Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Půjčky online
Půjčky online

Půjčky online

Chci půjčku

Půjčky online – výhody

  • Možnost nechat si převést hotovost na vlastní účet nebo do Vaší Blesk peněženky a jako u jediné firmy v České republice můžete zvolit variantu vyzvednutí peněz na jakékoli ze 191 čerpacích stanic Eurooil
  • Peníze jsou převedeny do několika minut od Vaší žádosti
  • Firma je členem asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů

Půjčky online – jak zažádat o půjčku

Půjčky online – videonávod

Půjčky onlinePůjčky online 2Půjčky online 3Půjčky online 4Půjčky online 5Půjčky online 6Půjčky online 7Půjčky online 8Půjčky online 9Půjčky online 10

Půjčky online

Vítejte na webu zaměřeném na zprostředkování služeb v oblasti financování. Segment ve kterém se nacházíte má svá specifika a na tomto portále se snažíme Vám je přiblížit a přispět k zlepšení procesu spojeným s financováním jako takovým. V zásadě se jedná o několik jednoduchých kroků, které je nutné absolvovat pro kladné zrealizování Vašeho úvěru. Na tomto webu (Rychlá půjčka ihned) vyberte produkt odpovídající Vašim požadavkům. Půjčky online jsou škálovatelné, proto můžete vybírat z několika typů. Po vyplnění formuláře následuje jeho odeslání operátorovi, který Vás kontaktuje jakmile to bude možné. Žádost se ověří a pokud bude z obou stran vše v pořádku, můžete očekávat přesun finančních prostředků na Váš účet.

Druhy půjček

Kreditní služby podléhají rozrůzňování hlavně z důvodu silnějšího focusu konkrétní firmy na konkrétní produkt. V tomto směru je pro klienta možnou výhodou získat vícero informací a následně už pouze vybírat z několika subjektů. Finanční produkty s kterými se můžete setkat a realizovat poptávku po nich online jsou tyto – bankovní půjčka, konsolidce a zřízení účtů. Z nebankovních jsou to pak microúvěry, konsolidace půjček a úvěry.

Půjčky online – smlouva

Pokud se rozhodnete pro odeslání formuláře, vždy je Vám předložena úvěrová smlouva. Ve všech případech se tato smlouva vztahuje ke konkrétnímu úvěru a je pro Vás povinností si ji přečíst. Dále se setkáte se smlouvou o všeobecných podmínkách, která upravuje vztahy mezi Vámi jako zákazníkem a poskytovatelem úvěru. Funguje všeobecně a to právě na rozdíl od úvěrové smlouvy týkající se konkrétní půjčky.

Společnosti poskytující nebankovní půjčky

Oblast financování je větvená a jednou ze sfér jsou takzvané nebankovní společnosti. Jsou vytvořeny za účelem vytváření služeb podobných, s jakými se můžete setkat u bankovních institucí, ale s několika rozdíly. Tím nejzásadnějším je pro Vás, že se nestáváte dlužníky zapsanými v registru dlužníků. Dalším například to, že půjčky online u nebankovní společnosti by měly být vyřízeny během několika minut, ale v tomto ohledu banky výrazně zrychlily vlastní administrativu a tak se můžete setkat s tímto expresním vyřízením už i nich. Co může být naopak nevýhodou u těchto typů firem, jsou u některých subjektů vyšší poplatky. Důvody není tak těžké pojmenovat – ziskovost obchodních věřitelů zůstává pod tlakem hlavně z hlediska vnitřních provozních problémů spojených s procesem verifikace potencionálních zákazníků, stejně jako k tomu může přispět řada rušivých tržních a regulačních sil.

Půjčky online – ověření žádosti

Půjčky online jsou a budou v každém podniku úsek, který vyžaduje vysokou schopnost správně zvolit strategii a technologie k ověření klientů. Díky tomu pak firma dokáže poskytovat flexibilní a nákladově efektivní vyřízení úvěru. Tato transformační cesta, kdy se z žádosti stane klient musí být v souladu s každou fází úvěrového hodnotového řetězce.

Půjčky online – technologie

End-to-end funkce, které pomáhají firmám transformovat jejich operace a zvýšit tak výkonnost podniku jsou v této oblasti klíčové. Potencionální žadatele proto čeká postup, který díky vysoké sofistikovanosti dokáže separovat skutečné zákazníky. Po vyplnění formuláře a kontaktování operátorkou proto očekávejte například vyžádání kopie Vašich dokladů totožnosti. Přesto zpravidla vše nebude trvat déle než několik minut a půjčka ihned může směřovat k vám na účet.

Půjčky online – banky

Půjčky online jsou segmentem v kterém působí i banky a primárně byl tvořen především bankovními domy. Aktuálně vysokorychlostní internet, webové a verifikační technologie nabízí takovou možnost, že bankám v tomto směru začali konkurovat další soukromé společnosti. Banky díky své dlouholeté existenční historii mají však industrializované úvěrové procesy stále na vysoké úrovni. Především z důvodu absolutní optimalizace úkonů, štíhlých výrobních procesů, které přináší nákladovou efektivnost jsou Vám dodány jejich služby ve vysoké kvalitě a spojené s vynikající zkušeností zákazníků.

Půjčky online – formulář

Také by Vás mohlo zajímat