Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt

Partneři - banky, finanční instituce

Skrze marketingové platformy spolupracujeme s předními bankami a finančními institucemi z tuzemského trhu. V případě zájmu o navázání přímé spolupráce nebo otázkám ohledně dalších možností propagace nás kontaktujte na emailovou adresu - finanční služby. Jsme schopni vám vytvořit produktovou stránku, připojit váš iframe formulář nebo banner mezi námi inzerované subjekty a další možnosti.

Partneři - reklama

Oslovte kvalifikované potencionální zákazníky z oblasti financí na trhu v České republice. Nabízíme různé formáty pro reklamu a vy můžete vybrat ten, který odpovídá vašim potřebám.

Bannerová reklama - Banner velikosti 300x250 nebo 300x600 pixelů na všech našich vnitřních stránkách. Umístěte svou reklamu do přehledného prostředí pro vyšší konverzi vašeho webu.

Sociálních médií - Vytvoříme o vás produktový nebo informační článek, který budeme sdílet na našich sociálních sítích a dostane se tak k širšímu publiku ze segmentu financí.

Partnerské weby - microsite

Webová stránka, na které se nacházíte, slouží jako centrální informační nástroj poskytující komplexní řešení pro vyřízení žádosti o úvěr, další finanční služby a obecnou informovanost o finančním segmentu. Dále skrz námi vlastněné domény provozujeme další webová řešení zaměřená přímo jednotlivé produkty:

Nebankovní půjčka online Rychlá půjčka před výplatou

Partneři - Linkbuilding

Zde naleznete seznam našich partnerů, s kterými spolupracujeme při výměně odkazů. Jakékoliv navázání spolupráce v této oblasti s jinými weby chceme dále realizovat, pro kontaktování nejlépe využijte naší emailovou adresu - [email protected].

Vyberte společnost
Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace nebo umořování je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím jednorázového příkazu.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém.

Je pojem, který označuje dlouhodobé hospodaření klienta a jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo původně sjednáno.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Neschopnost dlužníka splácet své dluhy, přestože by je splácet chtěl.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou.

Je název objemu financí, které si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí, tedy podle zákona o bankách. Vztahují se na ní však jiné regulace a zákony. Momentálně probíhá návrh novely zákona, který by měl zajistit dohled České národní banky i nad nebankovními půjčkami.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování.

Z hlediska čerpání úvěru funguje podobně jako úvěr z kontokorentního účtu, na rozdíl od něho je ovšem účelový a nezávislý na konkrétním běžném účtu.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Je harmonogram, který stanoví nové datum pro splácení úvěru v případě, že se klient rozhodne pro datum jiné než, které bylo sjednáno při žádosti o vyřízení úvěru.

Jedná se o ověřování. V sektoru finančnictví například ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Partneři
Partneři
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube