Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Ferratum půjčka Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equabank Zonky
Jak si vzít nebankovní úvěr Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení
Další finanční služby Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
Nejčastější dotazy Nejčastejší dotazy - FAQ Slovník pojmů Novinky Kontakt
Půjčka bez doložení příjmu
Parametry
 • Garance odeslání peněz do 10 minut od schválení vaší žádosti
 • Bez dokládání příjmu
Výhody
 • Vyřídíte kdykoli 365 dní v roce a 7 dní v týdnu
 • Věrnostní program
Potřebné doklady
 • Občanský průkaz
 • Číslo bankovního účtu
 • E-mail
Parametry
 • První půjčka do 8 000 Kč zdarma
 • Zaplo je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ) s etickými zásadami
Výhody
 • Pro osoby bez příjmu
 • Minimum administrativy
Potřebné doklady
 • Občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas
 • Číslo bankovního účtu
 • E-mail
Parametry
 • Občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas
 • Ryze česká firma
Výhody
 • Méně náročné požadavky na Vás jako zákazníka než u jiných společností
 • Garance odeslání peněz do 10 minut od schválení vaší žádosti
Potřebné doklady
 • Bankovní účet
 • Mobil
 • E-mail
Parametry
 • Ferratum je oficiálně bankou specializující se i na malé půjčky
 • Je jednou z prvních společností, která se uvedla na trh mikroúvěry
Výhody
 • Půjčka je bez ručitele, bez dokazování příjmů i bez osobní schůzky
 • Bez náhledu do registru dlužníků
Potřebné doklady
 • Bankovní účet
 • Mobil
Parametry
 • Nejvýhodnější mikropůjčka na trhu
 • Firma spadá pod známou českou společnost Homecredit
Výhody
 • Možnost až 5 odkladů splátky za malý poplatek
 • Při splacení první půjčky do 14 dnů je ZDARMA
Potřebné doklady
 • Občanský průkaz
 • Číslo bankovního účtu
 • E-mail
Online půjčka »» O produktu

Půjčka bez doložení příjmu

Rychlá půjčkarychlá půjčka 1rychlá půjčka ihnedrychlá půjčka 2rychlá půjčka 15rychlá půjčka 3rychlá půjčka 4rychlá půjčka 5rychlá půjčka ihned 15rychlá půjčka ihned 1

Doložení vašeho aktuálního příjmu pracovní smlouvou nebo fakturami může být pro spoustu potencionálních zákazníků nežádoucí. Důvodů může být několik, například zájem uchovat si vlastní soukromí nebo třeba jen momentální registrace na úřadu práce v pauze při přechodu mezi dvěma zaměstnáními, mateřská dovolená a další. V těchto případech je zde produkt zvaný Půjčka bez doložení příjmu, který zprostředkují nebankovní společnosti. Jestliže, ale vyberete firmu která projde přísnými kritérii, tak i v této situaci získáte finance za takových podmínek a tak rychle jak žádáte.

Půjčka bez doložení příjmu - převod prostředků

Při dnešním standardizovaném vysokorychlostním internetu je značný výkon a s tím spojená rychlost transakcí větší než kdy dřív. Pohodlnost pro zákazníka už není aktuálně kritériem, jako spíš příjemnou normou. Proto ve chvíli kdy Vám bude financování schváleno, je otázkou několika minut, než je příkaz zadán, potvrzen a suma odeslána. Celý průběh od návštěvy našeho webu (Rychlá půjčka ihned) až po otevření Vašeho již navýšeného účtu může trvat pouze 15 minut.

Půjčka bez doložení příjmu - často kladené dotazy

Máte o úvěr zájem, ale spousty dotazů, které je nutné zodpovědět? V sekci nejčastější dotazy naleznete odpovědi na ty nejfrekventovanější. Pokud odpověď nenaleznete, budeme se Vám rádi věnovat skrz náš online chat, emal nebo třeba Facebook. Půjčka bez doložení příjmu je netypický druh úvěru a v případě dotazů není nic snazšího než si pro odpověď prostě ihned online napsat.

Půjčka bez doložení příjmu - verifikace

Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete svůj příjem doložit, existují firmy, pro které toto není kritérium proč vám úvěr nezprostředkovat. Přesto musíte očekávat důkladné ověření vaší žádosti o úvěr. V případech kdy, chtějí Vaši verifikaci skrz doložení dokladů je mohou například unifikovat a vyžádat si jich vícero. Půjčka bez doložení příjmu je pro firmy rizikovým produktem a proto jejich detailnější způsob prověření nevnímejte jako nabourávání se do Vašeho soukromí.

Půjčka bez doložení příjmu - smlouva

Smlouva o úvěru musí být písemná, je několik náležitostí, které musí bezpodmínečně obsahovat. Smlouva se řídí občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb., který rozlišuje dva typy půjčky, a to úplatnou a bezúplatnou. První bod, který ve smlouvě musí být jasně vymezen, jsou smluvní strany. V případě úvěru je to věřitel, firma u které úvěr vyřizujete a poté Vy. Samozřejmostí jsou pak identifikační údaje - název firmy, její sídlo a identifikační číslo.

Dalším bodem je předmět smlouvy. Ve Vašem případě je předmětem závazek věřitele. Zavazuje se, že Vám půjčí finanční částku. Vy se poté podpisem smlouvy zavazujete, že úvěr splatíte za podmínek, které jsou ve smlouvě. Dalšími nutnými informacemi ve smlouvě, které si před podpisem ověřte jsou práva a povinnosti smluvních stran, forma a způsob splácení, výše úroků a závěrečná ustanovení.

Profesionalita firem

Jednoduché komplexní financování Vašich potřeb. Se zkušenostmi a působností v mnoha státech Evropy jsou společnosti, které na webu naleznete zárukou profesionálního jednání. Je tomu tak i u produktu Půjčka bez doložení příjmu. Nezáleží jestli žádáte o minimální částku nebo vyšší obnos, ze strany firem garantujeme podmínky ve smlouvách, které jsou neměnné a vyřízení bez zbytečných průtahů je samozřejmostí.

Dohled České národní banky

Díky nedávno schválenému zákonu dostali klienti větší kvalitu, co se týče společností poskytující nebankovní půjčky. Dohled nad nimi teď bude mít přímo ČNB. A tím kontrolní mechanismy sloužící pro zlepšení nekončí, dále je nutností složit kapitál ve výši 20 milionů a získání licence. Výstup z těchto novinek by měl být více než jasný, úvěry budou moci poskytovat pouze firmy, které v tomto podnikání jsou schopny vložit také svůj vklad jak ve formě peněz tak ve formě vlastní invence. Půjčky bez doložení příjmu by teď měly být v rukou firem, které svým jednáním splní veškeré měřítka a nařízení.

Vyberte společnost
Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace nebo umořování je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím jednorázového příkazu.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém.

Je pojem, který označuje dlouhodobé hospodaření klienta a jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo původně sjednáno.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Neschopnost dlužníka splácet své dluhy, přestože by je splácet chtěl.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou.

Je název objemu financí, které si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí, tedy podle zákona o bankách. Vztahují se na ní však jiné regulace a zákony. Momentálně probíhá návrh novely zákona, který by měl zajistit dohled České národní banky i nad nebankovními půjčkami.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování.

Z hlediska čerpání úvěru funguje podobně jako úvěr z kontokorentního účtu, na rozdíl od něho je ovšem účelový a nezávislý na konkrétním běžném účtu.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Je harmonogram, který stanoví nové datum pro splácení úvěru v případě, že se klient rozhodne pro datum jiné než, které bylo sjednáno při žádosti o vyřízení úvěru.

Jedná se o ověřování. V sektoru finančnictví například ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

ferratum
Japonská půjčka
creditportal
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube