Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • První půjčka do 8000 Kč zdarma
  • Zaplo je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ)
Výhody
  • Pro osoby bez příjmu
  • Minimum administrativy
Potřebné doklady
  • Občanský průkaz
  • Číslo bankovního účtu
  • E-mail
Online půjčka »» O produktu

Zaplo půjčka

zaplo půjčka zaplo půjčka 1 zaplo zaplo půjčka 2 zaplo 1 zaplo půjčka 4 zaplo půjčka 3 zaplo 2

Zaplo je nebankovní společnost specializující se na financování individudálních klientů, především formou poskytování mikropůjček. Vzhledem k tomu, že jsou tyto půjčky stále na trhu ještě poměrně novým produktem, tak nejdříve v krátkosti shrneme jejich vývoj. Netradiční věřitelé jako jsou nebankovní firmy, od roku 2012 zažily zvýšenou poptávku po jejich nezajištěných úvěrech. Jednalo se o firmy s kratší provozní historií, některé parametry jejich produktů a služeb museli projít jistou transformací, aby si získali zákazníky na svou stranu.

Klienti se například těžko identifikovali se všemi podmínkami ve smlouvách nebo nechápali náležitosti spojené s převodem financí. Vše vedlo k mnoha podnětům, potřebě zjednodušení a větší transparentnosti. Tu přinesl v roce 2016 nový zákon o spotřebitelských úvěrech, který posílil pozici zákazníka. Firmy, které vám zprostředkují jakýkoli úvěr, nyní musí vlastnit licenci od České národní banky a také složit kapitál ve výši 20 milionů korun. Ve smlouvách je zrušena rozhodčí doložka, což znamená, že v případě jakéhokoli sporu nebo porušení podmínek již nebude rozhodovat rozhodce. Vše přebírají výhradně soudy. Díky těmto změnám jsou nebankovní firmy momentálně pro potencionální zákazníky plnohodnotnou alternativou banky.

Zaplo - půjčka

Mikropůjčky jsou tak více bezpečné a je možné se zaměřit výhradně na výběr toho nejlepšího věřitele. Zaplo je v tomto oboru aktivní již několik let a tak může poskytnout vícero výhod. Tou hlavní je první Zaplo půjčka zdarma. Jedná se o částku až 8000 Kč na 30 dní bez poplatku. Dále je tato společnost zakládajícím členem asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Tento subjekt si klade za cíl maximalizaci profesionálních služeb v prostředí úvěrů a skrz něj se o to snaží několik firem. Společnosti zde publikují vlastní etický kodex, naleznete tu jejich seznam a iniciují nové možnosti v oblasti. Dalším benefitem při žádosti u firmy je v podstatě nulové administrativní zatížení. Pro vyřízení vám z dokladů stačí kopie občanského průkazu. Jako poslední zmiňme možnost navýšení půjčky v průběhu čerpání.

Zaplo - přihlášení

Zaplo nabízí i vlastní klientskou sekci, kde můžete spravovat vaše finance. Pro potencionální dlouhodobé klienty je tak optimalizováno vyplňování formulářů a další náležitosti. S každým dalším čerpáním a dřívějším bezproblémovým hrazením se vám také navyšuje částka, kterou vám společnost může poskytnout a v klientské sekci vše uvidíte. Zaplo má svůj web velmi jednoduše postavený, a proto je jeho načítání nebo Zaplo přihlášení poměrně dost rychlé.

Zaplo - bankovní nebo nebankovní půjčka?

Nevýhodou u nebankovních firem jsou u některých subjektů vyšší poplatky. Důvody není tak těžké pojmenovat. Ziskovost obchodních věřitelů zůstává pod tlakem hlavně z hlediska vnitřních provozních problémů spojených s procesem verifikace potencionálních zákazníků, stejně jako k tomu může přispět řada rušivých tržních a regulačních sil. Zaplo i přesto nabízí svou první půjčku zdarma.

V některých zemích se snaží domovské asociace jakkoliv povzbudit a pobídnout velké banky, aby se vložili do segmentu rychlých půjček. Většina bank však nevidí mikropůjčky jako příliš ziskový segment, ale spíše jako komunitní službu a základní kámen pro prodej dalších výhodnějších produktů. Proto je tento produkt ve většině bank prozatím spíše ve fázi testování na zákaznících a získávání zpětné vazby.

Zaplo - převod půjčky

Použijete-li on-line formulář, čas vyplnění trvá okolo tří minut. Žádost odešlete, kontaktuje vás operátor, a pokud bude vše v pořádku a je dodána potřebná dokumentace, peníze jsou převedeny na váš účet. Banky nepřevádí peníze o víkendech, ale během pracovního týdne může být interval, od začátku podání žádosti až po příchod peněz na váš účet v rámci jednoho dne. Někdy je od vás potřeba více informací, než se bude moci Zaplo půjčka schválit. Pokud to bude váš případ, operátor si od vás vyžádá například kopie některých dokladů. Učinění rozhodnutí pak závisí na tom, jak rychle podklady zašlete.

Zaplo - ověřování klienta

End-to-end funkce, které pomáhají firmám transformovat jejich operace, zvýšit tak výkonnost podniku a bezpečnost poskytnutí úvěru, jsou v této oblasti klíčové. Potencionální žadatele proto čeká postup, který díky vysoké sofistikovanosti dokáže separovat skutečné zákazníky. Po vyplnění formuláře a kontaktování operátorkou, proto očekávejte vyžádání kopie vašeho dokladu totožnosti. Přesto zpravidla vše nebude trvat déle než několik minut a Zaplo půjčka může směřovat k vám na účet.


Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Je časový rámec, který stanoví nové datum pro splácení úvěru v případě, že klient zažádá o datum jiné než, které bylo sjednáno při žádosti o vyřízení úvěru.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Zaplo půjčka
Zaplo půjčka
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube