Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Půjčka bez doložení příjmu
Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Chci půjčku

Půjčka bez doložení příjmu – výhody

  • Možnost nechat si převést hotovost na vlastní účet nebo do Vaší Blesk peněženky a jako u jediné firmy v České republice můžete zvolit variantu vyzvednutí peněz na jakékoli ze 191 čerpacích stanic Eurooil
  • Peníze jsou převedeny do několika minut od Vaší žádosti
  • Firma je členem asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů

Půjčka bez doložení příjmu – jak zažádat o úvěr

Ve videu níže lze vidět jak zažádat o úvěr skrz náš web. Vše je snadné a do několika málo minut vyřízené.

Půjčka bez doložení příjmu – videonávod

Půjčka bez doložení příjmuPůjčka bez doložení příjmu 1Půjčka bez doložení příjmu 2Půjčka bez doložení příjmu 3Půjčka bez doložení příjmu 4Půjčka bez doložení příjmu 5půjčky bez doložení příjmu 6Půjčka bez doložení příjmu 7Půjčka bez doložení příjmu 8půjčky bez doložení příjmu 9

Půjčka bez doložení příjmu

Doložení vašeho aktuálního příjmu pracovní smlouvou nebo fakturami může být pro spoustu potencionálních zákazníků nežádoucí. Důvodů může být několik, například zájem uchovat si vlastní soukromí nebo třeba jen momentální registrace na úřadu práce v pauze při přechodu mezi dvěma zaměstnáními, mateřská dovolená a další. V těchto případech je zde produkt zvaný Půjčka bez doložení příjmu, který zprostředkují nebankovní společnosti. Jestliže, ale vyberete firmu která projde přísnými kritérii, tak i v této situaci získáte finance za takových podmínek a tak rychle jak žádáte.

Půjčka bez doložení příjmu – převod prostředků

Při dnešním standardizovaném vysokorychlostním internetu je značný výkon a s tím spojená rychlost transakcí větší než kdy dřív. Pohodlnost pro zákazníka už není aktuálně kritériem, jako spíš příjemnou normou. Proto ve chvíli kdy Vám bude financování schváleno, je otázkou několika minut, než je příkaz zadán, potvrzen a suma odeslána. Celý průběh od návštěvy našeho webu (Rychlá půjčka ihned) až po otevření Vašeho již navýšeného účtu může trvat pouze 15 minut.

Půjčka bez doložení příjmu – často kladené dotazy

Máte o úvěr zájem, ale spousty dotazů, které je nutné zodpovědět? V sekci nejčastější dotazy naleznete odpovědi na ty nejfrekventovanější. Pokud odpověď nenaleznete, budeme se Vám rádi věnovat skrz náš online chat, emal nebo třeba Facebook. Půjčka bez doložení příjmu je netypický druh úvěru a v případě dotazů není nic snazšího než si pro odpověď prostě ihned online napsat.

Půjčka bez doložení příjmu – verifikace

Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete svůj příjem doložit, existují firmy, pro které toto není kritérium proč vám úvěr nezprostředkovat. Přesto musíte očekávat důkladné ověření vaší žádosti o úvěr. V případech kdy, chtějí Vaši verifikaci skrz doložení dokladů je mohou například unifikovat a vyžádat si jich vícero. Půjčka bez doložení příjmu je pro firmy rizikovým produktem a proto jejich detailnější způsob prověření nevnímejte jako nabourávání se do Vašeho soukromí.

Půjčka bez doložení příjmu – smlouva

Smlouva o úvěru musí být písemná, je několik náležitostí, které musí bezpodmínečně obsahovat. Smlouva se řídí občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb., který rozlišuje dva typy půjčky, a to úplatnou a bezúplatnou. První bod, který ve smlouvě musí být jasně vymezen, jsou smluvní strany. V případě úvěru je to věřitel, firma u které úvěr vyřizujete a poté Vy. Samozřejmostí jsou pak identifikační údaje – název firmy, její sídlo a identifikační číslo.

Dalším bodem je předmět smlouvy. Ve Vašem případě je předmětem závazek věřitele. Zavazuje se, že Vám půjčí finanční částku. Vy se poté podpisem smlouvy zavazujete, že úvěr splatíte za podmínek, které jsou ve smlouvě. Dalšími nutnými informacemi ve smlouvě, které si před podpisem ověřte jsou práva a povinnosti smluvních stran, forma a způsob splácení, výše úroků a závěrečná ustanovení.

Profesionalita firem

Jednoduché komplexní financování Vašich potřeb. Se zkušenostmi a působností v mnoha státech Evropy jsou společnosti, které na webu naleznete zárukou profesionálního jednání. Je tomu tak i u produktu Půjčka bez doložení příjmu. Nezáleží jestli žádáte o minimální částku nebo vyšší obnos, ze strany firem garantujeme podmínky ve smlouvách, které jsou neměnné a vyřízení bez zbytečných průtahů je samozřejmostí.

Dohled České národní banky

Díky nedávno schválenému zákonu dostali klienti větší kvalitu, co se týče společností poskytující nebankovní půjčky. Dohled nad nimi teď bude mít přímo ČNB. A tím kontrolní mechanismy sloužící pro zlepšení nekončí, dále je nutností složit kapitál ve výši 20 milionů a získání licence. Výstup z těchto novinek by měl být více než jasný, úvěry budou moci poskytovat pouze firmy, které v tomto podnikání jsou schopny vložit také svůj vklad jak ve formě peněz tak ve formě vlastní invence. Půjčky bez doložení příjmu by teď měly být v rukou firem, které svým jednáním splní veškeré měřítka a nařízení.

Také by Vás mohlo zajímat