Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Nebankovní půjčky
Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Chci půjčku

Nebankovní půjčky – výhody

  • Možnost nechat si převést hotovost na vlastní účet nebo do Vaší Blesk peněženky a jako u jediné firmy v České republice můžete zvolit variantu vyzvednutí peněz na jakékoli ze 191 čerpacích stanic Eurooil
  • Peníze jsou převedeny do několika minut od Vaší žádosti
  • Firma je členem asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů

Nebankovní půjčky – o webových stránkách

Aktuálně zobrazené webové stránky Finanční služby – Rychlá půjčka ihned, jejichž funkcí je poskytovat finanční řešení, umožnit alternativu a opatřit profesionální servis každému zákazníkovi, který aktuálně z jakékoli příčiny potřebuje finance, Vám zprostředkují širokou škálu finančních produktů jako jsou nebankovní půjčky, bankovní účty nebo konsolidace půjček.

Nebankovní půjčky – informace

Ve finanční sféře je pro mnoho potencionálních zákazníků jistou zvyklostí přezkoumat a získat větší množství informací o firmě, u které mají v dohledné době zájem vzít si půjčku. Svět obchodu a služeb je, ale velice živý a každý týden můžete narazit na novinky, aktualizace nebo se dočíst o schválení zákona měnícím již zaběhlé standarty. Webová stránka, kterou jste navštívili se snaží dodávat všechny momentálně důležité informace přesně tak, abyste při vyřízení Vaší žádosti nemuseli řešit žádné překážky. Zprostředkováváme pouze firmy, které dlouhodobě působí na Českém trhu, mají globální působnost nebo kladou důraz na dodržování všech závazků, které vůči zákazníkům deklarují.

Nebankovní půjčky – podání žádosti o úvěr

Během procesu podávání žádosti o úvěr by měl zákazník zpozornit zejména u těchto tří bodů. Za prvé soustředit svůj focus na výběr profesionálního poskytovatele úvěrů, který splňuje všechny náročné požadavky kladené na firmu jak od Vás tak od státu. Nebankovní půjčky jsou specifický produkt a je důležité k nim tak přistupovat. Dalším bodem je klientova vlastní bonita. Náš web inzeruje pouze firmy, které se v segmentu profilují jasnými a zásadovými podmínkami při schvalování. Proto vaše pozitivní historie při splácení dřívějších finančních produktů hraje významnou roli. Poslední faktor je efektivní ověřování ze strany poskytovatele, proto všechny doklady, které jsou během vyřizování vyžádané musí být dodány platně a nepoškozené.

Nebankovní půjčky – verifikace klienta

Při procesu schvalování spotřebitelských, nebankovních i bankovních úvěrů je nutné projít ověřením zákazníka. Na webovém portále je naším cílem mimo jiné filtrovat žadatele, kteří by mohli nevědomky podstoupit riziko a vzít si úvěr, který nejsou schopni splatit. Proto byste neměli používat půjčky k spravování existujícího dluhu. Pokud jste majitelem hypotéky nebo leasingu, v tu chvíli neočekávaná situace řešená úvěrem pochopitelná, ale rozhodně se nesnažte jeden závazek ve formě půjčky řešit dalším. Za žádných okolností není možné o finance žádat v případě, že je proti Vám vedena exekuce nebo máte neplatný jakýkoli doklad totožnosti.

Nebankovní půjčky – profesionalita, garance

Před chvílí zmíněné postupy mají za cíl jediné a to dodat až k Vám domů přesně tu službu, kterou žádáte a získat co největší množství relevantních informací o jinak dynamickém světě finanční sféry. Neoddělitelně s tím garantujeme, že firmy, které na webu najdete a které nebankovní půjčky vyřizují mají podmínky ve smlouvách, které jsou neměnné a konečné. Nestane se, že Vám přijde nečekaná zpráva o dlužné částce nebo jakákoli informace, která by vás zaskočila.

Nebankovní půjčky – výše úvěrů

Na trhu aktuálně působí v této oblasti především dva typy společností. Jedny, které se zabývají pouze částkami od těch nejnižších až po cca 20 000 Kč. Nebankovní půjčky jsou, ale i částky od dvaceti tisíc a výš. Druhá skupina firem Vám umožní získat i prostředky ve výši až 160 000 Kč a nemusíte přitom navštívit pobočku banky.

Nebankovní půjčky – flexibilita

U nás na webu Rychlá půjčka ihned najdete mnoho subjektů, ale také různé variace produktů. Novinkou je například micropůjčka, kterou si už od počátečního vyřízení můžete vzít na splátky. Tuto unikátní možnost na trh aktuálně zavedla společnost Půjčkomat. Naleznete ji na podstránce Půjčka bez doložení příjmů.

Nebankovní půjčky – video

Nebankovní půjčka od společnosti Půjčkomat:

Také by Vás mohlo zajímat