Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Ferratum půjčka
Ferratum půjčka

Ferratum půjčka

Chci půjčku

Ferratum půjčka – výhody

  • Úvěr od regulované banky specializující se i na micropůjčky
  • Možnost zažádat přes SMS nebo vyplnit online formulář
  • Microúvěr až na 45 dní

Ferratum půjčka – jak zažádat o úvěr

Ferratum půjčka – videonávod

Ferratum půjčkaFerratum půjčka 1Ferratum půjčka 2Ferratum půjčka 3půjčka FerratumFerratum půjčka 4Ferratum půjčka 5Ferratum půjčka 6půjčka Ferratum 1Ferratum půjčka 7

Ferratum bank

Ferratum půjčka je součástí nabídky produktů společnosti Ferratum bank. Tato firma působí na trhu u nás několik let a v zemích Evropy již více než deset let. Jedná se o firmu, která se specializovala na financování individuálních klientů, čím déle, ale společnost fungovala tím více i rostla poptávka po jejich službách a z toho logicky i rozšíření její nabídky. Ferratum aktuálně nabízí několik druhů úvěrů a především se stala bankou, která si zachovala variabilitu financování jejich zákazníků.

Ferratum půjčka – rychlá půjčka

Mezi hlavní produkty, které v portfoliu můžete najít, je takzvaný microúvěr. Microúvěr funguje jako služba, kdy klient zažádá o menší částku se splatností řádově okolo jednoho měsíce. Ferratum Vás pak ihned kontaktuje a finance poskytne velice rychle. Tato Ferratum půjčka je extrémně rychlá a můžete jí vyřídit i z Vašeho domova. Je také možné žádost zaslat ať jste kdekoliv a to skrz sms zprávu. Více informací naleznete přímo na jejich webových stránkách.

Ferratum půjčka – jak podat žádost o úvěr

Vše je velmi jednoduché a celý proces provedete ve třech krocích. Na této stránce dole naleznete formulář do kterého vyplníte potřebné údaje. Vaše žádost bude ihned odeslána operátorovi, který Vás obratem kontaktuje aby ověřil správnost zadaných údajů. Pokud bude vše v pořádku, zbývá odsouhlasit úvěrovou smlouvu a Vaše Ferratum půjčka bude v tom okamžiku odeslána na Váš bankovní účet.

Ferratum půjčka – podmínky pro schválení úvěru

Ferratum půjčka tak jako i jiné kreditní služby má svoje kritéria pro poskytnutí. Pokud si chcete úvěr vyřídit, zde je seznam důležitých podmínek, které musíte splňovat. Váš věk musí být 21 let a více. Musíte se prokázat platným Občanským průkazem. Musíte mít splacenou jakoukoli jinou půjčku u Ferratum bank.

Ferratum půjčka – průběh

Zaslání peněz proběhne okamžitě, pokud máte účet u stejné banky jako Ferratum, může celý přesun proběhnout v jeden den. Splacení probíhá také převodem, platební údaje naleznete na faktuře. Při placení je nutné zadat i variabilní symbol. Pokud se stane, že z jakéholi důvodu nemůžete uhradit finance včas, je zde možnost prodloužení splatnosti. Kontaktujte zákaznický servis společnosti Ferratum bank a vše bude v pořádku vyřízeno.

Ferratum půjčka – časté dotazy

Ferratum půjčka je originální službou firmy Ferratum bank, proto jakékoli vaše jiné zkušenosti s půjčkami nemusí platit i pro Ferratum. Úvěr je možné splatit kdykoli předčasně bez jakýchkoli poplatků. Splatnost půjčky je možné dvakrát prodloužit. Zažádat mohou jak zaměstnanci tak podnikatelé. Informace k splacení naleznete na Vaší faktuře.

Ferratum půjčka – akceptace smlouvy

Jsme přesvědčeni, že řízení Vaší finanční pomoci na základě potřeby samotné má zásadní význam pro zajištění toho, aby všichni klienti byly spokojeni. Před zápůjčkou peněz je přesto nutné mít v povědomí tento fakt. Zájemce o úvěr by se měl po obdržení před smluvních informací s nimi důkladně seznámit a kvalifikovaně rozhodnout, zda bude nabízené podmínky akceptovat, či nikoliv. Za žádných okolností by svůj úvěr neměl sjednávat pokud dopředu ví, že nebude schopný jej splatit.

Ferratum půjčka – sociální sítě

Od svého vzniku v roce 2004, Facebook změnil způsob, jakým komunikujeme s ostatními a svět jako celek. Exploze sociálních médií vytvořilo obrovské a dynamické pole příležitostí pro ty, kteří s vizí, kreativitou a technickými dovednostmi využijí sílu této nové formy komunikace. Ferratum bank stejně jako my jsou na sociálních sítích. Najděte nás, sledujte nás a využijte šance komunikovat a nacházet nové pro vás užitečné informace. Stejně tak můžete na profilu poptávat zpětnou vazbu, hledat diskuze a vyměňovat si zkušenosti s lidmi, řešící stejné situace jako právě teď Vy. Spojení se s okolním světem nebylo nikdy tak snadné.

Ferratum půjčka – formulář

Také by Vás mohlo zajímat