Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Klasická bankovní půjčka až 200 000 Kč
  • Individuálně až do výše 2 500 000 Kč
  • Splatnost až 10 let
Výhody
  • Bez zajištění a potvrzení příjmu s možností snížení nebo zvýšení měsíční splátky
  • 2x ročně je možné odložit měsíční splátku
Doklady
  • Občanský průkaz
  • Řidičský průkaz
O produktu

Česká spořitelna

Česká spořitelna půjčka 4.2/5 - 1406 hlasů Česká spořitelna Česká spořitelna 1 Česká spořitelna půjčka Česká spořitelna 2 Česká spořitelna 3 Česká spořitelna 4 Česká spořitelna 5 Česká spořitelna půjčka 1

V několika posledních letech se škála firem, která v oboru zprostředkování úvěru působí, začala exponenciálně zvětšovat a pro zákazníka je momentálně více než kdy dřív patrná možnost širšího výběru. Větší společnosti zabývající se tímto typem služeb navíc fungují v segmentu i více než deset let a to je jedním z nejdůležitějších faktorů pro bezpečné půjčování peněz.

Přesto se najde spousta lidí, kteří zůstanou konzervativní a setrvají u půjčení peněz přímo od banky. Banky díky své dlouholeté existenční historii mají industrializované úvěrové procesy stále na vysoké úrovni. Především z důvodu absolutní optimalizace úkonů, dlouhodobě integrované a z vlastní zkušenosti namodelované IT infrastruktuře, která přináší nákladovou efektivnost, jsou vám dodány jejich služby ve vysoké kvalitě a spojené s vynikající zkušeností zákazníků. Pokud tedy hledáte banku splňující tyto parametry, může být ideálním výběrem Česká spořitelna.

Česká spořitelna - bankovní půjčka

Půjčku je možné získat do 700 000 Kč, individuálně až do výše 2 500 000 Kč na jakékoli vaše potřeby a bez ručitele. Peníze přitom můžete mít na svém účtu již do 15 minut a sami si přitom nastavíte výši splátky i dobu, kdy chcete půjčku splatit. Při řádném splácení navíc můžete ušetřit i několik měsíčních splátek. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek jsou uvedeny v úvěrové smlouvě. Vyřízení úvěru trvá stejně jako u nebankovní půjčky velice krátkou dobu, ale získáte jistotu pro vás známého a stabilního partnera ve formě banky.

Česká spořitelna - konsolidace

Česká spořitelna stejně jako většina bankovních domů nabízí i službu konsolidace. Sloučení vašich půjček až do výše 2 500 000 Kč a to až na 96 měsíců jsou možnosti této služby. Konsolidace se nabízí využít ve chvíli, kdy ztrácíte přehled o financích nebo chcete snížit vaši celkovou splátku. Pro více informací přejděte na podstránku věnované produktu.

Česká spořitelna - internetové bankovnictví

Je nejoblíbenější metoda obsluhy bankovního účtu a správy vašich financí. Při aktuální rychlosti internetu, kterou disponuje většina domácností je internetové bankovnictví způsob, jak mít ucelený přehled o financích a možnost jednoduše provést, co potřebujete. Pomocí autorizací máte jistotu ochrany svých peněz a přístup do elektronického bankovnictví je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I to je standart, který nabízí Česká spořitelna v případě, že se rozhodnete stát jejím klientem.

Česká spořitelna - mobilní technologie

Mobilní technologie jsou revoluční pro světové bankovnictví a průmyslové platby. Nabízí nové možnosti pro banky poskytnout větší pohodlí pro své stávající zákazníky. V roce 2015 více než 900 milionů klientů bank zobchodovalo přes 1 bilion dolarů v globálních mobilních platbách. Tyto čísla jasně ukazují nastupující trend přechodu a následnému využití absolutní digitalizace služeb. Proto stejně jako vzít si úvěr přímo z vašeho domova, vám Česká spořitelna pro lepší komfort nabízí i mobilní bankovnictví.

Česká spořitelna - bankovnictví

Některá průmyslová odvětví jsou tak významné, že jejich stav má většinový vliv na celkové chování hospodářské prosperity. Bankovnictví je jedním z těch nejvýraznějších. Když funguje dobře, pomáhá svými službami jiným odvětvím a to přispívá k hospodářskému růstu. Naopak v období štíhlých nebo krizových čísel zisků, důsledky mohou být nepříjemné i pro jiné subjekty než jen samotnou banku. Činnost bankovního sektoru v kombinaci s jejich regulátory a nerozvážností zákazníků byly například faktory pro velkou hospodářskou recesi v roce 2008. Česká spořitelna i v této nejisté době dále pracovala na svých službách, krizi překonala a kromě pozdějšího růstu, odměnou bylo také například ocenění v soutěži pořádané společností Mastercard Nejdůvěryhodnější banka roku 2008.

Česká spořitelna - bankovní funkce

Bankovní instituce se vyvíjeli v průběhu tří tisíciletí. V dnešní době jsou na trhu rozlišitelné dva vlivy tradičního bankovnictví. Banky hrají roli při obchodních transakcích. Umožňují bezpečné elektronické přemostění geografického prostoru a díky tomu řeší problém spojený s časovou preferencí klienta. Tím druhým je pak možnost mít svoje finance neustále k dispozici, přestože fyzicky nedržíte v ruce žádnou hotovost. Tyto funkce získali vrcholnou inovaci v roce 1950, kdy byla vydána první univerzální platební karta. Průkopníky jejich masového rozšíření v Česku byla právě Česká spořitelna nebo společnost Homecredit.

Česká spořitelna - text ve zvukové formě

Další informace
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube