Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt

Jak získat půjčku

Vizualizace

Jak zažádat o půjčku - informace k vizualizaci

Na webu vyberte v levém horním rohu položku - Půjčky online. Po otevření menu vyberte produkt, který názvem odpovídá vašim požadavkům (v případě, že vám názvy půjček v menu pro vaše potřeby nestačí, pro širší definici si prohlédněte jednotlivé podstránky názvem nejvíce odpovídající vašim kritériím, kde získáte detailní a celkový popis půjček). Máte při výběru dotazy nebo vám parametry půjček nejsou jasné? Obraťte se na naši podporu - Live online chat, sociální sítě, email nebo telefonický kontakt.

Pokud jste se rozhodli pro vyřízení úvěru tak dalším krokem je vyplnění formuláře po pravé straně webové stránky. Všechny tyto formuláře na webu jsou nezávazné.

Po vyplnění formuláře, jenž slouží, jako žádost o úvěr proces zkompletujete kliknutím na tlačítko ODESLAT. Připravte si potřebné doklady a jen vyčkejte na spojení s operátorem. Většina firem má zákaznická centra v provozu i o víkendech. Po navázání kontaktu s operátorem, který s vámi celou žádost ověří, je vám předložena úvěrová smlouva. V případě souhlasu s podmínkami a zkompletování žádosti, jsou finance odeslány na váš účet během 10 minut.

Podmínky pro schválení úvěru

Především je důležité napsat, že každá firma, kterou na webu http://www.pujcka-rychla-ihned.cz/ naleznete, má svoje specifické požadavky a systémy pro verifikaci - ověření klienta.

Obecně u všech společností platí, že zákazník, který nemá žádné pohledávky, má stálý příjem doložitelný smlouvou nebo jiný, je starší 18 let a je občanem České republiky úvěr získá.

Zde je seznam těch nejčastějších podmínek, které je důležité splňovat jak z toho důvodu, aby vám byl úvěr schválen, tak také kvůli tomu, abychom vám připomněli, že úvěry jsou prostředek hlavně pro příležitostné použití. Nejfrekventovanější podmínky společností poskytujících bankovní i nebankovní půjčky:

  • Občan ČR
  • Věk 18 let +
  • Doložitelný příjem
  • Bezdlužnost
  • Pokud dlužíte formou půjčky, hypotéky nebo jiné tak jejich včasné hrazení
  • Platnost vašich dokladů
  • Trvalé bydliště mimo úřad

Storno - zrušení vaší půjčky

Na webové stránce http://www.pujcka-rychla-ihned.cz/ je naší snahou doporučovat vám firmy, u kterých je hladký průběh v oblasti mikroúvěrů dlouho etablovaný a ve spojení s profesionalitou jejich služeb. Přesto pokud byste se dostali do situace, kdy vám nezbývá jiné řešení než úvěr stornovat, předem si zjistěte za jakých podmínek je možné od smlouvy odstoupit a kdy. Předejte tím jakýmkoli nedorozuměním a svojí žádost můžete považovat za co nejvíce bezpečnou. Vyhledejte si, proto prosím vždy tuto volbu ve vaší smlouvě a ujistěte se, že rozumíte všem formulacím.

Na závěr vás chceme upozornit, že rušení smlouvy a následné odstoupení, které by bylo opakované, firmy registrují jako vaší snahu o zneužití této možnosti a další půjčky vám pravděpodobně nebudou poskytnuty bez detailního přezkoumání žádosti.

Důsledky nesplácení

Všechny společnosti, které vám úvěry budou poskytovat, byly vybrány na základě našich velmi detailně zpracovaných kritérií. Proto je pro vás z jejich strany srozumitelné a férové jednání samozřejmostí i ve fázi, kdy nejste schopni splatit úvěr k předem domluvenému datu.

Průběh je následovný, po termínu splatnosti máte možnost si buď prodloužit lhůtu, nebo si nastavit splátkový kalendář. Pokud budete v takové situaci, že nemáte žádné finance a splatnost si prodloužit zapomenete, váš případ se zpravidla ještě nějakou dobu firma snaží řešit vaším kontaktováním a domluvením na postupu přijatelném pro obě strany. Až poté bude váš případ předán kanceláři, která se zabývá mimosoudním vymáháním pohledávek.

I z jejich strany na vás čeká profesionální jednání a snaha danou situaci vyřešit například tak, že vám bude nabídnut splátkový kalendář odpovídající vaší finanční situaci.

Přesto, že nyní znáte dopady vaší platební neschopnosti, věříme, že nikdy nebudete žádat o úvěr ve chvíli, kdy dopředu víte, že nebudete schopni splácet včas. A mějte na paměti, že pozdní splácení bude znamenat dodatečné náklady a může mít vliv na vaší kreditní rating.

Vyberte společnost
Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace nebo umořování je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím jednorázového příkazu.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém.

Je pojem, který označuje dlouhodobé hospodaření klienta a jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo původně sjednáno.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Neschopnost dlužníka splácet své dluhy, přestože by je splácet chtěl.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou.

Je název objemu financí, které si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí, tedy podle zákona o bankách. Vztahují se na ní však jiné regulace a zákony. Momentálně probíhá návrh novely zákona, který by měl zajistit dohled České národní banky i nad nebankovními půjčkami.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování.

Z hlediska čerpání úvěru funguje podobně jako úvěr z kontokorentního účtu, na rozdíl od něho je ovšem účelový a nezávislý na konkrétním běžném účtu.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Je harmonogram, který stanoví nové datum pro splácení úvěru v případě, že se klient rozhodne pro datum jiné než, které bylo sjednáno při žádosti o vyřízení úvěru.

Jedná se o ověřování. V sektoru finančnictví například ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Jak získat půjčku
Jak získat půjčku
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube