Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčky online Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka + od 10 000 Kč Půjčky Ferratum půjčka Profi Credit Homecredit Kamali půjčka Česká spořitelna Equabank Zonky
Jak si vzít nebankovní úvěr Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení
Další finanční služby Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
Nejčastější dotazy Nejčastejší dotazy - FAQ Slovník pojmů Novinky Kontakt
Česká spořitelna
Parametry
  • Klasická bankovní půjčka až 200 000 Kč
  • Individuálně až do výše 2 500 000 Kč
  • Splatnost až 10 let
Výhody
  • Bez zajištění a potvrzení příjmu s možností snížení nebo zvýšení měsíční splátky
  • 2x ročně je možné odložit měsíční splátku
Potřebné doklady
  • Občanský průkaz
  • Řidičský průkaz
Online půjčka »» O produktu

Česká spořitelna

Rychlá půjčkarychlá půjčka 1rychlá půjčka ihnedrychlá půjčka 2rychlá půjčka 15rychlá půjčka 3rychlá půjčka 4rychlá půjčka 5rychlá půjčka ihned 15rychlá půjčka ihned 1

Na českém trhu je možnost vzít si microúvěr nebo produkt, kterému se všeobecně říká rychlá půjčka už poměrně dlouhou dobu. V několika posledních letech se škála firem, které v tomto oboru působí, začala exponenciálně zvětšovat a pro zákazníka je, momentálně více než kdy dřív, patrná možnost většího výběru. Společnosti zabývající se tímto typem služeb jsou navíc povětšinou v oboru dlouhodobě stabilní a to je jedním z nejdůležitějších faktorů pro bezpečné půjčování peněz. Přesto se najde i spousta lidí, kteří zůstanou konzervativní a setrvají u půjčení peněz přímo od banky. Bank je celá řada, ale pokud jsme o pár řádků výše zmínily význam stability tak společně s dlouholetou působností na tuzemském trhu může být ideální bankou Česká spořitelna.

Česká spořitelna - půjčka

Půjčku je možné získat do 700 000 Kč, individuálně až do výše 2 500 000 Kč na jakékoli vaše potřeby a bez ručitele. Peníze přitom můžete mít na svém účtě již do 5 minut a sami si přitom nastavíte výši splátky i dobu, kdy chcete půjčku splatit. Při řádném splácení navíc můžete ušetřit i 10 měsíčních splátek. Vyřízení úvěru trvá stejně jako u nebankovní půjčky velice krátkou dobu, ale pokud potřebujete nižší částku tak veškeré potřebné informace jsou vám k dispozici na stránce Půjčky online.

Česká spořitelna - konsolidace

Česká spořitelna stejně jako většina bankovních domů nabízí i službu konsolidace. Sloučení vašich půjček až do výše 2 500 000 Kč až na 96 měsíců. Konsolidace půjček se vyplatí ve chvíli, kdy ztrácíte přehled o financích nebo chcete snížit Vaši celkovou splátku.

Česká spořitelna - přehled služeb

Česká spořitelna je členem finanční skupiny Erste a s počtem 5 milionů klientů největší bankou na českém trhu. Poskytuje služby fyzickým osobám, obcím, městům, firmám, ale i nadnárodním korporacím. Přímé bankovnictví v České republice využívá přes milion klientů. Skrz vlastní nadaci podoruje projekty v oblasti vědy, charity nebo vzdělávání. V portfoliu služeb najdete běžné účty, internetové bankovnictví, mobilní aplikace, platební karty, asistenční služby, pojištění a spoustu variant produktů spojených s financováním.

Česká spořitelna - bankovnictví

Některá průmyslová odvětví jsou tak významné, že jejich chování má většinový vliv na celkový stav hospodářské prosperity. Bankovnictví je jedním z těch nejvýraznějších. Když funguje dobře, pomáhá fungování jiným odvětvím a to přispívá k hospodářskému růstu. Naopak když funguje špatně, důsledky mohou být nepříjemné. Činnost bankovního sektoru v kombinaci s jejich regulátory a nerozvážností zákazníků byly například faktory pro velkou hospodářskou recesi v roce 2008. Česká spořitelna i v této divoké době dále pracovala na svých službách a odměnou bylo, například ocenění v soutěži pořádané společností Mastercard Nejdůvěryhodnější banka roku 2008.

Česká spořitelna - bankovní funkce

Bankovní instituce se vyvíjeli v průběhu tří tisíciletí. Dva klíčové aspekty jsou rozlišitelné v tradičním bankovnictví i v aktuální době. Hrají roli při obchodních transakcích - jedná se o přemostění geografického prostoru a zprostředkovatelské rozdíly v časových preferencích. Tyto funkce získali vrcholnou inovaci v roce 1950 kdy byla vydána první univerzální platební karta. Průkopníky jejich masového rozšíření v Česku byla právě Česká spořitelna nebo společnost Homecredit.

Česká spořitelna - mobilní technologie

Mobilní technologie jsou revoluční pro globální bankovnictví a průmyslové platby. Nabízí nové možnosti pro banky poskytnout větší pohodlí pro své stávající zákazníky. V roce 2015 více než 900 milionů klientů bank zobchodovalo přes 1 bilion dolarů v globálních mobilních platbách. Proto stejně jako vzít si úvěr přímo z vašeho domova, Vám Česká spořitelna pro lepší komfort nabízí i mobilní bankovnictví.

Česká spořitelna - internetové bankovnictví

Je aktuálně nejoblíbenější metoda obsluhy bankovního účtu a správy Vašich financí. Při momentální rychlosti internetu, kterou disponuje většina domácností je internetové bankovnictví způsob jak mít ucelený přehled a jednoduše provést co potřebujete. Pomocí autorizací máte jistotu ochrany svých peněz a přístup do elektronického bankovnictví je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I to je standart, který nabízí Česká spořitelna.


Slovník

Jde o předem sjednanou konstantní platbu za určité období. Nejběžněji se jedná o pravidelnou splátku úvěru.

Amortizace nebo umořování je proces splácení dluhu pevnými, předem stanovenými částkami.

Jedná se o právní pojem, kdy klient souhlasí s přijetím smluvní nabídky.

Je platba jiným způsobem než hotovými penězi, např. prostřednictvím jednorázového příkazu.

Je platba která probíhá výhradně skrz internet, např. přes internetové bankovnictví nebo platební systém.

Je pojem, který označuje dlouhodobé hospodaření klienta a jeho solventnost.

Možnost dohody o pozdějším datu splátky, než které bylo původně sjednáno.

Úkon označující vykonávací řízení směřující k vymožení dlužné částky.

Neschopnost dlužníka splácet své dluhy, přestože by je splácet chtěl.

Označuje sloučení více úvěrů do jednoho. Pro klienta se stává výhodou to, že má v tu chvíli dozor pouze nad jednou splátkou.

Je název objemu financí, které si klient půjčí.

Půjčka, která není poskytována bankovní institucí, tedy podle zákona o bankách. Vztahují se na ní však jiné regulace a zákony. Momentálně probíhá návrh novely zákona, který by měl zajistit dohled České národní banky i nad nebankovními půjčkami.

Udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Je krátkodobý úvěr s možností obnovování.

Z hlediska čerpání úvěru funguje podobně jako úvěr z kontokorentního účtu, na rozdíl od něho je ovšem účelový a nezávislý na konkrétním běžném účtu.

Písemná dohoda stran ve smlouvě o úvěru, která rozhoduje o tom, že o majetkových sporech, které by vznikly při plnění této smlouvy mezi klientem a subjektem, rozhodne místo soudu jeden nebo více rozhodců nebo stálý rozhodčí soud.

Slouží k ohodnocení kreditního rizika bankovní nebo nebankovní instituce při žádosti klienta o úvěr.

Je harmonogram, který stanoví nové datum pro splácení úvěru v případě, že se klient rozhodne pro datum jiné než, které bylo sjednáno při žádosti o vyřízení úvěru.

Jedná se o ověřování. V sektoru finančnictví například ověřování totožnosti klienta, platnosti dokladů nebo schopnost splácet závazky.

Osoba nebo firma nabízející nebo poskytující úvěr. Věřitel je oprávněný požadovat plnění od dlužníka.

ferratum
Japonská půjčka
creditportal
Také by Vás mohlo zajímat
Přihlašte se k odběru novinek
Facebook Google + Twitter Instagram Youtube