Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Online ihned až 300 000 Kč
  • Splatnost až na 10 let
Výhody
  • Při sjednání online bez poplatku za poskytnutí
  • Mobilní aplikace roku 2017
Doklady
  • 2 doklady totožnosti
  • Potvrzení příjmu
O produktu

Půjčka Moneta Money Bank

Moneta Money Bank půjčka 4.67/5 - 3 hlasů Moneta půjčka Moneta půjčka 1 Moneta půjčka 2 Moneta Money Bank Moneta půjčka 3 Moneta půjčka Moneta půjčka 4 Moneta půjčka 5

Expres půjčka je bankovní úvěr od Moneta Money Bank, který můžete až do výše 300 000 Kč kompletně vyřídit online. Vyřízení půjčky online je bez poplatku, zřízení na pobočce nebo po telefonu je zpoplatněno. Vyšší částky až do 800 000 Kč jsou poté podmíněny fyzickou návštěvou banky, ale i tak si můžete výrazně zkrátit čas tím, že veškeré potřebné podklady nahrajete z domova nebo práce a údaje vyplníte na internetu. Z toho vyplývá, že vaše finance si můžete nechat poukázat na účet nebo ve formě hotovosti.

Půjčka Moneta je určena pro zaměstnance i podnikatele. Je nutné doložit potvrzení o příjmu a doklady totožnosti. Není podmínkou zajištění a úvěr nemusí mít ručitele. Podmínkou je pouze občanství ČR a plnoletost. Do 5 minut od podpisu smlouvy jsou finance převedeny na váš bankovní účet.

Půjča Moneta – jak získat úvěr

Díky formuláři, který je uvedený v horní částí webu, můžete snadno požádat o úvěr u vámi vybrané společnosti a to zcela zdarmaa online z pohodlí vašeho domova. Odeslání formuláře je nezávazné. Vzorově vyplněný formulář je k vidění v uvedeném videu.

Půjča Moneta – video

Půjčka Moneta - bankovní úvěr

Bankovní úvěr, jako je půjčka Moneta, je nejvyužívanější a nejznámější formou finančního kapitálu pro spotřebitele nebo podnikatele. Je poskytován vždy na střednědobý nebo dlouhodobý časový rámec narozdíl od produktů nebankovních společností nebo p2p platforem typu Zonky, které svoje obchodní modely rozšířily i na mikro-úvěry splatné v několika dnech.

Kromě delšího období splácení je pro bankovní půjčky příznačné zajištění u vyšších částek a přísnější kritéria než u jiných subjektů na trhu. Managment board bank a celá jejich podnikatelská struktura je nastavena na konzervativní model řízení. Analytici úvěrových rizik jsou bankéři, kteří mají na starosti vytváření pozitivního cash-flow bankovních domů a v jejich metodologii není prostor pro rozhodování bez exaktních a kvalitních dat o klientech.

Půjčka Moneta - služby

Nejvyhledávanější informace na internetu o konkrétních službách nebo produktech Moneta Money Bank se týkají především těchto čtyř. Jedná se o vkladomaty Moneta, konsolidace úvěrů Moneta, půjčka Moneta a spořící účet. Pokrytí vkladomatů je aktuálně takové, že je najdete v každém větším městě v České republice.

Konkrétní místa zjistíte ideálně skrze Google maps nebo zákaznickou linku banky. Vkladomaty přijímají pouze českou měnu a nepřijímají mince. Hotovost je každý pracovní den připisována okamžitě a to do 20:00, poté je připsána další pracovní den. O víkendu a svátcích je vždy připsána další pracovní den. Více informací o spořícím účtu nebo jeho zřízení naleznete na webu Moneta Money Bank nebo na vaší pobočce banky.

Půjčka Moneta - bankovní systém

Bankovní systém tvoří soustava finančních institucí, zabývající se bankovními operacemi. V tržní ekonomice je v čele centrální banka, ostatní banky jsou na ní nezávislé a působí jako samostatné subjekty. Dále na trhu najdeme další specializované finanční instituce jako jsou například hypoteční banky, spořitelny, směnárny, kampeličky, nebankovní společnosti nebo p2p platební služby.

Hlavním cílem centrální banky je péče o měnovou stabilitu, podpora hospodářských politik, vydávání peněz, řízení peněžního oběhu a zúčtování bank. Dále spravuje devizové rezervy a dvakrát ročně musí centrální banka podávat zprávu o měnovém vývoji Poslanecké sněmovně. Jako poslední zmiňmě její úlohu při vydávání dluhopisů, evidenci cenných papírů a její pravděpodobně nejdůležitější činnost, kterou ovlivňuje trhy a tím je její povinnost stanovovat úrokové sazby.

Půjčka Moneta - finanční průmysl

Všude ve světě ve vyspělých zemích a Česká republika není výjimkou, se finanční průmysl vyvíjí ve své podstatě tisíce let. Banky jsou v dnešní době stejně jako třeba automobilky už více digitálními podniky než pouze správci účtů nebo obchodníci s cennými papíry. Stejně jako se transformují a nacházejí nové příležitosti k růstu nebo modifikují klasické produkty jako je půjčka Moneta, tak se musí potýkat s přemírou regulace, zdokonalováním zabezpečení svojí IT infrastruktury nebo konkurence v podobě menších pružnějších hráčů dodávajících na trh a soustředících se jen na jeden nebo dva typy služby.

Před finanční krizí platilo, že banky tvořily finanční skupiny zahrnující pojišťovny, penzijní fondy, investiční fondy nebo leasingové společnosti a zpravidla ovládaly velkou většinu trhu. Jejich službám a produktům nedokázal z technologického aspektu nikdo konkurovat.

Aktuálně nová generace finančních technologií nebo fintech - obchodních modelů ovlivňují mnoho sfér spotřebitelských finančních služeb, jako jsou mobilní platby, krypto-měny, devizy, tržní on-line půjčování, spoření a investice, finanční poradenství nebo správy účtů a karet. Klienti se mohou setkat velkým množstvím projektů a služeb, které mohou nabídnout alternativu nebo i úplně nový typ služby. Na tomto webu (Rychlá půjčka ihned) se vám ty nejužitečnější budeme snažit vždy nabídnout.

Další informace