Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
 • Žádáte u bank i nebankovních institucí licencovaných u ČNB
 • Peníze do 24 nebo 48 hodin
Výhody
 • Splatnost 3 - 84 měsíců
 • Vyplníte jen jeden formulář
Potřebné doklady
 • Občanský průkaz
 • Druhý doklad totožnosti
 • Potvrzení příjmu
 • Číslo bankovního účtu
 • E-mail
Parametry
 • Akciová společnost s dlouhodobým působením na našem trhu
 • Úvěr je nutné zajistit nemovitostí nebo movitým majetkem
Výhody
 • Firma nežádá doložení příjmů
 • Úvěr do 10 milionů až na 20 let
Potřebné doklady
 • Dva doklady totožnosti
 • Nabývací titul k nemovitosti (popř. movitým věcem) – kupní
 • Darovací smlouva apod
Parametry
 • Nejlépe hodnocená společnost na našem trhu v oblasti půjček
 • Firma s dlouholetou historií a s ryze českými majiteli
Výhody
 • Odměna za věrnost Homecredit vrací až 20 splátek - informujte se u operátora
 • Homecredit má vlastního ombudsmana pro Vás jako zákazníky, který vám pomůže řešit jakékoli potíže
Potřebné doklady
 • Dva doklady totožnosti
 • Údaje o zaměstnavateli
Parametry
 • Firma na našem trhu od roku 1994 a s ryze českými majiteli
 • Dlouhodobá půjčka až do 166 000 Kč do 24 hodin na Vašem bankovním účtu
Výhody
 • Firma nabízí neustále různé akce za řádné splácení - informujte se u operátora
 • Možnost jak osobní tak firemní půjčky
Potřebné doklady
 • Občanský průkaz
 • Povtrzení o výši příjmu
 • Kopie kontaktního dokladu
Parametry
 • Rychlá půjčka v hotovosti nebo na účet od 3 000 Kč do 130 000 Kč
 • Firma je již několik let velmi dobře hodnocena za její přístup k zákazníkům
Výhody
 • Můžete si dopřát pauzu při splácení
 • Peníze v hotovosti ihned k vám domů
Potřebné doklady
 • Občanský průkaz
 • Potvrzení o výši příjmu
 • Potvrzení o trvalém bydlišti
Online půjčka »» O produktu

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka Nebankovní půjčka 1 Nebankovní úvěr Nebankovní půjčka 2 Nebankovní půjčka 3 Nebankovní půjčka 4 Nebankovní půjčka 5 Nebankovní půjčka 6

Vítejte na webu zaměřeném na rychlé zprostředkování financí kompletně online. Na finančním trhu v České republice se můžete setkat s bankovními půjčkami, malými mikro půjčkami nebo poté většími nebankovními úvěry. V tomto textu se zaměříme právě na poslední zmíněný produkt. Co to nebankovní půjčka vlastně je, jaký je rozdíl oproti úvěru sjednaném v bance, jaké jsou její výhody, kdo má nad firmou dohled a další informace vám srozumitelně přiblížíme v následujícím textu. Pokud zde nějakou odpověď nenajdete, navštivte na webu sekci nejčastější dotazy nebo se neváhejte obrátit na naší zákaznickou podporu ve formě online chatu, zákaznické linky nebo profilu na Facebooku.

Nebankovní půjčka - jak funguje?

Jedná se o úvěr, zprostředkovaný jiným subjektem než bankou, který má ovšem také licenci pro sjednání půjčky. Od konce roku 2016 jsou pak všechny tyto subjekty stejně jako bankovní domy dozorovány Českou národní bankou. Tyto nebankovní firmy jsou specifické především v rychlosti jejich služeb a v mnoha případech také v mírněji nastavených podmínkách pro schválení vaší žádosti. Některé, jako je například Homecredit, mají již více než 20 letou historii a všechny služby na maximálně efektivní a profesionální úrovni.

Nebankovní půjčka má poměrně jednoduchý průběh žádosti, který vyřídíte v několika málo krocích. Vyplníte formulář po pravé straně webové stránky, během několika minut vás kontaktuje operátor, ověří s vámi správnost vyplněných údajů a po zaslání dokladů a akceptaci smlouvy, jsou finance převedeny na váš účet. Přidanou hodnotou této služby je rychlost, ve chvíli kdy vlastníte účet ve stejné bance jako daná společnost, můžete mít peníze na účtu ještě týž den.

Nebankovní půjčka - co bych měl vědět, než si zřídím úvěr?

Informací, které jsou žádoucí, abych se mohl kvalifikovaně rozhodnout, je vícero. Tento web Rychlá půjčka ihned si především klade za cíl splňovat dva parametry - inzerovat co nejširší škálu solventních firem a dodat co nejobsáhlejší množství odpovědí na otázky týkající se financí. Zde doporučujeme několik bodů, na které se zaměřit před odesláním žádosti.

Zjistěte si, co všechno musí splňovat smlouva o úvěru, jaké podmínky z ní pro vás vyplývají. Jakým způsobem se vypočítává RPSN - roční procentní sazba nákladů. Jaký zákon se vztahuje na spotřebitelský úvěr a kde najdu jeho detaily. Jaké organizace mi mohou být nápomocny při řešení sporů. Pro tyto a mnohé další informace navštivte naší podstránku Nejčastější dotazy. Dále jsme pro vás také připravili na jednom místě seznam všech webů, které se týkají okruhu financí - Zákaznická péče.

Nebankovní půjčka - ověření žádosti

V segmentu veškerých spotřebitelských, nebankovních i bankovních úvěrů je nutné projít procesem verifikace zákazníka. Firmy pro svojí provozuschopnost mohou podnikat pouze za určitých podmínek a tou nejdůležitější je navazovat obchodní vztah jen se zákazníky schopnými dostát svému závazku. Největším rizikem jsou pak falšované žádosti, proto se snažte pochopit množství vyžádaných dokladů k vašemu úvěru.

Zprostředkováváme firmy z tuzemského trhu, u kterých je možné získat půjčku i například ve fázi splácení vlastní hypotéky nebo dřívějších pozdně zaplacených pohledávek. Nebankovní půjčka za žádných okolností, ale není zprostředkovaná pro klienty, na něž je vedená exekuce, mají neplatný jakýkoli doklad totožnosti a další zásadní činitele ovlivňující jejich možnost splácet.

Nebankovní půjčka - jak postupovat v případě, že je žádost zamítnuta?

Nebankovní půjčka má benefit poměrně snadného získání. V případě, že je vaše žádost však zamítnuta, nabízíme zde alternativní řešení. Zjistěte si od dané firmy všechny bariéry, kvůli kterým nemohl být úvěr zprostředkován. Na webu naleznete opravdu širokou paletu půjček a tak se podle aktuálně zjištěných kritérií porozhlédněte po dalších možnostech. Existují půjčky od lidí formou aukce od společnosti Zonky, hromadné žádosti pro větší šanci na schválení nebo půjčka bez doložení příjmu. Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit na naší zákaznické podpoře.

Nebankovní půjčka - posunutí splátek

Jsme si vědomi, že okolnosti mohou někdy nečekaně změnit situaci, která ovlivňuje vaší schopnost řídit účty, splácet úvěr nebo třeba hypotéku. U produktů je vždy možnost odložení splátek nebo nastavení splátkového kalendáře rozloženého do co největšího množství splátek akceptovatelných jak pro firmu, tak pro vás. Nebankovní půjčka je závazkem, ale při vzájemné spolupráci obou stran, vždy dojde k vyřešení jakýchkoli finančních těžkostí.

Vyberte společnost
Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace nebo umořování je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím jednorázového příkazu.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém.

Je pojem, který označuje dlouhodobé hospodaření klienta a jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo původně sjednáno.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Neschopnost dlužníka splácet své dluhy, přestože by je splácet chtěl.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou.

Je název objemu financí, které si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí, tedy podle zákona o bankách. Vztahují se na ní však jiné regulace a zákony. Momentálně probíhá návrh novely zákona, který by měl zajistit dohled České národní banky i nad nebankovními půjčkami.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování.

Z hlediska čerpání úvěru funguje podobně jako úvěr z kontokorentního účtu, na rozdíl od něho je ovšem účelový a nezávislý na konkrétním běžném účtu.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Je harmonogram, který stanoví nové datum pro splácení úvěru v případě, že se klient rozhodne pro datum jiné než, které bylo sjednáno při žádosti o vyřízení úvěru.

Jedná se o ověřování. V sektoru finančnictví například ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Nebankovní půjčka
Nebankovní půjčka
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube