Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Běžný účet
  • Internetové bankovnictví
Výhody
  • Vedení účtu zdarma
  • Výběry z bankomatů nad 1500 Kč zdarma
Potřebné doklady
  • Občanský průkaz
  • E-mail
O produktu

Bankovní účet mKonto

mKonto mKonto 1 Bankovní účet mKonto mKonto 2 mKonto 3 mKonto 4 mKonto 5 mKonto 6

Bankovní účty jsou nezbytné pro každodenní život v ekonomicky vyspělých zemích. Skrz internetovou síť je jejich obsluha velice snadná a správa vašich financí se stává co možná nejpřehlednější. Pokud hledáte banku, u které byste si mohli nově zřídit účet a máte specifické požadavky, bankovní účet mKonto od mBank má celou škálu parametrů, o kterých jste před začátkem hledání pravděpodobně přemýšleli.

mKonto - parametry

Založení účtu vzhledem k tomu, že se nacházíte aktuálně v prostředí internetu, je možné samozřejmě online. Dále nabízí mBank službu kurýra, který dorazí až k vám domů nebo můžete navštívit jakékoli obchodní místo banky. mBank jako první banka na našem území před několika lety nabídla vedení účtu zdarma a to se týká aktuálně i tohoto běžného účtu. Tím ale služby, které nejsou nikterak zpoplatněny, nekončí. Jsou to také všechny příchozí a odchozí platby v rámci ČR. Dále máte zdarma měsíčně 3 výběry z jakéhokoli bankomatu, elektronické výpisy zasílány na email, trvalé příkazy i inkasa. mKonto účet je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví. Účet můžete sdílet také např. s další osobou, stačí ji ustanovit jako disponenta.

mKonto - mBank

mBank je součástí skupiny Commerzbank, která je jednou z největších finančních skupin v Evropě. To zajištuje mBank poměrně vysokou stabilitu a hlavně silný základ pro potřebný růst. Na tuzemském trhu působí od roku 2007 a hlavní znaky, díky kterým si u nás našla mezi novými klienty rychle oblibu, jsou nulové poplatky za bankovní účty jako je mKonto a základní bankovní operace. Dále nabízí široké spektrum služeb a produktů a neustále se drží na předních pozicích, co se týče zařazování bankovních inovací do podnikového procesu. Slovní spojení jako moderní nebo technologicky interoperabilní banka momentálně vystihují mBank v plné míře.

mKonto - technologie

mBank je technologicky velice progresivní bankou a její klienti z toho mohou těžit. Digitální technologie umožnují nákupy kdykoli/kdekoli a mBank se snaží neustále rozvíjet svoje rychlé a pružné řešení. Proto i u mBank můžete platit bezkontaktně. Při platbách pod 500Kč pouze přiložíte kartu k platebnímu terminálu a během dvou sekund je proces placení za vámi. U vyšších částek stačí navíc zadat PIN, kartu můžete přiložit například uloženou v peněžence a terminál si data načte na dálku. Pokud kartu zapomenete, mBank nabízí elegantní alternativu. Je to bezkontaktní nálepka (mNálepka), která umožnuje stejnou platební metodu popsanou výše. Můžete si jí umístit na telefon nebo klíče a používat jí jako sekundární nebo záložní řešení.

mKonto - výhody mBank

Co dále napsat o mBank? Rozhodně se jí nedá upřít její neotřelost, která se týká pro zákaznických služeb. Již výše bylo zmíněno, že byla první bankovní institucí na našem území, která přišla s kompletním vedením a založením bankovního účtu zdarma. Do té doby nevídaný krok v tomto segmentu byl strategicky skvělým rozhodnutím, lidé se díky tomu o bance dozvěděli především klasickým word-of-mouth marketingem, protože předtím snadno zapadla v množství jiných zahraničních bank u nás. Dalším prvkem odlišující mBank od konkurence, který je přínosem a ve finanční sféře se s ničím takovým prakticky nesetkáte, je mFórum. Přímo na webu banky klienti mohou vést diskuse o produktech a získávat užitečnou zpětnou vazbu. K dispozici je také mBlog, na kterém se dozvíte novinky z finančního segmentu a spousty dalších zajímavostí ze světa velkého businessu. Banka vám zasílá do emailu také průběžně notifikace spojené s pro vás užitečnými informacemi, například upozornění na aktualizace a nové funkce v internetovém bankovnictví. Bankovní účet mKonto tak není jediná služba, která si zaslouží vaší pozornost.

mKonto - bankovnictví

Co komerční banky přesně dělají pro jejich profit? Jaké jsou klíčové součásti bankovních technik? Co určuje, zda banky efektivně fungují? Kolik mechanismů mají k dispozici, aby pro ně veškeré poskytování financí a služeb, pro do té doby neznáme zákazníky, nebyl až příliš rizikový business? Těmito a mnoho dalšími otázkami se zabývá obor bankovnictví. Vznikl především z toho důvodu, aby podnik, přes který spravujete vaše finance, byl vůbec provozuschopný. Mezi operace a služby, které banky poskytují, pak můžeme zahrnout například platební transakce, vydávání karet, monitoring smluvního výkonu, elektronické bankovnictví a další. Pokud vás zajímají novinky, změny nebo jiné aktuality z tohoto odvětví sledujte náš Facebook nebo mBlog se zajímavým obsahem, který tvoří zaměstnanci mBank.

Další informace