Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Půjčky
Půjčky

Půjčky

Chci půjčku

Půjčky – výhody

  • Možnost nechat si převést hotovost na vlastní účet nebo do Vaší Blesk peněženky a jako u jediné firmy v České republice můžete zvolit variantu vyzvednutí peněz na jakékoli ze 191 čerpacích stanic Eurooil
  • Peníze jsou převedeny do několika minut od Vaší žádosti
  • Firma je členem asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů

Půjčky – odpovědné půjčování

Na půjčky online v Česku existuje reálná potřeba, ale podle nás existuje úplně stejná všeobecná potřeba půjčovat zodpovědně. Kromě nejlepších praktik, které popisujeme na webu, je nutné mít procesy i kontroly nastavené tak, aby bylo zjištěno, že zákazníci si nikdy nepůjčí více, než si mohou dovolit splácet. To vše přispívá k budování lepšího ratingu. Půjčky jsou specifický produkt a musí se k nim tak přistupovat.

Půjčky – transparentnost

Garantujeme, že to co vidíte, je i to co zaplatíte za půjčky, které najdete na našem webu. Částka zahrnuje výpočet nákladů na úvěr, včetně například zajištění firem proti nesolventním klientům. Nenarazíte na žádné skryté poplatky nebo nesmyslné registrační poplatky a poplatky za předčasné splácení. Můžete jednoduše vše vyřídit, stejně tak jednoduše zaplatit. Je ve společném zájmu firem i klientů jednat vzájemně profesionálně.

Půjčky – flexibilita

Půjčky v tuzemsku mají variabilitu, vše co potřebujete udělat, je vybrat částku, kterou chcete půjčit, na jak dlouho a rozhodnout se jestli zaplatit vše ihned nebo na splátky. Můžete se rozhodnout splatit úvěr předčasně, prodloužit si datum splatnosti nebo úvěr navýšit. To vše jsou flexibilní služby, které jsou specifické pro nebankovní půjčky.

Půjčky – varianty splácení

Viděli jsme, kolik úvěrových společností nabízí splatnost pouze jednorázovou velkou platbou. Na webu naleznete, ale i firmy, které vám umožní vzít si micropůjčku na splátky nebo větší částku rozloženou i do více let. V důsledku toho si můžete vybrat prakticky ze všech možných variant, které na trhu aktuálně jsou dostupné.

Půjčky – posunutí splátek

Jsme si vědomi, že okolnosti mohou někdy nečekaně změnit situaci, která ovlivňuje Vaši schopnost řídit účty, splácení úvěru nebo třeba hypotéku. Vždy je zde možnost odložení splátek nebo nastavení splátkového kalendáře rozloženého do co největšího množství splátek akceptovatelných jak pro firmu tak pro Vás. Půjčky jsou závazkem, ale spoluprací obou stran vždy dojde k vyřešení jakýchkoli finančních těžkostí.

Půjčky – rychlost vyřízení

Vaše finance budou převedeny k Vám na účet, tak rychle jak jen to bude možné. Jakmile budou všechny příslušné kontroly a ověření provedeny, bude půjčka ihned odeslána na Váš účet. Velké množství – 95% všech úvěrů je dodáno na účet zákazníka během 10 minut od digitálního podpisu úvěrové smlouvy. Tento druh vypůjčovacího procesu se nazývá rychlá půjčka a proto bude transakce tak rychlá a bezproblémová, jak jen to bude možné.

Půjčky – služby

Na webu naleznete portfolio spojené s celou škálou finančních služeb. Rádi bychom Vám nabídli alternativu k vyřizování financí osobně a zdlouhavému zjišťování informací z více zdrojů. Proto na webu naleznete jak půjčky online, konsolidace, bankovní účet nebo bankovní půjčku. Přidruženě k možnosti vyřízení i hodnotné informace, tipy pro lepší přehlednost o trhu a naše služby se neustále snažíme rozšiřovat.

Půjčky – sociální sítě

Jako nový komunikační kanál na internetu vznikli sociální sítě. I náš web a služby můžete naleznout na celé řadě těchto projektů. Od těch zaměřených na zábavu jako je Facebook až po Google+, který se profiluje spíš jako tvůrce komunit a právě i zprostředkovatel informací o firmách a webech jako je ten, na kterém se aktuálně nacházíte. Půjčky skrz sociální sítě nejsou, ale tou nejlepší variantou, kterou doporučujeme, je vyhledávat konkrétní firmy nebo weby skrz vyhledávače. Sociální sítě využijte spíše pro zapojení se do diskuze, které Vám poskytnou zpětnou vazbu.

Půjčky – video

Nebankovní půjčka od společnosti Půjčkomat:

Také by Vás mohlo zajímat