Zákaznická linka: +420 608 337 387 Online chat
Půjčka ihned Půjčka před výplatou Půjčka bez doložení příjmu Nebankovní půjčka Japonská půjčka Česká spořitelna Ferratum půjčka
Jak podat žádost o půjčku Podmínky pro schválení úvěru Storno – zrušení vaší půjčky Důsledky nesplácení Půjčka
Bankovní účet – Mkonto Konsolidace Konsolidace půjček Poradna
FAQ Slovník pojmů Práva zákazníka Nebankovní půjčky Půjčky
Bankovní účet – Mkonto
Bankovní účet – Mkonto

Bankovní účet – Mkonto

Chci Mkonto

Mkonto – výhody

  • Vedení účtu zdarma
  • Všechny příchozí a odchozí platby v rámci ČR zdarma
  • Měsíčně 3 výběry z jakéhokoli bankomatu v ČR zdarma

Mbank – Bankovní účet Mkonto

Bankovní účty jsou nezbytné pro každodenní život v ekonomicky vyspělých zemích. Díky internetu je jejich obsluha velice snadná a správa Vašich financí se stává co možná nejpřehlednější. Pokud hledáte banku, u které byste si chtěli nově zřídit účet a máte specifické požadavky, bankovní účet Mkonto od Mbank má celou škálu parametrů o kterých jste před začátkem hledání pravděpodobně přemýšleli.

Mkonto – parametry

Zde naleznete v několika větách soupis nejdůležitějších bodů, které popisují vlastnosti bankovního účtu Mkonto. Založení účtu vzhledem k tomu, že se nacházíte aktuálně v prostředí internetu je možné samozřejmě online, dále nabízí Mbank službu kurýra až k Vám domů nebo můžete navštívit jakékoli obchodní místo banky. Mbank jako první banka na našem území nabídla vedení účtu zdarma a to se týká právě i tohoto běžného účtu. Tím, ale služby, které nejsou nikterak zpoplatněny nekončí. Jsou to také všechny příchozí a odchozí platby v rámci ČR.
Dále pak máte zdarma měsíčně 3 výběry z jakéhokoli bankomatu, elektronické výpisy zasílány na email, trvalé příkazy i inkasa. Mkonto účet je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu prostřednictvím Vašeho internetového bankovnictví. Účet můžete sdílet také např. s další osobou, stačí ji ustanovit jako disponenta. Mbank nabízí i širokou nabídku platebních karet.

Mkonto – bankovnictví

Co komerční banky přesně dělají pro jejich profit? Jaké jsou klíčové součásti bankovních technik? Co určuje, zda banky efektivně fungují? Kolik mechanismů mají k dispozici, aby pro ně veškeré poskytování financí a služeb pro do té doby neznáme zákazníky nebyl až příliš rizikový business? Těmito a mnoho dalšími otázkami se zabývá obor bankovnictví. Především z toho důvodu aby podnik, přes který spravujete Vaše finance byl vůbec provozuschopný. Mezi operace a služby, které banky poskytují pak můžeme zahrnout například platební transakce, vydávání karet, monitoring smluvního výkonu, elektronické bankovnictví a další.

Mkonto – Mbank

Mbank je součástí skupiny Commerzbank, která je jednou z největších finančních skupin v Evropě. To zajištuje Mbank poměrně vysokou stabilitu a hlavně silný základ pro potřebný růst. Na tuzemském trhu působí od roku 2007 a hlavní znaky, díky kterým si u nás našla mezi novými klienty rychle oblibu jsou nulové poplatky za bankovní účty a základní bankovní operace. Dále nabízí široké spektrum služeb a produktů a neustále se drží na předních pozicích co se týče zařazování bankovních inovací do podnikového procesu. Slovní spojení jako moderní nebo technologicky interoperabilitní banka momentálně vystihují Mbank v plné míře.

Mkonto – technologie

Mbank je technologicky velice progresivní bankou a její klienti z toho mohou těžit. Digitální technologie umožňují nákupy kdykoli/kdekoli a Mbank se snaží neustále rozvíjet svoje rychlé a pružné řešení. A proto plaťte bezkontaktně. Při platbách pod 500Kč pouze přiložíte kartu k platebnímu terminálu a během dvou sekund je proces placení za Vámi. U vyšších částek stačí navíc zadat PIN, kartu můžete přiložit například uloženou v peněžence a terminál si data načte na dálku. Pokud kartu zapomenete, Mbank nabízí elegantní alternativu. Je to bezkontaktní nálepka – mNálepka která, umožňuje stejnou platební metodu popsanou výše. Můžete si jí umístit na telefon nebo klíče a používat jí jako sekundární nebo záložní řešení.

Mbank – Niance

Co dále říci o Mbank a Mkontu? Rozhodně se jí nedá upřít její neotřelost co se týče prozákaznických služeb. Již výše bylo zmíněno, že byla první bankovní institucí na našem území, která přišla s kompletním vedením a založením bankovního účtu zdarma. Do té doby nevídaný krok v tomto segmentu byl strategicky skvělým rozhodnutím, lidé se díky tomu o bance dozvěděli především klasickým word-of-mouth marketingem, protože do té doby snadno zapadla v množství jiných zahraničních bank u nás. Další služba, která je přínosem a ve finanční sféře se s ní prakticky nesetkáte je tzv. Mfórum. Přímo na webu banky klienti mohou vést diskuse o produktech a získávat užitečnou zpětnou vazbu. Dalšími niancemi odlišujícími Mbank od konkurence je třeba Mblog nebo příležitost vlastnit spolumajitelský účet.
Více informací Vám poskytne buď samotná Mbanka a nebo naši operátoři zde a webu Rychlá půjčka ihned.

Také by Vás mohlo zajímat