Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Přehled půjček Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Vyberte si online půjčku   →
Parametry
 • Žádáte u nebankovních institucí licencovaných u ČNB
 • Peníze na váš účet ještě dnes
Výhody
 • Vyšší možnost schválení než u banky
 • Žádost má jen tři snadné kroky
Doklady
 • Občanský průkaz
 • Druhý doklad totožnosti
 • Číslo bankovního účtu
 • E-mail
Parametry
 • Garance odeslání peněz do 10 minut od schválení vaší žádosti
 • Bez dokládání příjmu
Výhody
 • Vyřídíte kdykoli 365 dní v roce a 7 dní v týdnu
 • Věrnostní program
Doklady
 • Občanský průkaz
 • Číslo bankovního účtu
 • E-mail
Parametry
 • První půjčka do 8 000 Kč zdarma
 • Zaplo je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ) s etickými zásadami
Výhody
 • Pro osoby bez příjmu
 • Minimum administrativy
Doklady
 • Občanský průkaz
 • řidičský průkaz nebo cestovní pas
 • Číslo bankovního účtu
 • E-mail
Parametry
 • Nejvýhodnější mikropůjčka na trhu
 • Firma spadá pod známou českou společnost Homecredit
Výhody
 • Možnost až 5 odkladů splátky za malý poplatek
 • Při splacení první půjčky do 14 dnů je ZDARMA
Doklady
 • Občanský průkaz
 • Číslo bankovního účtu
 • E-mail
Parametry
 • Možnost vyzvednout peníze v hotovosti na čerpacích stanicích nebo převést do vaší Blesk peněženky
 • Rychlost a tranpsarnetnost
Výhody
 • Možnost úvěru pro kohokoli kdo doloží příjem a není v insolvenci
 • Místo bankovního účtu můžete zažádat o vlastní anonymní platební kartu
Doklady
 • Potvrzení příjmu
 • Číslo účtu
 • E-mail
O produktu

Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou Půjčky před výplatou Půjčka před výplatou 1 Půjčka před výplatou 2 Půjčka před výplatou 3 Půjčka před výplatou 4 Půjčka před výplatou 5 Půjčka před výplatou 6

Osobní půjčka nebo také tzv. půjčka před výplatou je typ splátkového úvěru. Což znamená, že se splácí k předem určenému datu a se stanoveným počtem plánovaných plateb. Jedná se o formu úvěru, který lze využít prakticky pro jakýkoliv účel a je možné ho velmi rychle získat. To může být prospěšné v každé nepředvídatelné situaci, kdy jsou vyžadovány finanční prostředky opravdu během několika minut. Internet v tomto směru nabízí možnost o ně například z telefonu nebo domova zažádat a během krátké doby znát výsledek.

K tomu by vám měl pomoci i tento web, který vám zprostředkuje spousty variant finančních produktů přehledně na jednom místě a také k nim dodá informace, které pro vás budou mít skutečnou hodnotu. V případě, že máte otázky týkající se čehokoliv zde na webových stránkách, je vám k dispozici online chat, telefonní číslo nebo můžete komunikovat skrz Facebook.

Půjčka před výplatou - postup pro vyřízení půjčky

Jedná se o velmi jednoduchý postup a provedete ho v pouhých několika krocích. Vyberte si na našem webu produkt, který je na míru vašim potřebám. Pravděpodobně to bude půjčka před výplatou. V případě, že je to jakýkoliv jiný, hledejte ho v menu v horní části webové stránky.

Jestli jste našli druh vašeho financování, tak na každé stránce tohoto webu naleznete krátký formulář. V tomto formuláři vyplníte několik základních údajů a skrz tlačítko odeslat zašlete vaši poptávku. Během několika minut vás bude kontaktovat operátor a veškerou administrativu s vámi vyřídí. Připravte si prosím jeden nebo dva doklady totožnosti a číslo bankovního účtu. Pokud bude ve vaší platební bilanci a žádosti vše v pořádku, úvěr vám bude zaslán do 10 minut.

Půjčka před výplatou - informace

Neúčtujeme žádný poplatek nebo náklady za zaslání žádosti o půjčku na webu Rychlá půjčka. Aktuální úrok půjčky závisí na výši úvěru a požadovaném termínu splátky, stejně jako na vaší úvěrové historii. Pokud si vyberete půjčku a bude vám předložena kompletní nabídka, budete mít možnost si prohlédnout finální podmínky a rozhodnout se, zda ji přijmout a podepsat smlouvu o půjčce uzavřenou přímo mezi vámi a věřitelem.

Půjčka před výplatou - smlouva

Smlouva musí obsahovat název vašeho věřitele a vás. Věřitel je společnost nebo banka, u které úvěr vyřizujete. Samozřejmostí jsou pak identifikační údaje. Jedná se o název firmy, její sídlo a identifikační číslo. Dalším bodem je předmět smlouvy. Ve vašem případě je předmětem závazek věřitele. Zavazuje se, že vám půjčí finanční částku. Vy se poté podpisem zavazujete, že úvěr splatíte za podmínek, které jsou uvedeny.

Dalšími nutnými informacemi ve smlouvě, které si před podpisem ověřte, jsou práva a povinnosti smluvních stran, forma a způsob splácení, výše úroků a závěrečná ustanovení. Půjčka před výplatou může být opravdu rychlá a stejně tak bezpečná, pokud budete úvěr vyřizovat plně informováni o všech detailech.

Půjčka před výplatou - převod financí

Vaše finance budou převedeny k vám na účet, tak rychle jak jen to bude možné. Jakmile budou všechny příslušné procesy a ověření provedeny, peníze firmy vždy posílají ihned na váš účet. Velké množství všech úvěrů může být na účtě zákazníka během několika hodin v případě, že máte účet u stejné banky jako firma, u které si půjčku vyřizujete.

Půjčka před výplatou - možnost splácení

Protože snahou společností je půjčovat zodpovědně, budou s vámi spolupracovat také ve smyslu, aby se ujistili, že si můžete dovolit čerpat úvěr po celou dobu jeho trvání. Pokud vy sami uvidíte, že přicházejí nějaké změny v okolnostech, které by mohli zvýšit vaše výdaje nebo snížit disponibilní příjem, prosím neodkládejte to a kontaktujte svého věřitele.

Doba splácení se liší u každé společnosti, ale u mikropůjček je to většinou 5-31 dnů, v některých případech je horní hranice ještě posunuta nebo obsahuje variantu jí rozložit do několika splátek. Půjčka před výplatou je formována jako překotný úvěr na krátkou dobu, ale možnost prodloužit si splatnost je samozřejmostí.

Půjčka před výplatou - sociální sítě

Jako nový komunikační kanál na internetu vznikli sociální sítě. I náš web a služby můžete nalézt na celé řadě těchto projektů. Od těch zaměřených na zábavu jako je Facebook až po Google +, který se profiluje spíš jako tvůrce komunit a právě i zprostředkovatel informací o firmách a webech jako je ten, na kterém se aktuálně nacházíte. Pokud ale naleznete inzerci na bankovní či nebankovní půjčky v různých skupinách nebo amatérsky vytvořených profilech, nemusí být tou nejlepší variantou, a proto doporučujeme vyhledávat konkrétní firmy nebo weby skrz vyhledávače. Sociální sítě využijte spíše pro zapojení se do diskuze, které vám poskytnou zpětnou vazbu.

Vyberte společnost
Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky a akceptuje například úvěrovou smlouvu.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím internetového bankovnictví.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém jako je Paypal.

Je pojem, který označuje dlouhodobou platební historii klienta a s tím spojenou jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo sjednáno v úvěrové smlouvě při zahájení procesu čerpání úvěru.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Je neschopnost dlužníka splácet a tak dostát svým závazkům a to i přes snahu dlužníka svůj dluh věřiteli hradit.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou. Navíc má možnost dohodnout si i jiné pro něj aktuálně žádoucí parametry.

Je označení celkové částky, kterou si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí. Nad nebankovními institucemi od roku 2016 má dohled také ČNB.

Jedná se o úvěr bez ručitele.

Termín pro formu aukčního úvěru, kdy půjčku zprostředkuje soukromý investor nebo více investorů.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování. Klient splácí úvěr postupně a může ho opakovaně čerpat až do výše schváleného úvěrového rámce.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Znamená splacení zůstatku úvěru v průběhu nového časového horizontu a v pravidelných platbách. Tato nová forma hrazení musí být schválena vaším věřitelem.

Jedná se o ověřování celé žádosti, kterou firma nebo banka obdržela. V sektoru financí zahrnuje ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

půjčka před výplatou
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube