Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Nejvýhodnější mikropůjčka na trhu
  • Firma spadá pod známou českou společnost Homecredit
Výhody
  • Možnost až 5 odkladů splátky za malý poplatek
  • Při splacení první půjčky do 14 dnů je ZDARMA
Potřebné doklady
  • Občanský průkaz
  • Číslo bankovního účtu
  • E-mail
Online půjčka »» O produktu

Kamali půjčka

Kamali půjčka Kamali půjčka 1 Kamali půjčky Kamali půjčka 2 Kamali půjčka 3 Kamali půjčka 4 Kamali půjčka 5 Kamali půjčka 6

Kamali půjčka - jako produkt ji zprostředkuje společnost Homecredit, která je v Česku dobře známá a působí zde přes 20 let. Z toho pro potencionální klienty plyne jistota, že jim půjčku vyřizuje stabilní a ve finančním sektoru dlouhodobě zavedená firma. Kamali půjčka má celou škálu benefitů a v následujícím odstavci vám představíme některé z nich. Hlavní informace definující tento typ úvěru je, že se jedná o klasický mikro úvěr. Půjčku zajištující menší finanční obnos s krátkým obdobím splatnosti.

Kamali půjčka - benefity

Celkově jsou parametry této kreditní služby nastaveny velice příznivě. Kamali půjčka má termín splatnosti vždy pouze v pracovní den. Další výhody jsou například tyto - možnost rozložení až na 10 měsíčních splátek, zastropované sankce, sídlo společnosti v České republice a smlouva podle českého právního řádu, sjednání splátkového kalendáře bez poplatků a infolinka zdarma.

Kamali půjčka - průběh

Ubezpečte se sami, že zažádání a následné schválení nemusí trvat dlouho. V počátku si připravte občanský průkaz, bankovní účet a mobilní telefon. Po schválení vaší žádosti je vám zaslán návrh smlouvy a máte 7 dní na to, abyste smlouvu podepsali a zaslali zpět. Po ověření vaší identity nic nebrání převodu financí na bankovní účet uvedený v žádosti. V rozhraní na webu pak uvidíte přehledně všechny informace ohledně splatnosti. Pro lepší informovanost jsou vám pak zasílány sms s připomenutím splátek.

Kamali půjčka - bez doložení příjmu

Kamali půjčka po vás nežádá doložit váš příjem. Pokud jste na mateřské dovolené, student nebo důchodce může být žádání o finance u firem mírně ztížené. Toho si je společnost Homecredit vědoma a proto se snaží schválení žádosti neposuzovat na základě dokládání příjmu. Podmínky jsou na stejné úrovni pro všechny žadatele.

Kamali půjčka - právo zákazníka

Rozhodčí doložky vás od konce roku 2016 ve smlouvách již nemusí zajímat, protože tam díky změně zákona být nesmí. Přesto si smlouvu o úvěru dobře prostudujte, zaměřte se na jasnou definici smluvních stran a to především z hlediska identifikačních údajů. Ve smlouvě hledejte také předmět smlouvy, práva a povinnosti zákazníka, formu a způsob splácení. V případě jakýchkoli nejasností se ihned obraťte na zákaznickou podporu. Kamali půjčka může být vyřízena bez zbytečných průtahů, pokud se budete řídit doporučenými pokyny.

Kamali půjčka - věrnostní služby

U velkého množství firem z bankovnictví a financování mají klienti k dispozici vlastní klientskou zónu a podmínky, z kterých do budoucna mohou těžit. Věrnostní klub nebo výhody se škálují od nižších úroků až po delší dobu splácení. Solventní společnosti v oboru se takto tedy zaměřují i na lidi, kteří si půjčují opakovaně. Kamali půjčka jak jsme již zmínili, je produkt společnosti Homecredit. Tato firma je pro zákaznicky orientovaná a neustále nabízí různé akce pro dlouhodobé klienty jako je například odpouštění úroků. Pokud si budete brát úvěr opakovaně, nezapomeňte se informovat o vašich výhodách.

Kamali půjčka - ověřování klienta

Půjčky online jsou a budou v každém podniku úsek, který vyžaduje vysokou schopnost správně zvolit strategii a technologie k ověření klientů. Díky tomu pak firma dokáže poskytovat flexibilní a nákladově efektivní vyřízení úvěru. Tato transformační cesta, kdy se z žádosti stane klient, musí být v souladu s každou fází úvěrového hodnotového řetězce. Může se vám tedy někdy zdát, že firma, u které si o půjčku žádáte, celý proces zbytečně zesložiťuje. Věřte, že tomu tak není. Pro nebankovní společnosti je půjčování financí značně nejistý podnik, protože si nikdy nemohou být stoprocentně jistí, kdo se nachází na druhé straně počítače nebo telefonu. Pokud chcete proces schválení podstoupit co nejrychleji, snažte se proto o naprosto exaktní vyplnění žádosti. Kamali půjčka pak bude opravdu rychlá.

Kamali půjčka - garance

Garantujeme, že to co vidíte, je i to co zaplatíte za půjčky, které najdete na našem webu. Částka zahrnuje výpočet nákladů na úvěr, včetně například zajištění firem proti nesolventním klientům. Nenarazíte na žádné skryté poplatky. Můžete jednoduše vše vyřídit, stejně tak lehce zaplatit. Je ve společném zájmu firem i klientů jednat vzájemně profesionálně. Kamali půjčka je navíc při první žádosti a splacení do 14 dnů zdarma.


Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace nebo umořování je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím jednorázového příkazu.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém.

Je pojem, který označuje dlouhodobé hospodaření klienta a jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo původně sjednáno.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Neschopnost dlužníka splácet své dluhy, přestože by je splácet chtěl.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou.

Je název objemu financí, které si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí, tedy podle zákona o bankách. Vztahují se na ní však jiné regulace a zákony. Momentálně probíhá návrh novely zákona, který by měl zajistit dohled České národní banky i nad nebankovními půjčkami.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování.

Z hlediska čerpání úvěru funguje podobně jako úvěr z kontokorentního účtu, na rozdíl od něho je ovšem účelový a nezávislý na konkrétním běžném účtu.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Je harmonogram, který stanoví nové datum pro splácení úvěru v případě, že se klient rozhodne pro datum jiné než, které bylo sjednáno při žádosti o vyřízení úvěru.

Jedná se o ověřování. V sektoru finančnictví například ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Kamali půjčka
Kamali půjčka
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube