Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Storno – zrušení vaší půjčky
Storno – zrušení vaší půjčky

Storno – zrušení vaší půjčky

Přes prominentní snahu spousty firem v tomto segmentu o zvýhodňování své pozice před zákazníkem, má klient vždy efektivní řešení při jakémkoli problému a tím je odstoupení od smlouvy. Na webové stránce Rychlá půjčka ihned je naší snahou doporučovat vám firmy, u kterých je hladký průběh služeb v oblasti microúvěrů dlouho etablovaný a profesionální. Přesto pokud byste se dostali do situace, kdy vám nezbývá jiné řešení než úvěr stornovat, chtěli bychom vás informovat, že podmínky pro vykonání této operace je pro Vás důležité mít zjištěny vždy ještě před tím, než odsouhlasíte podmínky ve smlouvě a o půjčku zažádáte. Předejdete tím jakýmkoli nedorozuměním a svojí žádost můžete považovat za co nejvíce bezpečnou. Vyhledejte si proto prosím vždy tuto volbu ve Vaší smlouvě a ujistěte se, že rozumíte podmínkám.

Na závěr Vás chceme upozornit, že rušení smlouvy a následné odstoupení, které by bylo opakované, firmy registrují jako vaší snahu o zneužití této možnosti a další půjčky Vám pravděpodobně nebudou poskytnuty bez detailního přezkoumání žádosti.

Také by Vás mohlo zajímat