Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Běžný účet
  • Smart banking
Výhody
  • Slevový program U-šetřete
  • Garance zachování podmínek účtu na deset let od jeho založení
Doklady
  • 2 doklady totožnosti
  • Výpis z účtu z jiné banky
O produktu

UniCredit Bank - banka

UniCredit Bank UniCredit Bank - u konto Bankovní účet U Konto UniCredit Bank bankovní účet UniCredit Bank 1 UniCredit Bank účet Bankovní účet UniCredit Bank Bankovní účet U konto 1

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. je česká pobočka nadnárodní banky Unicredit s celoevropským působením, která v České republice zahájila svou činnost v roce 2007. Za poměrně krátkou dobu svého fungování oproti tradičním bankám působícím na trhu v tuzemsku jako je Česká spořitelna nebo Moneta, které zde působí od 90.let, si našla část svojí tržní niky zákazníků.

Banka je orientována jak pro firmy, tak fyzické osoby. Hlavní oblastí je corporate finance, což je projektové, strukturované a syndikované financování, dále pak akviziční financování a financování komerčních nemovitostí. Nabízí své služby i v dalších oblastech finančního trhu.

UniCredit Bank – jak založit U konto online

Ve videu níže najdete návod jak si založit bankovní účet u společnosti UniCredit Bank online.

Bankovní účet U konto - založení online

UniCredit Bank - U konto

Běžný účet od UniCredit Bank se jmenuje U konto. V rámci konta získáte otevření a vedení účtu v Kč a dalšího účtu v cizí měně. Výběr hotovosti ze všech bankomatů všech poskytovatelů po celém světě s kartou Debit MasterCard. Banka transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky.

Klient je o účtování poplatku informován na obrazovce bankomatu a má možnost transakci odmítnout. Dále je zde standardní možnost ovládání svého internetového bankovnictví skrze váš smartphone a to odkudkoliv na světě, kde budete mít dostupnou internetovou síť. Dalším parametrem U konta je jeho flexibilita týkající se finanční rezervy.

Je možné poskytnutí, správa a vedení povoleného přečerpání účtu od 5 000 do 150 000 Kč. Pokud již kontokorent klient má u jiné banky, může si jej snadno převést k UniCredit Bank.

UniCredit Bank - výhody

Při splnění poměrně tradiční podmínky měsíčního obratu na účtu, dosáhnete na celou škálu výhod. Tímto obratem je hranice alespoň 12 000 Kč měsíčně, na klienty ve věku 15 - 26 let se podmínka zasílání 12 000 Kč měsíčně nevztahuje.

Výhody, které poté při splnění podmínek vyplynou, jsou následující. Vedení účtu a účtu v cizí měně zdarma. Výběry ze všech bankomatů všech poskytovatelů po celém světě zdarma. Vydání bezkontaktní embosované karty se slevovým programem přímo na vaší kartě. Slevy jsou poté propojeny přímo s vaší platební kartou.

Nepotřebujete poté žádné další karty, vouchery ani promo kódy. Nabídky slev jsou vám vybírány na míru na základě vaší historie nákupů. Benefitem je i to, že se týkají i globálních služeb, například sleva z ceny ubytování rezervovaného přes Booking.com.

UniCredit Bank - bankovní účet

Bankovní účet je produkt banky, kdy banka zaznamenává finanční transakce klienta a skrze vlastní infrastrukturu poskytuje další servis okolo jako je zabezpečen, správa nebo validace transakcí. Bankovní účty mají několik typů a každá banka také k těmto typům kont dodává přidružené specifické služby, které vytváří na míru podle vlastních analytiků a aktuální poptávky.

Banky na trhu v České republice nabízejí nejčastěji běžný účet, spořící účet, termínovaný vklad, úvěrový účet a několik dalších málo používaných specifických typů účtů. UniCredit Bank má ve svém portfoliu typů účtů U konto, U konto premium, U konto tandem a dětské konto. Všechny tyto produkty je možné zřídit online.

UniCredit Bank - současnost bankovnictví

Bankovní a finanční sektor je od finanční krize v roce 2008 účastníkem hlubokých změn, které jsou způsobeny inovacemi v oblasti technologií, regulačními reformami narušujícími zavedené obchodní modely a rostoucím očekáváním od spotřebitelů, kteří by rádi využívali veškeré služby v plně digitální podobě.

Zejména technologická inovace změnila odvětví finančních služeb velmi rychlým tempem a další transformace v budoucnosti je téměř jistotou. Nová generace finančních technologií nebo fintech - obchodních modelů ovlivňují mnoho sfér spotřebitelských finančních služeb, jako jsou mobilní platby, kryptoměny, devizy, tržní online půjčování, spoření a investice, finanční poradenství nebo správy účtů a karet.

Je nezbytné, aby organizace, které působí v těchto a příbuzných odvětvích, pochopily a přijaly změny a požadavky klientů a mohly tak i nadále prosperovat v tomto novém rušivém prostředí. Zdá se, že bankovní účet jako služba si drží stále svou hegemonní pozici v segmentu správy klientských financí. Nejvíce se snaží změnit to, jakým způsobem máte kontrolu nad vlastním cash flow aplikace třetích stran na správu několika účtů zároveň. Přesto i zde hrají svou roli banky jako poskytovatelé jednotlivých účtů velmi stabilně.

Další informace