Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Důsledky nesplácení
Důsledky nesplácení

Důsledky nesplácení

Naší devízou je, že všechny společnosti, které Vám úvěry budou poskytovat, prošli přísnými etickými testy, jsou členy asociací poskytovatelů nebankovních úvěrů apod. Proto je pro Vás z jejich strany srozumitelné a férové jednání samozřejmostí i ve fázi kdy nejste schopni splatit úvěr k předem domluvenému datu.

Průběh je následovný, po termínu splatnosti máte možnost si buď prodloužit lhůtu nebo si nastavit splátkový kalendář. Pokud budete v takové situaci, že nemáte žádné finance a splatnost si prodloužit zapomenete, Váš případ se zpravidla ještě nějakou dobu firma snaží řešit Vaším kontaktováním a domluvením na postupu přijatelném pro obě strany. Až poté bude Váš případ předán kanceláři, která se zabývá mimosoudním vymáháním pohledávek.

I z jejich strany na vás čeká profesionální jednání a snaha danou situaci vyřešit například tak, že Vám bude nabídnut splátkový kalendář odpovídající Vaší finanční situaci.

Přesto, že nyní znáte dopady Vaší platební neschopnosti, věříme, že nikdy nebudete žádat o úvěr ve chvíli, kdy dopředu víte, že nebudete schopni splácet včas. A mějte na paměti, že pozdní splácení bude znamenat dodatečné náklady a může mít vliv na Váš kreditní rating.

Také by Vás mohlo zajímat