Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Nebankovní půjčka
Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka

Chci půjčku

Nebankovní půjčka – výhody

  • Úvěr ve výši 10 000 – 166 000 Kč
  • Peníze do 24 hodin od schválení
  • Možnost odložení splátek

Nebankovní půjčka

Nenechte se stresovat menšími nečekanými výdaji. V případě, že máte stabilní zaměstnání, netrápí vás dluhy nebo platíte svoje závazky vždy včas, není důvod abyste museli složitě řešit krátkodobé financování. Společnost Homecredit s 20-letou působností na tuzemském trhu Vám dokáže dodat variabilní škálu finančních produktů. Jako záruku jejího zodpovědného půjčování pak můžete brát například spoluúčast u zrodu sdružení Solus, které provozuje registr klientských informací. Nebo úvěry srovnatelné s bankovními institucemi a k tomu úměrné nároky pro žadatele.

Nebankovní půjčka – možnosti financování

V dnešním on-line světě již není otázkou jak, ale kde. Vyhledat na internetu poptávaný produkt nebo službu se stalo velmi intuitivní a jednoduché. Společnost Homecredit Vám přináší většinu druhů financování, s kterými se můžete setkat. Nebankovní půjčka je jedním z nich. Dalšími jsou například Japonská půjčka, Konsolidace půjček, spotřebitelské úvěry při nákupu na splátky, karty, auto na splátky a další odvislé služby. Samozřejmostí je pak vysoce proklientský servis a maximální vyhovění Vašim požadavkům.

Nebankovní půjčka – výhody

Nebankovní půjčka byla poprvé uvedena na trh právě společností Homecredit. Vzhledem k dlouholeté provozuschopnosti firmy je zřejmé, že zákazníci produkty firmy poptávají dlouhodobě. To znamená také, že těží z výhod, které se firma dlouhodobě snaží uplatňovat. Ať jsou to vrácené úroky při včasném splácení nebo třeba možnost využití ombudsmana pro zákazníky. Toho můžete využít vždy, když vám přijde, že firma nedodržela některou ze svých zásad nebo ustanovení. A váš požadavek se může týkat opravdu čehokoli od rychlosti komunikace až po pomoci při splácení.

Nebankovní půjčka – zásady

Ceny Homecreditu jsou vždy transparentní a neměnné. Při žádosti ve smlouvě uvidíte přesně kolik za co zaplatíte. Vaše žádost bude posouzena v souladu s bezpečným úvěrováním, tzn. projdete kritérii, aby se minimalizovalo riziko Vaší schopnosti splácet. Nebankovní půjčka se tak tím stává bezpečnější pro obě strany. Dále nebudete muset na Homecredit volat nikdy více než jednou, operátor Vám vždy zavolá s návrhem řešení a při úvěru Vám nabídne i služby, které Vám pomohou řešit neschopnost včas splácet.

Nebankovní půjčka – peníze na účtu

V momentě kdy Vám bude úvěr vyřízen a administrativa dokončena, peníze jsou ihned připraveny k transkaci. Firemní kultura je mimo jiné založena na vysokém výkonu a s tím spojenou vysokou kvalitou služeb a proto finance obdržíte během 24 hodin. Zažádáte-li si tedy například o úvěr ve výši 50 000 Kč po dopolední obchodní schůzce, již další den ráno můžou být prostředky na Vašem účtu. A to je velmi rychlé ne?

Nebankovní půjčka – příležitost pro úvěr

Chceme Vám jako na mnoha stranách našeho webu také připomenout, že Vaše zafinancování skrz soukromou firmu není řešení s perspektivou pro lepší kontrolu Vašeho rozpočtu. Nebankovní půjčka, leasing nebo jiný produkt byste měli využívat příležitostně a vždy s naprostým přehledem o dalším vývoji. Nikdy byste neměli úvěry používat pro spravování již existujícího dluhu. Proto držte plnou moc nad Vašimi financemi a směřujte vždy k dlouhodobé stabilitě.

Nebankovní půjčka – smlouva

Jsou náležitosti, které smlouva musí obsahovat. Rozhodně si prověřte, že Vaše smlouva jasně defininuje smluvní strany. Dále jaký je předmět smlouvy. Vy se podpisem smlouvy zavazujete, že půjčku splatíte podle podmínek, které jste svým podpisem smlouvy odsouhlasily. Další informace, které nesmí chybět jsou práva a povinnosti smluvních stran, výše úroků, forma a způsob splácení nebo závěrečná ustanovení.

Nebankovní půjčka – web

Na webu naleznete i další produkty firmy Homecredit, ale i jiných subjektů. Nebankovní půjčka je tím nejpoužívanějším, ale byly bychom rádi abyste využili možnosti webu (Rychlá půjčka ihned) na maximum a pokud si nejste čímkoli jisti tak buď navštívili sekce s informacemi nebo přímo kontaktovali zákaznickou podporu.

Nebankovní půjčka – formulář

Také by Vás mohlo zajímat