Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Zonky Ferratum půjčka Zaplo Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equa bank
Jak získat půjčku Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Zákaznická péče
Další finanční služby mKonto Konsolidace Konsolidace půjček
O webu Nejčastější dotazy Slovník - finanční pojmy Partneři - možnosti spolupráce O nás Kontakt
Parametry
  • Nejlépe hodnocená společnost na našem trhu v oblasti půjček
  • Firma s dlouholetou historií a s ryze českými majiteli
Výhody
  • Odměna za věrnost Homecredit vrací až 20 splátek - informujte se u operátora
  • Homecredit má vlastního ombudsmana pro Vás jako zákazníky, který vám pomůže řešit jakékoli potíže
Potřebné doklady
  • Dva doklady totožnosti
  • Údaje o zaměstnavateli
Online půjčka »» O produktu

Homecredit

Homecredit Homecredit půjčky Homecredit 1 Homecredit 2 Homecredit 3 Homecredit 4 Homecredit 5 Homecredit 6

Nenechte se stresovat menšími nečekanými výdaji. V případě, že máte stabilní zaměstnání, netrápí vás dluhy nebo platíte svoje závazky vždy včas, není důvod, abyste museli složitě řešit krátkodobé financování. Společnost Homecredit s více než 20 letou působností na tuzemském trhu vám dokáže dodat variabilní škálu finančních produktů. Jako záruku jejího zodpovědného půjčování pak můžete brát například spoluúčast u zrodu sdružení Solus, které provozuje registr klientských informací. Nebo úvěry srovnatelné s bankovními institucemi a k tomu úměrné nároky pro žadatele.

Homecredit - možnosti financování

V dnešním on-line světě již není otázkou jak, ale kde. Vyhledat na internetu poptávaný produkt nebo službu se stalo velmi intuitivní a jednoduché. Společnost Homecredit vám přináší většinu druhů financování, s kterými se můžete setkat. Nebankovní půjčka je jedním z nich. Dalšími jsou například Kamali půjčka, konsolidace půjček, spotřebitelské úvěry při nákupu na splátky, karty, auto na splátky a další odvislé služby. Samozřejmostí u této firmy je profesionální přístup a maximální orientace na zákazníka.

Homecredit - výhody

Nebankovní půjčka byla poprvé uvedena na trh právě společností Homecredit. Vzhledem k dlouholeté provozuschopnosti firmy je zřejmé, že zákazníci produkty firmy poptávají dlouhodobě. To znamená v jejich případě také to, že těží z výhod, které se firma dlouhodobě snaží uplatňovat. Ať jsou to vrácené úroky při včasném splácení nebo třeba možnost využití ombudsmana pro zákazníky. Toho můžete využít vždy, když vám přijde, že firma nedodržela některou ze svých zásad nebo ustanovení. A váš požadavek se může týkat opravdu čehokoliv, od rychlosti komunikace až po pomoc při splácení.

Homecredit - zásady

Ceny společnosti Homecredit jsou vždy transparentní a neměnné. Během zpracování vaší žádosti a poté při nahlédnutí do smlouvy, uvidíte přesně kolik a za co zaplatíte. Vaše žádost bude posouzena v souladu s bezpečným úvěrováním, to znamená, že projdete kritérii, aby se minimalizovalo riziko vaší schopnosti splácet. Nebankovní půjčka se tím stává bezpečnější pro obě strany. Dále nebudete muset na Homecredit volat nikdy více než jednou, operátor vám vždy zavolá s návrhem řešení a při úvěru vám nabídne i služby, které vám pomohou řešit neschopnost včas splácet.

Homecredit - převod prostředků

V momentě, kdy vám bude úvěr vyřízen a administrativa dokončena, peníze jsou ihned připraveny k transakci. Homecredit a jeho firemní kultura je mimo jiné založena na vysoké orientaci na zákazníka a s tím spojená kvalita služeb, a proto finance obdržíte během 24 hodin. Zažádáte-li si tedy například o úvěr ve výši 50 000Kč dopoledne, již další den ráno můžou být prostředky na vašem účtu. A to je velmi rychlé ne?

Homecredit - správce financí

Správce financí Homecredit je uživatelské prostředí pro správu vašich úvěrů. Po vyřízení a schválení je Homecredit půjčka převedena na váš účet a průběh splátek nebo jiné akce pak můžete kontrolovat ve webové aplikaci přímo na internetu. Vše je zde přehledně popsáno a zobrazeno a v případě dotazů je vám k dispozici zákaznická podpora společnosti.

Homecredit - příležitost pro úvěr

Chceme vám jako na mnoha stranách našeho webu také připomenout, že vaše zafinancováni skrz soukromou firmu není řešení s perspektivou pro lepší kontrolu vašeho rozpočtu. Homecredit půjčka, leasing nebo jiný produkt byste měli využívat příležitostně a vždy s naprostým přehledem o dalším vývoji. Nikdy byste neměli úvěry používat pro spravování již existujícího dluhu. Proto držte plnou kontrolu nad vašimi financemi a směřujte vždy k dlouhodobé stabilitě.

Homecredit - prodloužení splatnosti

Homecredit půjčka v tuzemsku je variabilní produkt. Vše co potřebujete udělat, je vybrat částku, kterou chcete půjčit a na jak dlouho. Poté se rozhodnout, jestli zaplatit vše ihned nebo na splátky. Také existuje možnost splatit úvěr zdarma předčasně, prodloužit si datum splatnosti nebo úvěr navýšit. To vše jsou flexibilní služby, spojené s financováním dodávající vám žádaný servis.

Homecredit - užitečné webové stránky

S půjčováním financí je kromě velkého množství firem spojeno také spousta dalších subjektů. Pro vás jako potencionální klienty je dozajista prozíravé, zjistit co nejvíce informací o celém tomto soukolí. Modelová situace, při které si člověk o úvěr žádá, je ale většinou paralelní s nějakým faktorem, který na zákazníka vyvíjí tlak. Například nečekaný výdaj nebo ztráta zaměstnání. Proto si lidé často nezajistí dostatek poznatků, které by jim pomohli celý postup bezproblémově realizovat. Tomu je celkem snadné rozumět, a proto jsme zde na webu shromáždili podle nás nejdůležitější domény, které jsou s půjčkami spojené. V sekci Zákaznická péče naleznete přímo odkazy na webové stránky jednotlivých institucí a subjektů.


Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace nebo umořování je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím jednorázového příkazu.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém.

Je pojem, který označuje dlouhodobé hospodaření klienta a jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo původně sjednáno.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Neschopnost dlužníka splácet své dluhy, přestože by je splácet chtěl.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou.

Je název objemu financí, které si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí, tedy podle zákona o bankách. Vztahují se na ní však jiné regulace a zákony. Momentálně probíhá návrh novely zákona, který by měl zajistit dohled České národní banky i nad nebankovními půjčkami.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování.

Z hlediska čerpání úvěru funguje podobně jako úvěr z kontokorentního účtu, na rozdíl od něho je ovšem účelový a nezávislý na konkrétním běžném účtu.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Je harmonogram, který stanoví nové datum pro splácení úvěru v případě, že se klient rozhodne pro datum jiné než, které bylo sjednáno při žádosti o vyřízení úvěru.

Jedná se o ověřování. V sektoru finančnictví například ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

Homecredit
Homecredit
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube