prezentovány rizika spojená s úvěry, v následujícím textu doplníme pro lepší celistvou informovanost hlavní riziko bankovnictví. Vytvoření bankovního systému vyžaduje řešení zásadního problému. Pokud fyzické osoby a podnikatelské subjekty nebudou nechávat spravovat své bohatství v bankách, bankovní systém bude malý a jeho schopnost financovat spotřebu a investice bude snížena. Jakmile jsou jedinci a podniky ochotny vložit své finance do banky, vzdávají se kontroly, kterou převedou na manažery a ředitele bank, kteří mohou finance ztratit tím, že půjčují neopatrným způsobem.

Vkladatelé proto nebudou využívat banky, dokud nebudou přesvědčeni, že se banky budou chovat obezřetně nebo pokud si nebudou jisti, že jejich bohatství nebude ohroženo bez ohledu na úkony dalších osob. Jak se řeší toto riziko? Jednak skrz akcionáře, kteří jsou vlastníky banky a jejich finance jsou také v sázce. Dále pojištěním vkladů samotných klientů a v neposlední řadě skrz vládní regulátory, kteří zmírňují riziko neobeztřetného chování tím, že například omezí banky parametrem maximálního rozsahu smluv, které mohou vytvářet.


 
 

Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Equa bank
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube