Půjčky online Nejhledanější Půjčka ihned Půjčka do výplaty Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Zonky Půjčky Bankovní půjčky Česká spořitelna Equa bank Půjčka Moneta Nebankovní půjčky Home Credit půjčka Kamali půjčka Ferratum půjčka Zaplo PROFI CREDIT Přehled stránek Všechny půjčky Hromadná žádost o úvěr Spotřebitelské úvěry Půjčky pro podnikatele
Další finanční služby Bankovní účet mKonto U konto Konsolidace online Konsolidace - Česká spořitelna Konsolidace půjček - Home Credit Konsolidace úvěrů - Moneta Finanční služby Twisto
Nejčastější dotazy Jak podat žádost o půjčku Užitečné odkazy Slovník - finanční pojmy
O webu Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Na našem trhu poměrně nová banka(od roku 2011) stihla už získat několik prestižních ocenění
  • Banka se snaží o moderní bankovnictví s jedněmi z nejvýhodnějších podmínek na trhu
Výhody
  • Možnost změny data splátky
  • Zdarma možnost snížení splátek
  • Minimum dokladů pro schválení
Doklady
  • Občanský průkaz
  • Bankovní účet
O produktu

Equa bank

Equa bank půjčka 4.51/5 - 1419 hlasů Equa bank Equa bank 1 Equa bank půjčka Equa bank půjčka 1 Equa bank 2 Equa bank 3 Equa bank půjčka 2 Equa bank 4

Minutová půjčka je bankovní produkt Equa bank přímo pokrývající obvyklou poptávku, kterou potencionální klienti směřují k bankovním institucím. Spotřebitelé jsou u tohoto typu produktu především znepokojeni skrytými poplatky. Equa bank půjčka nemá žádné skryté poplatky. Půjčku s vámi personalizovaně vyřídí přímo zaměstnanec Equa bank a nemusíte se obávat žádných automatizovaných nástrojů. Celý proces včetně scoringu proběhne online a vy pouze dodáte váš offline podpis. Nemusíte se bát frustrace z nemožnosti změnit datum nebo výši splátky, obojí je během průběhu splácení úvěru možné upravit.

Equa bank - o webu

Na webu na kterém se právě nacházíte, naleznete bankovní úvěry i nebankovní půjčky, konsolidace, možnost založit bankovní účet, získat úvěr v aukci od Zonky a také stránky s často hledanými specifikacemi jako je třeba půjčka bez doložení příjmu.

Equa bank - text ve zvukové formě

Equa bank - vývoj trhu

Sektor půjčování od roku 2012 zažívá oživení. Malé nebankovní společnosti se silnou podporou private-equity fondů a s nasazením high-tech technologií, získali na novém trhu online úvěrů dominantní postavení. Metodika kompletního průběhu byla velmi jednoduchá a zpřísnění úvěrové regulace nastalo až v roce 2016. Při jejich nevelké provozní nákladovosti a správném nastavení průběhu celého procesu bylo výsledkem, že objemy poskytnutých úvěrů rychle rostly a firmy sklidili atraktivní výnosy. Aktuálně již i tradiční bankovní domy poskytují expresní online službu, kdy můžete získat finance prakticky na klik. Equa bank svojí službu rychlé půjčky online nabízí přesně touto formu financování.

Equa bank - ověření údajů

Ověření pravosti dokladů a s tím spojená správná identifikace klienta, je nejdůležitějším faktorem pro poskytnutí úvěru. Metod pro ověření je několik, ve všech případech však bude vždy nutnost přiložit kopii platného občanského průkazu a méně frekventovaně pak druhého dokladu. Verifikace pravosti a digitálních změn na doložené fotografii, jsou pro firmy alfou a omegou, pokud by se jim nedařilo zachytávat podvodné žádosti, jejich provozuschopnost by to prakticky odsoudilo k zániku.

Minutová půjčka od Equa bank je specifická svojí rychlostí, jak tedy skloubit rychlost a přesnost? To už je know-how bankovních domů. Doporučujeme zkontrolovat platnost dokladů a řídit se přesnými pokyny pro kladné vyřízení žádosti. Finanční služba pak může být rychlá tak, jak očekáváte.

Equa bank - převod financí

Při dnešním standardizovaném vysokorychlostním internetu je výpočetní výkon a s tím spojená rychlost transakcí větší než kdy dřív. Pohodlnost pro zákazníka už není aktuálně kritériem, jako spíš příjemnou normou. Proto ve chvíli, kdy vám bude financování schváleno, je otázkou několika minut, než je příkaz zadán, potvrzen a suma odeslána. Celý průběh od návštěvy našeho webu Rychlá půjčka ihned až po otevření vašeho navýšeného účtu, nemusí překročit více než 24 hodin.

Equa bank - kreditní skóre

Pro mnoho zájemců o úvěr je jeho dosažení vzhledem k negativní úvěrové historii často bludný cyklus. Nemůžete získat půjčku bez dobrého kreditního skóre, ale zároveň nemůžete vystavět dobré kreditní skóre bez dalšího úvěru. Ve chvíli, kdy je vaše úvěrová historie naopak dlouhodobě v pořádku, můžete z tohoto schématu profitovat.

Jak již bylo zmíněno v odstavci výše, nebankovní firmy především po finanční krizi ještě více narušili paradigmata finančího trhu a získali z koláče zákazníků svůj zásadní podíl. Banky reagovali zdokonalením služeb, ale také nízkými úrokovými sazbami. Equa bank je od vstupu na trh v tuzemsku v podvědomí vedena jako prozákaznicky nastavená banka a máte-li zmíněné kreditní skóre bez anomálie, můžete získat u Equa bank bankovní půjčku s jedněmi z nejnižších úrokových sazeb na trhu.

Equa bank - bankovnictví

V předchozích odstavcích jsou prezentovány rizika spojená s úvěry, v následujícím textu doplníme pro lepší celistvou informovanost hlavní riziko bankovnictví. Vytvoření bankovního systému vyžaduje řešení zásadního problému. Pokud fyzické osoby a podnikatelské subjekty nebudou nechávat spravovat své bohatství v bankách, bankovní systém bude malý a jeho schopnost financovat spotřebu a investice bude snížena. Jakmile jsou jedinci a podniky ochotny vložit své finance do banky, vzdávají se kontroly, kterou převedou na manažery a ředitele bank, kteří mohou finance ztratit tím, že půjčují neopatrným způsobem.

Vkladatelé proto nebudou využívat banky, dokud nebudou přesvědčeni, že se banky budou chovat obezřetně nebo pokud si nebudou jisti, že jejich bohatství nebude ohroženo bez ohledu na úkony dalších osob. Jak se řeší toto riziko? Jednak skrz akcionáře, kteří jsou vlastníky banky a jejich finance jsou také v sázce. Dále pojištěním vkladů samotných klientů a v neposlední řadě skrz vládní regulátory, kteří zmírňují riziko neobeztřetného chování tím, že například omezí banky parametrem maximálního rozsahu smluv, které mohou vytvářet.

Další informace