Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Japonská půjčka
Japonská půjčka

Japonská půjčka

Chci půjčku

Japonská půjčka – výhody

  • Bez ručitele, bez dokládání příjmů i pro nezaměstnané
  • Splátky je možné až 5x odložit
  • Žádost má jen 3 snadné kroky a 10 základních údajů

Japonská půjčka – jak zažádat o úvěr

Japonská půjčka – videonávod

Japonská půjčkaJaponská půjčka 1Japonská půjčka 2Japonská půjčka 3Japonská půjčka 4Japonská půjčka 5Japonská půjčka 6Japonská půjčka 7Japonská půjčka 8Japonská půjčka 9

Japonská půjčka

Převody peněz, žádosti zákazníků, elektronické operace, vyřízení úvěru tyto věci existovaly vždy. Dnešní rozdíl pro podniky je rychlost a rozsah množství, s jakou je třeba tyto věci řešit. Společnost zvyklá na naprosto komfortní zónu v oblasti on-line služeb si jen těžko koupí nebo objedná službu co nesplní vysoký standart. Japonská půjčka je ve své kategorii nadprůměrně prozákaznický produkt. Jeho vyřízení je extrémně rychlé a je možné několikrát odložit splacení.

Japonská půjčka – průběh

Ubezpečte se sami, že zažádání a následné schválení nemusí trvat dlouho. Pro začátek si připravte občanský průkaz, bankovní účet a mobilní telefon. Po schválení Vaší žádosti je Vám zaslán návrh smlouvy a máte 7 dní na to abyste smlouvu podepsali. Po ověření Vaší indentity nic nebrání zaslání financí na bankovní účet uvedený v žádosti. V rozhraní na webu pak uvidíte přehledně všechny informace ohledně splatnosti. Pro lepší informovanost jsou Vám pak zasílány sms s připomenutím splátek.

Japonská půjčka – bez doložení příjmu

Japonská půjčka po Vás nežádá doložit Váš příjem. Pokud jste na mateřské dovolené, student nebo důchodce může být žádání o finance u firem trochu problém. Toho si je společnost Homecredit vědoma a proto se snaží schválení žádosti neposuzovat na základě dokládání příjmu. Podmínky jsou na stejné úrovni pro všechny žadatele.

Japonská půjčka – popis

Japonská půjčka spadá pod společnost Homecredit, která je v Česku dobře známá a působí zde skoro 20 let. Proto z toho pro klienty plyne jistota, že jim úvěr zprostředkuje stabilní a ve finančním sektoru dobře známá firma. Japonská půjčka má celou škálu benefitů a v následujícím odstavci Vám představíme některé z nich. Poslední informace definující popis tohoto typu úvěru je, že se jedná o klasický microúvěr.

Japonská půjčka – benefity

Celkově jsou parametry této kreditní služby nastaveny velice příznivě. Jako první je třeba zmínit, že termín splatnosti je vždy pouze v pracovní den. Další benefity jsou třeba tyto – možnost rozložení až na 10 měsíčních splátek, zastropované sankce, sídlo společnosti v České republice a smlouva podle českého právního řádu, sjednání splátkového kalendáře bez poplatků, infolinka zdarma a ve smlouvě na Vás nečekají žádné rozhodčí doložky.

Japonská půjčka – právo zákazníka

Rozhodčí doložky nejsou jedinou položkou, která Vás při sjednání úvěrů musí zajímat. Dále se zaměřte také na jasnou definici smluvních stran a to především z hlediska identifikačních údajů. Ve smlouvě hledejte také předmět smlouvy, práva a povinnosti zákazníka, formu a způsob splácení. V případě jakýchkoli nejasností se ihned obratťe na zákaznickou podporu.

Japonská půjčka – finančnictví

Možná se nikdy nedozvíme, kdy vznikl finanční business, protože finanční smlouvy jsou skoro stejně staré jako psaný jazyk. První archeologické stopy finanční činnosti se objeví v prvních městských civilizací na Blízkém východě. Kde vznikla myšlenka půjčování nejdříve? Jak vznikla myšlenka vyvíjení úrokových sazeb? Kdo si primárně uvědomil, že “čas jsou peníze?” Odpovědi na alespoň některé z těchto otázek byly pohřbeny v městě Uruk, na uzemí Mezopotámie. Zde se našla řada kuriozních žetonů, v podstatě první měny, které se měnily za komodity běžného života jako jídlo nebo zvířata. Stejně tak se zde našly prvky účetnictví.

Půjčky

Stejně jako v podstatě všechny microúvěry se jedná poměrně o nový produkt na finančním trhu. Kde se ale vzala potřeba půjčování peněz? Všichni lidé, městští i venkovští, mají tendenci půjčovat si navzájem věci. Zatímco dříve se jednalo především o formu půjčení komodit, čím větší váhu získali měny, tím více vznikala možnost pro třetí strany vstoupit mezi nabízejícího a poptávajícího a explicitně vytvořit podmínky pro půjčení peněz a dotažení obchodu.

Japonská půjčka – formulář

Také by Vás mohlo zajímat