Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Konsolidace půjček
Konsolidace půjček

Konsolidace půjček

Chci konsolidaci

Konsolidace půjček – výhody

  • Možnost sloučit vaše závazky do výše 700 000 Kč a individudálně až do 2,5 milionu Kč
  • Do 60 dnů je možné od smlouvy odstoupit
  • Ke službě i zprostředkování pojištění proti neschopnosti splácet

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček je ve své podstatě sloučení všech Vašich půjček do jedné. Tuto službu nenabízí každá společnost, ale povětšinou firmy, které mají dlouhou provozní historii, jsou schopni pro klienty dojednat převzetí stávajících úvěrů od jiných organizací a realizovat celý průběh až do poslední splátky. Konsolidovat je možné jak půjčky, tak třeba také vyčerpaný limit kontokorentu, čerpanou kreditní kartu a další. Instituce Vám nabídne službu a je jen na Vás abyste poptali, které všechny produkty lze konsolidovat, jaký je Váš motiv pro sjednocení a dojednali jste zbylou administrativu podle Vašich požadavků.

Konsolidace půjček – její výhody

Konsolidace půjček může být ve vícero případech pragmatickým řešením. Situací je několik, ale nejčastější příčinou proč lidé konsolidují všechny své dluhy je, že veškeré splátky nebo jakékoli administrativní činnosti dále konzultují již pouze s jednou společností. Což v důsledku přináší výhodu jak v absolutní přehlednosti Vašich peněžních prostředků tak i ve smyslu ušetření času a zjednodušení zbývajících procesů splácení. Obvykle při nastavení nové smlouvy je další výhodou ujednání nových splátek a termínů, čímž je možné ušetřit finance a ještě si přizpůsobit parametry k Vaší momentální situaci.

Konsolidace půjček – popis produktu

Konsolidací půjček s Home Credit je nasnadě uspořit měsíčně zajímavou částku. Sloučením úvěrů využijete velice nízkou úvěrovou sazbu nabízenou jednou z nejstabilnějších firem v tomto finančním segmentu a navíc s Home Credit můžete sloučit všechny typy finančních půjček od spotřebitelských úvěrů, přes nebankovní půjčky, kontokorent, kreditní karty až do výše 600.000 Kč!

Konsolidace půjček – jak moc vážný je můj deficit?

Konsolidace půjček by Vám v další řadě měla pomoci demystifikovat data. V dnešním světě vysokorychlostních technologií a častých změn může být přehlednost důležitou podmínkou pro lepší práci s Vaším časem a penězi. Čím větší přehlednost, tím blíže reálnému zhodnocení situace. Díky konsolidaci tak můžete lépe zhodnotit jak vážný je Váš celkový deficit a přizpůsobit tomu výši splátky stejně jako dobu splácení.

Konsolidace půjček – cash flow a finanční řízení

Každý druhý zákazník banky má menší znalosti finanční gramotnosti než by doopravdy chtěl mít. Znalost cash flow a efektivní kontrola vlastních financí je jedním z důležitých aspektů pro život. Pro komplexní vyřešení tohoto problému doporučujeme objasnit si všechny klíčové pojmy s kterými se jako klient finančních institucí nebo občan státu a součást jeho systému dostáváte do styku a vymezit rámec, v kterém budete o svém finančním portofliu uvažovat.

Konsolidace půjček – bankovní x nebankovní

Schopnost bank zlepšení informační asymetrie mezi dlužníky a věřiteli a její schopnost řídit rizika jsou základem pro profitabilní operace banky. Tyto schopnosti jsou nedílnou součástí bankovního výstupu a mají zásadní vliv na manažerské pobídky k sestavení služby na míru. Proto pokud žádáte o jakýkoli produkt u banky, vždy budete procházet velice přísnými kritérii. U nebankovních společností, platí všeobecně stejné paradigma, ale finální kritéria mohou být benevolentnější.

Konsolidace půjček – sjednání služby

Konsolidace půjček může proběhnout velmi rychle. Instituce u které o ní žádáte, totiž tvoří své rozhodnutí na základě již Vašich existujících smluv o úvěrech a také z faktu, že jste půjčky již nějakou dobu spláceli. Odpadá tak dlouhá administrativa a vy se stejně jako třeba u produktů typu Japonská půjčka dozvíte rozhodnutí v krátkém časovém úseku. Jako poslední upozornění, které je dobré mít na paměti je, že buďte prozíravý při jakémkoli sjednávání závazků a vždy si nechte dostatek času na pročtení navrhovaných smluv nebo využijte možnosti konzultovat vše s odborníkem. Na našem webu Rychlá půjčka ihned Vám také ohledně konsolidace a dalších finančních služeb vždy rádi pomůžeme.

Také by Vás mohlo zajímat