Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Ferratum půjčka Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equabank Zonky
Jak si vzít nebankovní úvěr Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení
Další finanční služby Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
Nejčastější dotazy Nejčastejší dotazy - FAQ Slovník pojmů Novinky Kontakt
kontakt
Napište nám

Kontakt

Máte-li dotazy týkající se webu, produktů nebo služeb pro zákazníky, nejefektivnější řešení je využití online chatu v pravém dolním rohu webové stránky nebo spojení se s operátorkou zajištující servis pro klienty. Další možností je obrátit se přímo na firmy inzerované na webu a jejich zákaznická centra nebo zástupce služeb zákazníkům.

Pokud máte specifický, rozsáhlý nebo takový dotaz, který vyžaduje delší konzultaci využijte email nebo naše kanceláře na uvedené adrese níže.

Dále jsou zde i varianty komunikace skrz Facebook nebo Google+.

Kontaktní údaje

Tel: +420 608 337 387
E-mail: financnisluzbyonline@gmail.com
Adresa:
Lvovská 1224/7
Vršovice Praha 10
100 00

Mapa

O nás

Webové stránky, které aktuálně zobrazujete Finanční služby - pujcka-rychla-ihned.cz, mají za funkci poskytovat finanční řešení, umožnit alternativu a zajistit profesionální servis každému klientovi, který z jakéhokoli důvodu žádá o finance. Dále jsme chtěli poskytnout rychlou a pohodlnou možnost volby k bankovním úvěrům nebo přečerpání kreditních karet. Podle našich zkušeností většině firem, které se nebankovními úvěry zabývají jde jen o zisk, vytvářejí problémy v emailové komunikaci a neváží si svých skutečných zákazníků. Takže jsme se rozhodli vytvořit webové stránky a projekt s rozdílem, kdy firmy které vám úvěry nabízejí mají nejvyšší stupeň profesionality, mezinárodní působnost nebo prozákaznický servis.

Krátkodobé peněžní úvěry vám zprostředkují peníze, které potřebujete, aniž byste museli vyplnit spoustu papírování, navštívit pobočku osobně a vše jde pohodlně online z vašeho domova. Nehrozí vám žádné nesmyslné poplatky a všechny podmínky a ceny jsou předem srozumitelně dané a neměnné. Pokud potřebujete rychle peníze jen na několik týdnů nebankovní půjčky poskytují transparentní a efektivní alternativu.

Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni, budeme neustále pracovat na jejich vylepšení, zvyšování kvality a jakékoli vaše připomínky a dotazy pro nás budou důležitou směrnicí v tom, jakým způsobem budeme dále pracovat.

Také by Vás mohlo zajímat