Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Půjčka
Půjčka

Půjčka

Chci půjčku

Půjčka – výhody

  • Úvěr ve výši 10 000 – 166 000 Kč
  • Peníze do 24 hodin od schválení
  • Možnost odložení splátek

Půjčka

Největším problémem na trhu, kde ještě několik měsíců zpět bylo pouze díky živnosti aktivních přes šedesát tisíc subjektů, je orientace. Pokud již máte jasnou představu svého financování, zbývá najít pro Vás nejideálnějšího poskytovatele. Na co se u nebankovních společností zaměřit? Pokládejte si základní otázky a hledejte na ně odpovědi. Jak dlouho firma působí na našem trhu a znám nějaké zákazníky, kteří už byli přede mnou spokojeni s jejími službami? Je z firemního webu nebo profilu na sociální síti vše srozumitelné, na profesionální úrovni a žádná z informací není v rozporu byť jen s jedinou mojí představou – požadavkem?

Ve chvíli kdy obdržím návrh smlouvy, je celý její obsah právně relevantní? Pokud firma, která nabízí flexibilní kreditní služby v oblasti microúvěrů projde Vaším správně nastaveným filtrem otázek a odpovědí, Vaše půjčka se stane bezpečnější více než kdy dřív.

Půjčka – nový zákon o úvěru

Odpovědnější posuzování schopnosti žadatele splácet úvěr ze strany firem nebo regulace tisíců různých nebankovních poskytovatelů půjček. S těmito a několika dalšími novinkami přichází nový zákon o úvěru pro spotřebitele vydaný ministerstvem financí. Zákon byl schválen poslaneckou sněmovnou na přelomu Května a Června 2016. Za zmínku určitě ještě stojí, že díky novému zákonu jsou zastropovány smluvní sankce a úroky z prodlení. Celá půjčka by tak pro klienta měla být méně nákladná i ve fázi, kdy se opozdí se splátkou. Informace o aktualizaci zákona naleznete například na oficiálním webu ministerstva financí a stejně tak se o dodávání nových informací budeme snažit i my prostřednictvím facebooku.

Půjčka – exekuce

Při velmi nezodpovědném průběhu cyklu splácení se zákazník může dostat až do fáze, kdy je na něj uvalena exekuce. Jsou dva tipy exekuce s kterými se můžete setkat poté co není půjčka hrazena. Exekuce oprávněná a exekuce, která je na Vás vedena neoprávněně například z toho důvodu, že někdo zneužil Vaše osobní údaje. V případě, že jste přesvědčeni o tom, že exekuce je vedena neprávem a nikomu nedlužíte, využijte možnosti zavolat na Policii ČR a nechte si vysvětlit, na co máte v takové situaci plné právo.

Co ale dělat, abyste v případě kdy se s exekucí, která je oprávněná, musíte potýkat, neprodělali více než je nezbytně nutné? Dbejte na to, že cokoli exekutorovi řeknete, je bráno jako závazná dohoda a tak nedohadujte podmínky, které nemůžete splnit. Na příslušném exekutorském úřadě si zjistěte jakým způsobem můžete dluh umořit. V případě, že nemáte prostředky, můžete požádat o odklad exekuce. Mějte na paměti, že veškeré prodlužování nebo maření průběhu bude mít za následek další náklady, které budete muset hradit. Proto rychlé a vstřícné jednání z Vaší strany, bude mít za následek pouze to, že můžete ušetřit alespoň část nákladů na exekuci.

Půjčka – změna ve finančním sektoru

Půjčka se za několik posledních let, tak jako spousta dalších produktů, výrazně proměnila. Její definice a vlastnosti zůstali stejné, ale způsob jejího vyřízení skrz digitalizaci finančních služeb doznal zásadních změn. Ještě okolo roku 2010 nebylo fyzicky možné se při vyřizování úvěru nedostat do přímého styku s Vaším bankéřem nebo pracovníkem společnosti poskytující úvěr. Moderní precedent o finančním zprostředkování ale navrhl, aby se komerční banky nebo nebankovní společnosti stali díky integraci verifikačních systémů, hlubokých znalostech kreditní historie, elektronických převodech peněz, komunikačních kanálů internetu a vysoce profesionálních služeb ještě výkonnějšími podniky. Proto se aktuálně při vyřízení půjčky můžete posadit ke svému domácímu laptopu nebo počítači a získat finance pohodlněji než dříve.

Půjčka – rozvoj online trhu

Sektor půjčování od roku 2012 zažívá oživení. Malé nebankovní společnosti se silnou podporou private-equity fondů a s nasazením high-tech technologií získali na novém trhu online úvěrů dominantní postavení. Metodika kompletního průběhu byla velmi jednoduchá a zpřísnění úvěrové regulace nastalo až v roce 2016. Při jejich nevelké provozní nákladovosti a správném nastavení průběhu celého procesu bylo výsledkem, že objemy poskytnutých úvěrů rychle rostly a firmy sklidili atraktivní výnosy. Aktuálně již i tradiční bankovní domy poskytují expresní online službu, kdy můžete získat finance prakticky na klik. Česká spořitelna svojí službu rychlé půjčky online nabízí přesně tuto formu financování. Veškeré ostatní informace naleznete zde na webu Rychlá půjčka ihned.

Půjčka – formulář

Také by Vás mohlo zajímat