Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Česká spořitelna
Česká spořitelna

Česká spořitelna

Chci půjčku

Česká spořitelna – výhody

  • Půjčka od České spořitelny nabízí až 700 000 Kč, individuálně až do výše 2 500 000 Kč na cokoli a bez zajištění,
  • Peníze přitom můžete mít na svém účtě již do 5 minut a sami si přitom nastavíte výši splátky i dobu, kdy chcete půjčku splatit
  • Při řádném splácení navíc můžete ušetřit i 10 měsíčních splátek

Česká spořitelna – jak zažádat o půjčku

Česká spořitelna – videonávod

Česká spořitelnaČeská spořitelna 1Česká spořitelna 2Česká spořitelna 3Česká spořitelna 4Česká spořitelna 5Česká spořitelna 6Česká spořitelna půjčkaČeská spořitelna půjčka 1Česká spořitelna půjčka 2

Česká spořitelna

Na českém trhu je možnost vzít si microúvěr nebo produkt, kterému se všeobecně říká rychlá půjčka už poměrně dlouhou dobu. V několika posledních letech se škála firem, které v tomto oboru působí, začala exponenciálně zvětšovat a pro zákazníka je, momentálně více než kdy dřív, patrná možnost většího výběru. Společnosti zabývající se tímto typem služeb jsou navíc povětšinou v oboru dlouhodobě stabilní a to je jedním z nejdůležitějších faktorů pro bezpečné půjčování peněz. Přesto se najde i spousta lidí, kteří zůstanou konzervativní a setrvají u půjčení peněz přímo od banky. Bank je celá řada, ale pokud jsme o pár řádků výše zmínily význam stability tak společně s dlouholetou působností na tuzemském trhu může být ideální bankou Česká spořitelna.

Česká spořitelna – půjčka

Půjčku je možné získat do 700 000 Kč, individuálně až do výše 2 500 000 Kč na jakékoli vaše potřeby a bez ručitele. Peníze přitom můžete mít na svém účtě již do 5 minut a sami si přitom nastavíte výši splátky i dobu, kdy chcete půjčku splatit. Při řádném splácení navíc můžete ušetřit i 10 měsíčních splátek. Vyřízení úvěru trvá stejně jako u nebankovní půjčky velice krátkou dobu, ale pokud potřebujete nižší částku tak veškeré potřebné informace jsou vám k dispozici na stránce Půjčky online.

Česká spořitelna – konsolidace

Česká spořitelna stejně jako většina bankovních domů nabízí i službu konsolidace. Sloučení vašich půjček až do výše 2 500 000 Kč až na 96 měsíců. Konsolidace půjček se vyplatí ve chvíli, kdy ztrácíte přehled o financích nebo chcete snížit Vaši celkovou splátku.

Česká spořitelna – přehled služeb

Česká spořitelna je členem finanční skupiny Erste a s počtem 5 milionů klientů největší bankou na českém trhu. Poskytuje služby fyzickým osobám, obcím, městům, firmám, ale i nadnárodním korporacím. Přímé bankovnictví v České republice využívá přes milion klientů. Skrz vlastní nadaci podoruje projekty v oblasti vědy, charity nebo vzdělávání. V portfoliu služeb najdete běžné účty, internetové bankovnictví, mobilní aplikace, platební karty, asistenční služby, pojištění a spoustu variant produktů spojených s financováním.

Česká spořitelna – bankovnictví

Některá průmyslová odvětví jsou tak významné, že jejich chování má většinový vliv na celkový stav hospodářské prosperity. Bankovnictví je jedním z těch nejvýraznějších. Když funguje dobře, pomáhá fungování jiným odvětvím a to přispívá k hospodářskému růstu. Naopak když funguje špatně, důsledky mohou být nepříjemné. Činnost bankovního sektoru v kombinaci s jejich regulátory a nerozvážností zákazníků byly například faktory pro velkou hospodářskou recesi v roce 2008. Česká spořitelna i v této divoké době dále pracovala na svých službách a odměnou bylo, například ocenění v soutěži pořádané společností Mastercard Nejdůvěryhodnější banka roku 2008.

Česká spořitelna – bankovní funkce

Bankovní instituce se vyvíjeli v průběhu tří tisíciletí. Dva klíčové aspekty jsou rozlišitelné v tradičním bankovnictví i v aktuální době. Hrají roli při obchodních transakcích – jedná se o přemostění geografického prostoru a zprostředkovatelské rozdíly v časových preferencích. Tyto funkce získali vrcholnou inovaci v roce 1950 kdy byla vydána první univerzální platební karta. Průkopníky jejich masového rozšíření v Česku byla právě Česká spořitelna nebo společnost Homecredit.

Česká spořitelna – mobilní technologie

Mobilní technologie jsou revoluční pro globální bankovnictví a průmyslové platby. Nabízí nové možnosti pro banky poskytnout větší pohodlí pro své stávající zákazníky. V roce 2015 více než 900 milionů klientů bank zobchodovalo přes 1 bilion dolarů v globálních mobilních platbách. Proto stejně jako vzít si úvěr přímo z vašeho domova, Vám Česká spořitelna pro lepší komfort nabízí i mobilní bankovnictví.

Česká spořitelna – internetové bankovnictví

Je aktuálně nejoblíbenější metoda obsluhy bankovního účtu a správy Vašich financí. Při momentální rychlosti internetu, kterou disponuje většina domácností je internetové bankovnictví způsob jak mít ucelený přehled a jednoduše provést co potřebujete. Pomocí autorizací máte jistotu ochrany svých peněz a přístup do elektronického bankovnictví je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I to je standart, který nabízí Česká spořitelna.

Česká spořitelna – formulář

Také by Vás mohlo zajímat