Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Konsolidace
Konsolidace

Konsolidace

Chci konsolidaci

Konsolidace – výhody

  • Možnost sloučit vaše závazky do výše 700 000 Kč a individudálně až do 2,5 milionu Kč
  • Do 60 dnů je možné od smlouvy odstoupit
  • Ke službě i zprostředkování pojištění proti neschopnosti splácet

Konsolidace

Konsolidace znamená sloučení více půjček do jednoho samostatného úvěru. Tuto službu nemůžete využít u všech finančních institucí, ale nabízí jí pouze firmy nebo banky s dlouhodobým působením v oboru, stabilní provozuschopností a dalšími důležitými aspekty. Společnost převezme od ostatních poskytovatelů Vaše úvěry a sjedná s Vámi nové podmínky termínu a výše splátek. Podmínky je ve většině případů možné sjednat individuálně tak aby vyhovovali klientově aktuální situaci, další výhodou pak je lepší přehlednost o Vašich financích.

Konsolidace – produkt České spořitelny

Konsolidace uzavřená u České spořitelny Vám dodá jistotu spolehlivého partnera. Banka působí na našem trhu dlouhou dobu a dokáže tak dobře definovat potřeby tuzemských klientů. Částka kterou můžete sloučit je až 2 500 000 Kč. Dalšími parametry je možnost splátek na maximální dobu 96 měsíců, není podmínkou mít zaměstnanecký poměr a také nemusíte zajistit ručitele. Celou službu lze navíc kompletně vyřídit online a do 60 dnů od podepsání máte možnost od smlouvy odstoupit. Jedinými požadavky je vlastnit bankovní účet, prokázat se Občanským průkazem a doložit všechny smlouvy od Vašich úvěrů, které žádáte zkonsolidovat.

Konsolidace – sjednání služby

Konsolidace a její vyřízení je otázka několika minut. Vše proběhne velice rychle a to z toho důvodu, že banky nebo instituce u kterých o ní žádáte tvoří své rozhodnutí na základě již existujících smluv. Dále také z faktu, že jste Vaše půjčky nějakou dobu spláceli a proto mají již předem kladný náhled na Vaši bonitu. Přicházíte tak o dlouhotrvající administrativu a Vy tak získáte rozhodnutí ve velmi krátkém časovém úseku.

Konsolidace – konsolidace s benefity

Dříve než přistoupíte na podmínky smlouvy a přistoupíte ke konsolidaci stejně jako u jakýchkoli jiných finančních produktů zvažte její výhody a nevýhody. Položte si důležité otázky a bez okolků si na ně odpovězte. Jen tak budete držet nad svými financemi plnou kontrolu – pokud realisticky zhodnotíte jejich vývoj a rizika. Zde jsou některé důležité dotazy na které se ptejte, před podáním žádosti o konsolidaci půjček. Jaká je úroková sazba? Má úvěr poplatek proměnný nebo pevnou úrokovou sazbu? Ušetří mi konsolidace peníze? Pokud ano, kolik? Konsolidace má smysl pouze v případě, že klientovi sníží deficit a on je tak schopný uhradit svoje dluhy rychleji. Proto konsolidujte pouze v případě, že pro vás má tento produkt dostatečné benefity.

Konsolidace – poradna

Nebojujte ohněm proti ohni. Pokud Vaše dluhy narůstají a nejste si jisti jestli dokážete Vaší situaci stále ještě efektivně řešit nebojte se požádat o pomoc odborníky. Konsolidace může být řešením, ale stejně tak konzultace se specialisty, kteří dané problematice rozumí a mají zkušenosti z obdobných případů. Ti Vám pak mohou argumentovat proč úvěry nebo konsolidace půjček využívat, ale také kdy je jejich využití pro Vás riskantní.

Prvním užitečným odkazem pro Vás jsou webové stránky asociace občanských poraden – http://dluhy.obcanskeporadny.cz/, naleznete zde spoustu užitečných informací o všech situacích spojených s finančími závazky. Dalšími internetovými stránkami, které Vám rozšíří informační hladinu jsou http://www.apnu.cz/ – asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, http://www.clfa.cz/ – česká leasingová a finanční asociace, http://www.zakonyprolidi.cz/ – stránka přinášející zákony a předpisy v aktuálních zněních.

Konsolidace – web Rychlá půjčka ihned

Konsolidace není jediným produktem, který naleznete na těchto webových stránkách. Možností financování je tu široká škála a snažíme se je neustále rozšiřovat. Sdílíme kromě poměrně přísně vybraných firem také aktuality a chceme rozšiřovat obecně informace o finančním sektoru. Ať se na bankovnictví nebo finanční instituce nahlíží jakkoli, naším názorem je, že podnikat v jakémkoli oboru perspektivně je možné pokud není ignorována možnost přístupu potencionálních zákazníkům k informacím.

Konsolidace – formulář

Také by Vás mohlo zajímat