Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček Hromadná žádost o úvěr
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyřiďte si online půjčku   →
Parametry
  • Klasická bankovní půjčka až 200 000 Kč
  • Individuálně až do výše 2 500 000 Kč
  • Splatnost až 10 let
Výhody
  • Bez zajištění a potvrzení příjmu s možností snížení nebo zvýšení měsíční splátky
  • 2x ročně je možné odložit měsíční splátku
Doklady
  • Občanský průkaz
  • Řidičský průkaz
O produktu

Česká spořitelna

Česká spořitelna Česká spořitelna 1 Česká spořitelna půjčka Česká spořitelna 2 Česká spořitelna 3 Česká spořitelna 4 Česká spořitelna 5 Česká spořitelna půjčka 1

V několika posledních letech se škála firem, která v oboru zprostředkování úvěru působí, začala exponenciálně zvětšovat a pro zákazníka je momentálně více než kdy dřív patrná možnost širšího výběru. Větší společnosti zabývající se tímto typem služeb navíc fungují v segmentu i více než deset let a to je jedním z nejdůležitějších faktorů pro bezpečné půjčování peněz.

Přesto se najde spousta lidí, kteří zůstanou konzervativní a setrvají u půjčení peněz přímo od banky. Banky díky své dlouholeté existenční historii mají industrializované úvěrové procesy stále na vysoké úrovni. Především z důvodu absolutní optimalizace úkonů, dlouhodobě integrované a z vlastní zkušenosti namodelované IT infrastruktuře, která přináší nákladovou efektivnost, jsou vám dodány jejich služby ve vysoké kvalitě a spojené s vynikající zkušeností zákazníků. Pokud tedy hledáte banku splňující tyto parametry, může být ideálním výběrem Česká spořitelna.

Česká spořitelna - bankovní půjčka

Půjčku je možné získat do 700 000 Kč, individuálně až do výše 2 500 000 Kč na jakékoli vaše potřeby a bez ručitele. Peníze přitom můžete mít na svém účtu již do 15 minut a sami si přitom nastavíte výši splátky i dobu, kdy chcete půjčku splatit. Při řádném splácení navíc můžete ušetřit i několik měsíčních splátek. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek jsou uvedeny v úvěrové smlouvě. Vyřízení úvěru trvá stejně jako u nebankovní půjčky velice krátkou dobu, ale získáte jistotu pro vás známého a stabilního partnera ve formě banky.

Česká spořitelna - konsolidace

Česká spořitelna stejně jako většina bankovních domů nabízí i službu konsolidace. Sloučení vašich půjček až do výše 2 500 000 Kč a to až na 96 měsíců jsou možnosti této služby. Konsolidace se nabízí využít ve chvíli, kdy ztrácíte přehled o financích nebo chcete snížit vaši celkovou splátku. Pro více informací přejděte na podstránku věnované produktu.

Česká spořitelna - internetové bankovnictví

Je nejoblíbenější metoda obsluhy bankovního účtu a správy vašich financí. Při aktuální rychlosti internetu, kterou disponuje většina domácností je internetové bankovnictví způsob, jak mít ucelený přehled o financích a možnost jednoduše provést, co potřebujete. Pomocí autorizací máte jistotu ochrany svých peněz a přístup do elektronického bankovnictví je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I to je standart, který nabízí Česká spořitelna v případě, že se rozhodnete stát jejím klientem.

Česká spořitelna - mobilní technologie

Mobilní technologie jsou revoluční pro světové bankovnictví a průmyslové platby. Nabízí nové možnosti pro banky poskytnout větší pohodlí pro své stávající zákazníky. V roce 2015 více než 900 milionů klientů bank zobchodovalo přes 1 bilion dolarů v globálních mobilních platbách. Tyto čísla jasně ukazují nastupující trend přechodu a následnému využití absolutní digitalizace služeb. Proto stejně jako vzít si úvěr přímo z vašeho domova, vám Česká spořitelna pro lepší komfort nabízí i mobilní bankovnictví.

Česká spořitelna - bankovnictví

Některá průmyslová odvětví jsou tak významné, že jejich stav má většinový vliv na celkové chování hospodářské prosperity. Bankovnictví je jedním z těch nejvýraznějších. Když funguje dobře, pomáhá svými službami jiným odvětvím a to přispívá k hospodářskému růstu. Naopak v období štíhlých nebo krizových čísel zisků, důsledky mohou být nepříjemné i pro jiné subjekty než jen samotnou banku. Činnost bankovního sektoru v kombinaci s jejich regulátory a nerozvážností zákazníků byly například faktory pro velkou hospodářskou recesi v roce 2008. Česká spořitelna i v této nejisté době dále pracovala na svých službách, krizi překonala a kromě pozdějšího růstu, odměnou bylo také například ocenění v soutěži pořádané společností Mastercard Nejdůvěryhodnější banka roku 2008.

Česká spořitelna - bankovní funkce

Bankovní instituce se vyvíjeli v průběhu tří tisíciletí. V dnešní době jsou na trhu rozlišitelné dva vlivy tradičního bankovnictví. Banky hrají roli při obchodních transakcích. Umožňují bezpečné elektronické přemostění geografického prostoru a díky tomu řeší problém spojený s časovou preferencí klienta. Tím druhým je pak možnost mít svoje finance neustále k dispozici, přestože fyzicky nedržíte v ruce žádnou hotovost. Tyto funkce získali vrcholnou inovaci v roce 1950, kdy byla vydána první univerzální platební karta. Průkopníky jejich masového rozšíření v Česku byla právě Česká spořitelna nebo společnost Homecredit.


Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Česká spořitelna
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube